Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
5. sep 2009

mary y sme fotak zabudli... a na tých čo sa robili tam asi nič z toho.. .tam sa sledovala nevesta, ženich.. nič viac 😀

najjulinka
autor
5. sep 2009

ale ked bude taká sadba do noci, tak si ta zicon zavolam na straženie... zídeš sa, ke mas taku prax, žeby si so štyrma detmi si trufol....

dioliana1
5. sep 2009

juli 😀 nepozna ich.... 😎

cairka
5. sep 2009

dio, to bola zima ako na mesiaci, tak musela byť ako kozmonaut 😀 😀

najjulinka
autor
5. sep 2009

a sklenené vitriny k tomu v tej miestnosti kde svadba bola... 😀 😀 😀 a ešte raz ju čašnik aj otvoril a nezavrel hned.... ale stihla som si to všimnuť...
a to mi dvojičky pokočikovali, takže väčšinu času ako tako.. .ale muž bol zničený dosť velmi z Lucinky....
Tortu svadobnú sme pred Lucinkou ochránili a to len vďaka tomu, že potvora zavahala po ktorej ružičke capnuť, tak nestihla ani po jednej.. keby nedumala , tak.... no radsej nemyslim... dost sa na nas skaredo ludia kukli tam vtedy s tou tortou 😅 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

zicon
5. sep 2009

Aha, lebo vsetky nase svadby boli az do rana bieleho.

cairka
5. sep 2009

juli, ale si to schytala v tej druhej téme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
5. sep 2009

u nas teto tradicie sa nejak nepestuju... hlavne ked su tie tradicie tak nejak okresane, že zysel sa sstráca...
napr. akurat ked sme odchadzali a ta svadba vedla začínala, tak ženich cez prah prenašl nevestu.... v reštike také voloviny.. nema to nič s tradiciami... akože preniesť cez prah nevestu je tradicia.. .ale nie v reštike... 😖 😀 😀 😀 to mi prijde jak trapošina najväčšia...
inak práve som tak dmala, že segra je prvá takabielošatová nevesta z nás... som zvedav ako bratia budu mať svadby..... či segra proste je ina vo všetkom alebo sa dakto pridá od nas k nej...

najjulinka
autor
5. sep 2009

no schytala... ja neviem čo sa ku mne jak k rsistke vkuse ozývaju.... že ciganov nazvem ciganmi???? čo su tí biely taký jak z porelanu či čo... no hruuza..... a t baba čo tam napisala, že rasz sa miešať nemaju.. tak som si kusla do jazyka, že tu nikto o rasových miešaninach nevravel... aj ked zrovna tie moje polocigancata su namiesana aj takto.. .tu skoro všetkým uniká, že sme s cigánmi jedna rasa... 🤐 🤐 🤐

magimary
5. sep 2009

juli, a čo ste im nakoniec dali ako dar?

zicon
5. sep 2009

nuz tradicie nemusia byt ale zabava z dobrym djom nikdy nieje na zahodenie

zicon
5. sep 2009

a plesy a podobne akcie chodis?

najjulinka
autor
5. sep 2009

dala som len oblečenička... ja ine nakupovať už ani neviem, než pre deti 😅 nakuila som im v podstate to iste čo našim deckám, navyše len pyžamka, lebo to väčšie nemali na naše.... Kupila som pack pyžamiek, 2balenie bodyniek s kratkym rukavom, tričko, opalovačky s klobučikom, 3pack podbradnikov... Nech žije Cherokee aj s výpredajmi 😅 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
5. sep 2009

zicon ja netancujem, takže také zabavy nevyhladavam

zicon
5. sep 2009

A preco? Ja tancujem jak si mohla vcera vidiet, sice strasne ale s laskou.

najjulinka
autor
5. sep 2009

necumela som na teba 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐 😀
nejak ma tancovanie nebavi...
dnes na svadbe tancovala Lucinka a chvilinku dvojičky (resp. Marketka) kým nešli von... a ešte ženích s nevestou mali prvý solovy tanec.. .toť vsjo...

janivonbenji
5. sep 2009

zicon,
keď ťa tu vidím...veď ty si normálne mediálna hviezda...som o vás už v časopise čítala ( mama a ja 🙂 ) a aj napriek tomu, že sú to už dobre 2 roky, tak som si po vzhliadnutí "bez servítky" na vás spomenula...a myslím, že už som vás raz v tv videla....a máš krááásneho syna...

ps : zicon, byť na tvojom mieste, tak sa takisto nebabrem s brúsením a lakovaním parkiet, ale picnem tam plávajúcu a za deň mám všetko hotové... 😉

najjulinka
autor
5. sep 2009

No už ťa pozerám zicon v archíve zo stredy.. potom kuknem aj piatok.. 😀

zicon
5. sep 2009

a segra bude mat svatbu dorana?

najjulinka
autor
5. sep 2009

no už viac sestier nemam. .už mam slobodných len bratov.... 😀 😀 😀

zicon
5. sep 2009

a ta svatba este prebieha

najjulinka
autor
5. sep 2009

nieee

zicon
5. sep 2009

aha tak uz chapem. Ja mam svadby rad. Najvacsia haluska bola ked som skoncil na svadbe segri jednej mamicky z ihriska. V riflach po celodennom vozeni materialov na milu pre mamu

cairka
5. sep 2009

neviete niekto, či ešte budú niekedy tie predsatvenia "Dve-tri prasiatka"? viem, že to bolo minulý rok takto na jeseň, len vtedy som to ešte nepoznala, tak sa mi nehcelo za tým cestovať, ale od leta máme knižku a sa vaneske páči, tak by som aj išla kuk divadielko

magimary
5. sep 2009

cairka, myslím, že v návrate by Ti vedeli povedať...
alebo, ak mi ešte zavolajú, tak sa môžem spýtať (ak nezabudnem 😅 )
juli, až teraz som to pochopila...oni mali svadbu len do večere? 😕 no na takej svadne som ešte nebola... 😉

zicon
5. sep 2009

No konecne niekto kto sa tiez cuduje

najjulinka
autor
5. sep 2009

no čo na takej svadbe ked sa netancuje??? rozdumovať nad stolom???

magimary
5. sep 2009

a prečo sa netancuje? nehápem? nechceli alebo nemohli? 😕
či kvôli čomu tak krátko?

zicon
5. sep 2009

A to mame odkial vediet?
Nie pit az kym sa pod stvol nepadne

cairka
5. sep 2009

magi, skúsim nejak cez nich vyzistiť 🙂

ja som tiež myslela, že len vy ste šli domov a svadba pokračuje 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre