• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
absolutny suhlas s cairkou :dizzy_face:
6. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, niečo takéto nám hovorila aj na PRIDE psychoška...

mixka :wink:
6. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
proste je to tak... tie geny nezaprieme :wink: Ale lubime tie deti aj s tými genmi všetkými aké maju... :grinning: Ci už su dobre :dizzy_face: alebo aj tie zle :angry:
6. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak veru juli :dizzy_face:
6. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vsak ani my netušime čo za geny mame... mame istu predstavu,a le geny su potvory.. pamataju i nejake to storocie do zadu a to fakt netušime... :grinning: ale v podstete také geny su fajn.. ked sa nam daco nepodarí tak vo výchove ako by sme kceli, tak to možme hodiť na geny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....podaktorí ešte aj na depriváciu...
6. sep 2009 o 14:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my mame aj takuto "vyhodu" yukki ... a potom este ked zacne chodit do skolky a do skoly, tak aj na to... :grinning: proste mame sa na čo neustale vyhovarať... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta veď....máme minimum zodpovednosti vlastne!!!!!!!!!! :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
6. sep 2009 o 14:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komu je lepšie :wink:
u môjho dieťaťa sa stále prejavujú ešte aj opičie gény :unamused: teda stále nie, len ked ju niečo rozzúri :sweat_smile: tiež sa nemohol jej rod vyvinúť z kľudnejších opíc :rolling_eyes:
6. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tak yukki. :sunglasses:
6. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cairka kludné opice nepoznám... :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :rolling_eyes:
6. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ta moja najstaršia si dnes dačo fetla... pričuchla siurčite k čomusi.. netušim kde a kedy, kedže celý den jedomka... ale zobudila sa a je jej v postielke dajak veselo..... uvidime ako bude večer, ked k nej prihodíme Domču :grinning:
6. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Netráp sa, Juli, to tie gény..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2009 o 14:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. sep 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak Marek mal postielku v rohu a ohlodaval len nosný panel... Tak teraz sme postielku odtiahli a je už len pri priečke a som zvedavá, či sa ulakomí na priečku, alebo sme uchránení... nerada by som keby sa prekusal do WC :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuki tak to bude ťžká schyzofrenia, lebo poväčšinou vstava , že užaj z postielky von. .ričí... malokedy takto v nalade v pohode smaka v postielke si vystačí.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuki = yukki :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A preco by som mal poznat posbi v oblasti o ktoru sa absolutne nezaujimam, alebo by som sa mal??
6. sep 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes nas caka prva noc vo velkych posteliach. poobedny spanok prebehol v pohode a akurat rozoberame postielky. som zvedava, ako budem spat v noci ja, lebo budem asi viac kontrolovat, ci je vsetko ok :grinning: normalne si az teraz uvedomujem, ze babatka su fuc a mame velkacky :slight_smile:
6. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka Bambulka bude mať tiež čoskoro 2 roky, ale Ivka chce ešte bábo, tak pojde do malej postielky
6. sep 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dioli, aj ja by som chcela mat babatka, ale uz mame od prerabky zlozene velke postele a postielky sme mali v strede detskej izby postavene a nedalo sa tam pohnut :confounded: a krpky tam poobede v pohode spali, pri zaspavani sice kus vymyslali, ale ked zaspali pohoda. tak si myslim, ze aj nocne spanie bude ok :slight_smile:
6. sep 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby maju pravdu.. ja mam prvu skolu matiku -biolu a na genetike sme to dost rozoberali.. su rozne studie...
taka optimsiticko realisticka hovori o 60:40 v prospech genov ja sa priklanam aj k 70:30 v prospech genov.. ono ide o to ci sa ta predsipozicia prejavi... a nakolko ju budu schopny ti ludia potlacat... a samozrejme preto je dobre poznat tu historiu a korene... a vyhybat sa istym momentom.. a najma situaciam kedy ludia jednaju pudovo .. vtedy sa to moze prejavit..
ale tak ako pisala Juli.. laska je laska.. a ta to berie se vsim vsudy...
idem si lahnut som nejaka nachladnuta...
6. sep 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No uspešne všetky detvákyhajajú. Lucka s Domčou v jednej izbe.. .V štvrtok k nim prihodíme Mirku :wink: :dizzy_face:
6. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli a domca ti spi uz celu noc?
6. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no avno.. teraz jej rastli zuby, tak kde tu... ale v podstate som ju brala tak, že prespi celu noc.. len u nas prvý mesiac zvykla vstavať 1x na krmenie... ale dali mi ju s tým, že prespi celu noc...
6. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, super :dizzy_face:

mixka, ako zaspali baby?
my sme doobedu potrebovali pritiahnuť reťaz na bicykli a veve chcela dať dole pomocné kolieska a po poobedňajšej vychádzke môžem povedať, že veve VIE bicyklovať, ešte to musí trocha vypilovať, ale v podstate zvláda aj zákruty :sunglasses: asi pomohlo to, že má na bicykli nalietané desiatky kilometrov za ten rok a pol
6. sep 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cairka veve blahoželám k ozajstnému bicyklovaniu :wink: :dizzy_face:
6. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, dakujeme :slight_smile:
6. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok