• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
Pozerala som si v archive dnesnu relaciu, staci vam vidiet prve dve a pol minuty a vse pochopite! Tak drzime palce Michal! :grinning:
1. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, že michal :wink: , ale ako si sa k tomu dostal? aj vám niečo zaplatili? :grinning: :wink:
mňa takéto veci zaujímajú...
1. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
230 Eur honorar za ucinkovanie, a prihlasil som sa cez webovy formular. Chcel som ukazat ze viem varit a zajtra uvidite, ze co a ako som navaril. Viac nemozem prezradit
1. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuz a teraz viete o mne vsetko,.
1. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru. Vieme... :zipper_mouth: ... a este viac ako si myslis... :wink:
1. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi budem menit identitu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ja na seba vzdy vsetko vykecam.
Zajtra mame velky den - Kubko ide prvy krat do skvolky.
1. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si to aspon uzijete doma so zenou v klude! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jáj tak my skolku až o rok. .aspon dufam... lebo neviem jak tu našu pojašenú babu na nčník naučiť...

ona kce pobehvať s holou riťou. .aj si da dole plienku.. .aj ked na nu takto naabim v byte, tak ide sadnuť na nočník... ale zdrhá z neho... a takto som minule ktoresy utierala po kupani, či prebalovala... a počujem cupky lupky, tak ukne a naháčka Lucka si cupitá akurát cez kuchyni a vypadne z nej čosi... v priamom prenose pred mojimi očami... ked som to videla tak som nevedela čo skor... tak som ju oslovila a ona hned k tej kopke, že "bééé", jak keby to ani jej nebolo... proste to ma v paži.. .v plienke či bez na tom nočniku či zachode neobsedí ani za svet......
1. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy ste to točili? odkiaľ sú tí ostatní spoluúčinkujúci?... a to tam budeš len tento týždeň a potom už niekto iný?
nech to Kubko zajtra zvládne najlepšie ako sa len dá...aleon určie zvldáen, akurát vás bude (možno) "svrbieť" v bruchu... :sweat_smile:
1. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
UHU- prilepy vsetko.
1. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, to robil aj maly pred letom a teraz je uz velkac bez plienky. Sa mi teraz mudruje, co?!? A aka som bola nasrdena, ked to este nedavno nechapal :sweat_smile: .
1. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ten klud sa teda tesim :grinning:

pobede,jak som tomaskovi pripravovala taky kutik na ucenie,mi skoro az ocko zvlhlo :sweat_smile: ...ked si predstavim,ze to babetko moje je uz skolak :pensive:
1. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, mati, ja sa zase (po odvykacích nekludových prázdninách) normálne toho kludu bojim... zase mi bude chybat deti... a zacnem nahanat nejaky "prirastok"...ja som z toho mimo... :sweat_smile:
1. sep 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drže nám palce zajtra v skolke :slight_smile:
1. sep 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. sep 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aďa to vieš že budeme!
1. sep 2009 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme boli v senci u maznacikov :sweat_smile: kuknite fotky , prave pridava maznacik
1. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, zajtra držím palce všetkým novým škôlkarom a školákom, aby im vyšiel prvý deň a potom rovnako všetky ostatné :dizzy_face: a maminky moc neplačte :wink: (sa mi to machruje :sweat_smile: )
ahojte...
skolkarom skolakom drzime peste... na zajtra..

kuk do mojho albumu.. mali sme dneska take ministretko... s janulou a laurikou.. :wink:
ahojte :slight_smile:

aj ja sa pripajam a zelam zajtra krasny a uspesny den vsetkym zacinajucim detickam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budem na vas velmi mysliet, aby vam ten velky krok vysiel :dizzy_face:

janula, maznacik, kraaaasne deticky mate :dizzy_face:
1. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sa idem pochvalit :slight_smile:
neviem, ci sa tu na mna este niekto pamata :slight_smile:
takze 25.8. sme sa konecne po desiatich rokoch cakania dockali zazraku a narodila sa nam dcerka Lujza 3850g a 49cm.
dufam, ze sa nam teraz neozvu aj s adopciatkom, lebo neviem neviem :slight_smile:
len vcera sme prisli z nemocnice a zvykame si na seba. teraz cakam uz dve hodiny na papanie, cakala som, ze bude hore do polhodiny po kupkani, lebo malo spapala a ona somnou takto vypiekla, uz som mohla davno spat :unamused:
obdivujem vas maminky proficky, ako to zvladate s babetkami, ja mam momentalne co robit s tymto jednym :slight_smile:
1. sep 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super Gratulujem

A dobre ranko vsetkym
2. sep 2009 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bre ranko :slight_smile:
2. sep 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko. Olalka blahoželám k Lujze.. .Mne sa meno Lujza páči :dizzy_face: My sme dnes ráno už stihli byť bez elektriny.. .Normalne ma srdia... :angry: No a Rebeke - BEBE všetko naj k meninám :wink:
2. sep 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, olalka, gratulujem k takému krásnemu zázraku :dizzy_face:

a aj bekinke všetko naj k meninám :dizzy_face:

no škôlkari a školáci, aký bol nástup? je vás tu plno, tak čakám zážitky :sweat_smile:
2. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
takže sme zaviedli ráno malého do škôlky a teraz tu sedím pri pc ako kôpka nešťastia... malý ten tam všetko vyobzeral a ledva sa s nami rozlúčil, lebo hneď ku hračkám a deťom...jediný kto reval som bola ja :frowning2: ....
ja viem, že mu tam bude super, aj sa tešil ( dúfam, že ho to neprejde :grinning: ) aj ja sa teším, len mi je smutno, že ako to všetko rýchlo ubehlo a že už mám "veľkáča"...to len z takej clivoty som plakala, ale inak v pohode...

zicon,
tak ja včera všetko zorganizovala, aby sme boli 18:15 doma a nám vypli elektrinu !!!!! ...ako bývym 8 rokov v byte sa nám to nestalo...ešte že je archív !!! takže som ťa videla...a na dnes ti držím palce...

olalka,
srdečne gratulujem !!!!!!

...a pozdravujem všetky detičky - škôlkarov, školákov a ich maminy a tatikov.... :slight_smile:
2. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, jakubko je šikulko :dizzy_face: len nech mu to nadšenie ostane :dizzy_face: a teba úplne chápem :sweat_smile: tiež mám pocit, že to budem zvládať horšie ako veve :sweat_smile: kedy si ideš po jakubka?
2. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja zelam bekinke vsetko naj naj :dizzy_face:

mala som prave rozhovor s nasou sockou a som sa dozvedela, ze uz mame doma dve deti a kedze nemame este ukonceny predosvojitelsky sud, ani si nemame podavat ziadost na dalsie, ze by to bolo plytvanie dychom a strata casu, ze je kooopa cakatelov na dieta a my mame uz dve, to mi zdoraznila niekolkokrat :pensive:
2. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka,
"radila" som sa s viacerými a nakoniec sme sa rozhodli, že kubka necháme v škôlke celý deň ( tada aj na spinkanie ) a pôjdeme pre ňho až o 15:00 hod....ak bude problém, tak nám budú volať a samozrejme berieme skôr....ja mám ešte dovolenku, takže som "v pohotovosti"...

inak práve toho sa trochu obávam, že ak bude teraz úplne v pohode v škôlke, aby sa nestalo, že o týždeň - dva sa to zmení a bude vymýšlať... :slight_smile:
2. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, mas doma sikulka, supeeer, ze to tak krasne zvladol :dizzy_face:
2. sep 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok