• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
_Ahojte heheh mixka mám začať kričať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo lenuska, skus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
á, práve mi zavolala mama, že už má horúčku aj Tomi, bol u nej od obeda, aby neochorel od Tobika a mal am aj spať, takže tatik preňho nakluše a mám dvoch horúčkarov :sweat_smile: ,
zajtra sa má schladiť, tak oni dopredu prikurujú... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

len chcem veriť, že Zajko nebude ďalší... :confused:
28. aug 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento smilo :sweat_smile: tam nepatrí..., má tam byť tento: :confused:
28. aug 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to radšej nie mixka lebo by som vzbudila aj Juliu a deti v KE :grinning:

magi tak to sa rýchlo uzdravte nám pomáha okrem vlažnej vane aj chladivý gel na nožky a ručky na žily a studený obklad na čelo alebo babkyn recept nastuhané zemiaky na zápastie a nohy zo spodu :frowning2: mi bud nemáme teplotu alebo rovno 40tky :frowning2: obe decká ešte že ja som iba najviac na 37 :sweat_smile:
28. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, už kričíš? u nás ťa nepočuť :wink:

magi :confounded: veve je bez teploty, hoci hrdlo má chytené... ale vcelku pohoda zatiaľ
28. aug 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, už nejaké šepkanie počujem :sweat_smile:
28. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ta až tam neviem dokričať ale dačo si počula kedže si tu :grinning: :grinning: :grinning:
a Veve nevie kloktať našu sme naučili lebo najlepšie zaberá kloktanie vlažno studenou vodou s morksou soľou ale ked nemáme tak aj s obyčajnou a hrdlo je fit plus nejaký sirup najčastenšie calciový
28. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska, kric potichuuu, nech mi nezobudis krpky :grinning:
28. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pssst už som ticho už iba na skype budem tíško klepkať :sweat_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my robíme výplachy slanou vodou, čo nás v tatrách naučili, to je síce do nosa, ale prečistí to dobre, myslím, že aj na to hrdlo to pomôže
28. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je super aj my preplachujeme nos s tou baňkou a to je tiež dobre a hlavne účinné až na to že som už rozbila asi 4 baňky :sweat_smile: ale je to super a keby ešte aj hrdlo vedela tak jej to prejde raz dva nájavascript:addEmoticon(':stuck_out_tongue_closed_eyes:','vBody')s to naučili na alergologii lebo my sme všetci traja alergici okrem ocka ten je alergický iba ak na moje klepkanie na PC :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
znovu zblbli smajlici :sweat_smile:
28. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie baňky by mohli robiť aj odolnejšie, oni sú strašné jemné... ja som rozmýšľala, že ak rozbijeme, tak skúsime kúpiť iba striekačku injekčnú a tým to streknúť, myslím, že by to mohlo ísť a bude to lacnejšie :sweat_smile:
28. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska, kazdy vecer ti hovorim, aby si mu dala makoveho odvaru alebo tabletku na spanie a mas pokoj a pokecame, kolko sa nam bude racit :dizzy_face: ale ty si povedat nedas a nedas :grinning:
28. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chúďa...
28. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, pekne :angry: :frowning2: ,
zase rozhodujú správni ľudia na správnych miestach... :rolling_eyes:
28. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Osobne poznám.... :unamused:
28. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravíme chorúšikov a želáme skoré uzdravenie!
Kika samozrejme ešte nespí. :angry:
28. aug 2009 o 21:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko... No 3 noci so dobre nespala a dnes mám pocit ak super som sa vyspala aj ked tak skoro ráno zas na nohách.. .Ale noc Lucka celú prespala , tak je to uuuuuplne super... Cheli by sme skočiť cez weekend na Ružin, tak troška zmena bude, aj ked tieto zmeny su vždy taká makačka....
29. aug 2009 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: u nas od 3tej v noci straaasne leje a burka bola strasna, takze asi sedime doma :frowning2:
29. aug 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás počasie rovnaké ako u mixky, s tým, že už neburáca,. ale prší stále...
a doma "kúrime" statočne-tobi síce nie, ale tomi to ťahá aj zaňho-aktuálne prikúril na 39,8°C :stuck_out_tongue_closed_eyes:
on to tak zle nesie... :rolling_eyes: fuška...
29. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. aj u nás rovnako :rolling_eyes: ale aj dobre, lebo sa troška vzduch prečistí

magi, fúha, to aj veve väčšinou ked už má teplotu, tak 40tky :zipper_mouth: držím palce, aby bolo tomimu rýchlo lepšie :dizzy_face:
29. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas stale leje :frowning2:

chorobky nech sa drzia a nech su rychlo fit :slight_smile:
29. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
meteo okienko: prší, prší, len sa leje a keď sa neleje tak aspoň kvapká... :angry:

dnes išiel maťko so starkou do BB na tie oslavy SNP, tak dúfam, že im tam nebude stále pršať...

ja som bola s MM a s paťkom ešte pokúpiť posledné drobnosti pre nášho prváčika... :slight_smile: . vo štvrtok nám poslali zo školy zoznam vecí... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . nuž čo, skôr asi nestihli... :grinning: . ale my sme už mali takmer všetko kúpené, chýbali nám len zošity, obaly, pero... takže pohoda... :sunglasses:

chorúšikom želáme skoré uzdravenie...

inak, my máme dnes 11 výročie sobáša... :slight_smile: , bože ako to letí...
29. aug 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak Domča absolvvovala svoju prvu plavbu loď(k)ou...
29. aug 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayap gratulujem! A prajem peknu oslavu :dizzy_face:
29. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby tk Nikola z včerajšieho článku dnes z novej rodiny ušla........ nikto nevie kde je... snad je kuratorka spokojná.... :angry: :angry: :angry:
29. aug 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi,
ďakujem, no oslava bude zajtra a to taká, že zoberieme maťka a skočíme niekde do reštiky. malému sa to zaráta a pravdu povediac, o čom by som sa s MM bavila po 11 rokoch manželského spolužitia...???... :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok