• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
Nuz ale ja nemozem mat materske srdce, ja som chlap. Takze ja sa na svet pozeram chlapskym pohladom.
7. sep 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, to si pamätám... :sweat_smile:
ja tomu hovorím, že taký "zblúdilý humor"... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes:

lucinka je super, ako sa teší na každé nové deculko...úžasná...aj naši chlapci to tak prežívajú...ale zase oni sú starší... :slight_smile:
7. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciarka a ja koncim??
7. sep 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak máš takú hrdosť, ako si písal v tej tvojej téme :wink:
7. sep 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenze ja som zla zelinka a ta vykape jedine ked jej padne system a to len nechvilku. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka je este vacs drobec.. ako Lucinka..??????? to si ani neviem prestavit..
ako ja rocnemu obliekam veci na pol rocne.. :sweat_smile: ale fakt si neviem predstavit vacsieho drobca ako Lucinku :grinning:
7. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon, tak to sa tesime
7. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na babetku s zakapal pomaly ale iste... ešte možeš vstať z mrtvych stale, ale ani zicona ani portosa tam už nevidavam.. .ci si sa hambil za oboch a mas aj dalsi nick(y)?
7. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
System nepadol :frowning2: :frowning2: :frowning2:
autor
maznacik Lucinka , ked zbadala Miku, tak hned "bába".. .a jemným hlaskom.. no bábika malinká... :dizzy_face: :grinning:
maznacik, aj naase krpky boli take mrnave, ked sme ich doniesli domov. mali 6m prec a nosili oblecko na 3 - 6m. a teraz to krasne dobehli a aj predbehli, nosia oblecko na 24m a je im akurat, dokonca mame par ksukov co je uz viac male ako dobre a to 24m este nemali :grinning:
7. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej to je zlate.
7. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj veve bola drobunká, asi všetci domováčikovia...
7. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuz nas mali bol drobnejsi ale dobre stavany a strasny papkac,
7. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by momentalne nebolo proti srsti, keby tie nase potvorky rastli kus pomalsie :grinning: vsak to len furt oblecko obmienam :confounded:
7. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pockaj ked budu rast rovnakym tempom a zacnu si vyberat veci, a ze to nie a hento nie to potom bude srandy kopec.
7. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej, na to sa uz tesim teraz :rolling_eyes: zatial im je to nastastie jedno, podmienka je, aby mali rovnake, lebo ak vidia, ze sestra ma nieco ine, koniec... vojna, skriekanie, tahanica, rev... barak pada :rolling_eyes:
7. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to asi náš maly nikdy neporastie rychlo...ked som videla bio otca a citala o bio mame. Ale budeme vtipna rodinky, dcera vyssia od syna :grinning: . konecne budem aj ja moct pouzit vetu dobreho vela nerastie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj Luckina bio je mini :grinning: Kiko aspon do šírky sa to snaží dohnať.. ale ta naša potvora ani to nie :grinning:
7. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly schudol :wink: :grinning: :grinning: :grinning: . dnes som ho vazila :dizzy_face: . Aj sa natiahol, konecne dociahne na "motorke" na zem :sweat_smile: .
7. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
On ked bol malý , tak som mu tak vyberala pulovriky, že mali byť širšie ako dlžka rukava :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Predtým som nechapala aké také nemožné, jak vyťahané vobec dakto može ušiť nie to ešte predať... a Kikovi sadli jak uliate :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuz aj v tej teme ihriskovej aj v tejto a dalsich som povazovany len za outsajdera KONCIM.
7. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si vzťahovačný...
náhodou tá téma o ihriskách sa celkom chytila (na moje prekvapenie)... veď každý si tam hovorí, čo naozaj preferuje a sú tam aj také, aj také názory (ako všade) :wink:
a myslím, že neskončíš... :wink: :sweat_smile:
7. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ihriskova tema je aj podla mna uplne ok :slight_smile:
7. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon nie je len vzťahovačný ale aj potrebuje byť ten naj... aj moj synovec v istom veku bol taký... a pomaly aj Lucinka zaberá na to, že bude "prvá" a funguje... proste to tak deti a niektorí chlapi maju... tu zicona ohundrali, navyse zicon nema ani tituly ako škoviera a tak proste nie je naj, tka sa durdí... tak ako to deti (a niektorí chlapi) robia... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: kedže dieťa nie je, tak to cupnutím po riti nevyriešime to durdenie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon, padol systém? :wink:
7. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon este ti poradim.. .daj si nick najzicon a budeš ten naj stale... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka, :grinning:
trefné... :wink:
7. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zicon, vrat sa! nech trochu muzskeho vtipu dodáš! Haloooooooooooo. Mne tvoje prispevky vobec nevadia, skor naopak!
7. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon asi isiel hajat :slight_smile: snad zajtra...
7. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok