• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
mixka 15 rokov je ešte ok, my máme prednú časť domu 150 ročnú-najviac sme ju prerábali...a ešte nie je celkom hotová
4. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martina vek od 0-2 roky možu byť aj surodenci :grinning:
4. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mary.. tie cisla z poistovne a tak nemusis vyplnat... nechaj to prazdne..

co sa tyka tej vety vyplnate len ked si ziadas sama a manzel nie.. a naopak.. kedze vy ziadate obaja.. / tak ako my/ tak to nevyplnaj...

a dakujem.. :wink:
4. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: dioliana my vezmeme aj súrodencov, aspon to nebudeme musieť podstupovať znova.. Už kupujeme aj večšie auto, aby sa nám tam kočíky zmestili.. :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
v tom inzerate pisali kedy ho dostavali.. .ale či ho stavali 2 roky, alebo 20 nepisali. .to som mixke hned vravela, že bacha na to :wink:
4. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martina neboj vy ste Trnavsky kraj? ponuknu ti rychlo uvidis.. a najma ak beriete aj dve naraz... :wink:
4. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ked nie verte my a chodte cez USMEV, my sme tak nasli naseho Kubika
4. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maznacik, my sme bratislavský kraj... no a chceli by sme byť na vianoce už s dieťatkom... ale zatial len o tom snívam... No a moj drahý je zo štyroch detí a ja z troch, tak chce 3 alebo 4 deti... :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nuz skus Usmev, oni nemaju pribly poradovnik.
4. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dioli, 150 rokov :confused: tak do toho by som asi nesla, to by som sa uz bala
4. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zicon, ešte nemáme po príprave,, ešte máme 5 sedení, až potom budem môcť riešiť... :wink:
4. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zicon neospevuj ten usmev lebo ja až také dobré skúsenosti s ními nemám asi 3x ma odmietli že som robila prípravu cez návrat a obaja kašlu na mna od ukončenia prípravy takže mi ostáva iba úrad :wink: ale nesťažujem sa

magi asi 3x sme odmietli boli to mimča malé a jedna sur. skup. 3 veľkáčov chlanov a 2x sme boli až druhý vlastne 3x aj teraz :cry: sme až ty druhý lebo ako vraví zicon v úsmeve sa predbehli :frowning2:
4. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martina tak to ti fakt ponuknu rychlo.. ak chces novorodena.. tak do roka a cosi ho mozes mat.. ak vacsie tak aj skor.. / hovorim o bielych zdravych detoch/ ako v BA dlho trvaju sudy ale zasa davaju predbezka.. tie vianoce su asi realne
4. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maznačik, veľmi ďakujem! aj som tú vetu pochopila tak, že sa to týka ľudí, ktorí žiadajú každí zvlášť,ale ten koniec vety: "manželom matky dieťaťa" a "manželkou otca dieťaťa"...
no, každopádne, formulácia úplne od MIMA ( :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale keďže sa nás netýkam, neriešim! :sweat_smile: , ešte raz dík, leni! :wink:

mixka, ale ide o to, či sú to statické praskliny, či povrchové... a to, si myslím, nezistí žiaden stavbár pohľadom... (to sa dá zistiť len hĺbkovou sondážou-vrtmi a odkrytím vrchných častí omietky až na tehlu :wink: )... a 15 rokov to sa považuje za NOVÝ dom (nie novodstavbu, ale nový, resp. zánovný dom)...
4. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja osobne nemam vobec dobru skusenost s navratom a nie som ochotna na nich pripustit ani chlp dobry :rolling_eyes: ale usmev je na 1* podla mna :slight_smile:
4. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže zas sme pri tom že všetko je o ľuďoch :wink: ale hej zabudla som že jeden usmev bol ochotny ale ta pani je teraz na MD :wink: :grinning: :grinning:
4. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mám zase (oveľa) lepšie skúsenosti s Návratom ako s Usmevom... :wink:
ale už si vylepšujú kredity aj úsmev-aci (ale len veľmi pomaly a postupne... :wink: )...

matimaxian, vieš dosť (vieš viac ako mnoho iných žiadateľov :wink: :sweat_smile: ) tým, že si tu medzi nami... :wink: ...veš, že sú to dvojičky, mulatíkovia a že sú chlapec a dievča a že majú 1 rok aj niečo a že sú v profesionálnej rodine a že sa ešte nevedia "ozajsky harť" (ako aktuálne napísala juli dnes :sweat_smile: )
4. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nas sa uz spi :sunglasses:
4. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej magi, ved to nam vravel stavar, ze to by bolo treba obuchat az na tehlu, aby sa videlo, lenze to nam domaca neumozni :grinning: ako mne by nevadilo, keby ten dom mal aj 30r a viac, ale 150 je predsa len uz moooc :grinning: uvidime, ci sa nejako nedohodneme, ale ja stale naivne verim, ze hej :pensive:
4. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
magimary... si úžasná... ja som nič z toho vôbec nevedela... ale ďakujem ďakujem ďakujem,.,, ak ma nik nepredbehne, tak ich veľmi veľmi chceme :zipper_mouth: ...
4. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
inak sranda kolko ludi ich velmi kce a skončili u nás... :grinning: :grinning: :grinning: (A moj muž sa ich kce zas cim skor zbaviť :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: - akože chlap... a brali sme ich naraz, inak stale po jednom ... tak sa mu zdaju nenormalne naročne :grinning: :grinning: :grinning: )...
ale urevané su fakt dost velmi... a to už je ako tako utrasene... ale kde tu vedia prerevat pol dna nonstop... :sweat_smile:
4. sep 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dožehlila som Marečkovi košieločky, dopila som práve poobednajsiu kávu a idem sa cpať Cini-Minis...
4. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
najjulinka, ja ich chcem,,, :grinning:
4. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nie si jediná a stale su u nas... vsak som pisala, že mi je až trapne, ale v meste nejaký chlapik im nakupil papničko, že on ich chce a že on im dačo musi kupiť......... a už aj tu ich dakto kcel...
a už aj znama by ich brala keby nemali teraz problemy s inými pestunskymi detmi čo už maju....
martina kce ich aj tvoj muž??? lebo tam to viazne najčastejšie asi... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
najjulinka, áno, my ich chceme obaja... :grinning:
4. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martinka, rychlo dokoncite pripravu a budu vase, ked si svihnete :dizzy_face: a nedaj sa odradit recami, ze placu a pod, to juli len tak pise, aby sa ukazala sila vole, ako velmi ich chces :grinning:
4. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mixka ja sice neklamem... ale zas nemožem podavať info... napr, že maju o nejaku ruku, nohu, hlavu viac a o mozog menej.. proste o zdravotnom stave nemožem... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ani žiadne ine osobne info.. .akože či su blondaci a tak... vsak vies... lebo by sa o nich pobili........ resp. by u nas zhnili až do smrti..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
viem juli, vsak to je jasne, ze podavat info sa nesmie :zipper_mouth: lenze nemusis ani strasit ludi tym, ze deti placu :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juli, info podávať nemôžeš, ale ved na fotke jasne vidno, že sú modrooký blondáci :wink:
4. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mixka neplaču, ked im usta prelepiš paskou a zavreš v pivnici.. .vtedy su uplne tichučke kludne bába... samozrejme ich treba aj priviazať, aby boli kludne... ale fakt vtedy človek ani nevie že ich má...... :grinning: :grinning: :grinning:
(ešte sme to ale neskušali, máme malu pivnicu a aj to zapratanu inými vecami než deťmi :grinning: :grinning: :grinning: )
4. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok