Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
23. máj 2009

Tak manžel trenuje krmenie Domči.. Krmi ju bananom... Akože flašu a odgrgnuť dať tovie dávno. Lucinku nakrmi... A tak prišla na rad aj Domča dnes 😀 Ale banán lubi, tak to je v pohode krmenie 😉 🙂

rita55
23. máj 2009

Yukki a ty ako pokracujes ohladne surodenca?Kolko hodin ti bolo treba na aktualizaciu?

yukki
23. máj 2009

Hm, ta tuším nejaké tri stretnutia. Ale jedno z toho štvorhodinové, u mňa doma. No, zatiaľ stagnujeme. ponúkli mi dve relatívne zdravé detičky ale po postihnutých rodičoch, a čo mi našli v Návrate a som sa aj chcela kontaktovať, tak sa zistilo, že už boli neaktuálne - zadané!

rita55
23. máj 2009

tak to si mala super ked u Teba doma.Joj tolko deti a ked clovek chce odrazu ziadne nie su 😢

dioliana1
23. máj 2009

Cawte. 🙂 Je tu niekto?

najjulinka
autor
23. máj 2009

ano je 😀

mixka
23. máj 2009

moc to tu dnes nezije 😀

najjulinka
autor
23. máj 2009

no zjavne
co by som zbodla? dalis me si jahody večer.. .ale pol kila jahod pre troch to je nič.......

dioliana1
23. máj 2009

ja zbodla jahodový jogurt s musli 😀

najjulinka
autor
23. máj 2009

to nie je bohviečo.......

yukki
23. máj 2009

Dio, no čo nové s detičkami? Dačo napíš...o krpcoch...

najjulinka
autor
23. máj 2009

tak ja už do seba pcham chleba... 😅

najjulinka
autor
23. máj 2009

idem ja spať. dobru noc vam želam....

najjulinka
autor
23. máj 2009

No už fakt dobrú noc. Som sa ešte pohrala s tickerikmi, ale už idem do hajan... pá

najjulinka
autor
24. máj 2009

Este spite? Mne sa tak nič nekce... Nič...

dioliana1
24. máj 2009

ani mne... 🙂

najjulinka
autor
24. máj 2009

A Lucka dnes vystrája ako už dávno nie 😠 😠 😠

dioliana1
24. máj 2009

moji už od pondelka sa nevedia zmestiť do kože, ako na začiatku, ta prerabka je na psychiatriu.... 😝

yukki
24. máj 2009

Dačo mi hovorte. Ja som sa dnes z polky prechádzky musela vrátiť, lebo s Kikou sa absolútne nedalo. Doma ešte roztrhala jedno leporelo, do jedla si vyliala sladkú vodu čo mala k obedu...a že Nechcé mamú to som počula dnes asi 30x a nielen ja ale celá osada včetne chatárov.

rita55
24. máj 2009

😀 😀 😀 aj u Nas je dnes veselo od rana.Rano plac,lebo ona nechce teplaky ona chce gate/rifle potom rev ona chce tapu ne capuce a toto je stale...Place pre kazdu hlupost dnes ...ideme sa trochu vyvencit von mozno ju to prejde 😒

macocha
24. máj 2009

Vidím, že je čosi vo vzduchu, nejaký vírus detskej zlobivky... aj ja som mala čo robiť, ani na chvíľu nepostála, pri každom obliekaní behám za ňou po celom byte vrátane balkóna. A vyberala si nielen oblečenie, ale aj plienky asi tri zamietla, než sa dala pred spaním zabaliť 😕 😀

macocha
24. máj 2009

Tak mi napadlo Yukki, nemám Ti poslať staré katalógy laboratórnych pomôcok? Veľa strán, väčšinou s obrázkami... 😎

cairka
24. máj 2009

ahojte.
ešteže veve nevládze behať a vymýšľať 😅 dnes doobedu najprv pozerala rozprávky, potom si kreslila a potom do obeda maľovala (ešte aj päty mala pomaľované 😝 ) ale zas sa mi ju nepodarilo uspať, ked už-už zaspávala, už sa jej oči zatvárali, tak mi zavolala segra a sa tak prebrala veve, že už spanie neprichádza do úvahy. a to máme ísť poobede na oslavu, to bude cirkus 😅 tak zase kuká prezmenu DVD, nech si oddýchne aspoň trocha

yukki
24. máj 2009

Mimina my máme kopu všeličoho, čo môže trhať! Ale knihy nesmie, a asi preto to robí. ☹
Cairka, tak s Kikou by som oslavu v taký deň keď nespí, neprežila-držím Vám palce!!!
Ale čo je zaujímavé, Kike je jedno, čo jej obliekam-teda-ona nechce vo všeobecnosti nič, nechce sa obliekať, ale že by vyberala to zatiaľ nie.
Mimochodom sa práve zobudila a prvé čo mi oznámila z postele, že Nechce mamu.

najjulinka
autor
24. máj 2009

Tak sme dnes oslavu v pohode zvládli... Nejak pomenej nás bolo a jedni skor odišlia druhí zas neskor prišli, tak naraz spolu bolu len chvílu... Prišla aj moja babička - 1.krát boal v našom byte odkedy je náš, tak som rada, že ju vytiahli trošku "do sveta"...

najjulinka
autor
24. máj 2009

Pozerám albumy tu a vidím, že Adriana už ma šikovnú malú maminu... s krásnym RUŽOVÝM kočiarikom... 😀 😵

Okrem ineho dnes Lucinka dostala Little Ponny - tak nejak sa to volá - také moderné čudesné koníky... A bolo tam k tomu konikovi akože zrkadlo, tak to hned schmatla a vybozkávala sa v nom... 😀 Taká moja mala narcistka 😵 😵 😵

adrianamickova
24. máj 2009

dakujem....aj zrýpany nos,to včerajší úraz....
yukki...aj vám to ide s pílou, 🙂 pozdravujeme KIKU 🙂

adrianamickova
24. máj 2009

juli aj tvoje su kočky zlaté...
malu by sme brali do partie 🙂

adrianamickova
24. máj 2009
janivonbenji
24. máj 2009

ahojte,
baby, to čo je dnes za deň...som myslela, že len u nás také "nervičky´"...poobede sme boli na návšteve a čo tam malý zvádzal, no hrôza, veru aj po zadku dostal a za trest musel sedieť pri mne v kľude, ale čo keď po chvíli zasiahla babka a malého poľutovala a bolo po treste 😠 , takže moje nervičky sa ešte zdupľovali 🙂
...snáď zajtra bude lepšie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre