• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júla 2017 
autor
no vieš kolko ludi by ich chcelo, ae ešte prstom nepohli, takže masnaskok :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super super... si poklad Juli :wink:
8. sep 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vyklad snov bola jeho specialita a podla tohto sna by si bola riadny zvrhlik. Mna len napadla suvislost psycholog a sen tiez som mal 1 semester psycho
8. sep 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mata super uz len tri sedenia! tak to si ta vasa psychologicka celkom svihla. ta nasa nas mucila o dost dlhsie chodili sme tam styri mesiace a to vzdy len po hodinke alebo dvoch - neccela polavit ani za nic. aj dlhsie stretnutia odmietala. 2 x tyzdenne uz ani nehovorim to nesuhlasila vobec. a ty uz si si aj deticky vybrala - tak to naozaj zvladate podla planu do vianoc ! gratulujem :slight_smile: dufam ze aj nam sa tak postasti :slight_smile:
8. sep 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maly sa rehoce na Nu pagadi zajcik,proste klasika
8. sep 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj brulka,, no chcela by som tie Julkyne dvojky, ak mi ich niekto nevyfúkne skôr. Nakoniec bola celkom v pohode a potom nam naplanovala naraz tri sedenia a povedala, že to už bude všetko. Takže do konca septembra by sme mali byť s prípravou hotový. Teda aspon dúfam, že to už nezmení... :wink:
a vy ako pokračujete?? ešte ste si nič nevybrali? a ani vám ešte nič neponúkli? každopádne držím palce !
8. sep 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme boli na dovolenke - vyborne sme si oddychli a zabavili sa. v nedelu sme sa vratili a teraz potim krv v praci - nazbierala sa cela kopa tak makam az do noci - az na maly pokec s vami :slight_smile: na fore.
u nas tym padom nic nove - ale manzel suhlasil ze pojdeme pozriet do navratu - ale vraj len pozriet nie vyberat :slight_smile: no uvidime co sa z toho vykluje akedy sa nam tam podari zajst - najprv sa musi ukludnit situacia v praci a potom vyrazime snad uz buduci tyzden. zatial nam ani z uradu nevolali - malickych deticiek tam asi nemaju az tak vela. my sme si napisali ze chceme do roka ale najradsej do 6-tich mesiacov. tak uvidime - ale chystam sa volat i urad - som zvedava ci sa poradovnik za ten mesiac niekde pohol. ale ono je to asi jedno - mne pani na urade povedala ze vacsina ludi chce male a biele. takze ak budu mat malinke tmavsie tak sme snad na rade i my :slight_smile:
neboj psychologicka uz nic nezmeni - tiez je rada ze to mate za sebou. a priprava sa ti pacila aky si z toho mala pocit ty? dalo ti to nieco?
8. sep 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, zicon, ako vravím...sny si podľa Freuda (ani podľa NIKOHO!) nevykladám... :sweat_smile: a ani nemienim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a k mojej zvrhlosti- :grinning: :grinning: :grinning:
moja zvrhlosť končí tam, kde začínajú detské rozprávky... :grinning: :grinning: :grinning:
takže tak... :grinning:

a už som doma zo sona a cysta zmizla...(hurá, nemusím tam ísť najbližší rok!!!), že praskla a nemala som ani žiadne kŕče, ani nič...ako dobre :slight_smile: , niektoré ženy s prasknutou cystou končia v obrovských kŕčoch v nemocke... som rada...ň
cairka, dík :wink:
8. sep 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati tak sa teším že si si tak rýchlo vybrala :slight_smile: držím palce aby vám to vyšlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. sep 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati...akože martina :dizzy_face:
8. sep 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super... a kde ste dovolenkovali? my sme tento rok neboli nikde, práve koli príprave, aby sme to mali čím skôr za sebou... A čo mi to dalo?? neviem,, asi takú naozajstnú istotu, že sme sa rozhodli správne, a že snaď budeme dieťaťu (deťom :slight_smile: ) dobrými rodičmi,,, Akurát som už mala plné zuby tých všemožných testov... :confounded: to bolo na porazenie.. :slight_smile:
som rada, že to už končí a že snaď už budem čoskoro držať v náručí vytúžené dieťatko.. :slight_smile:
8. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je my to jasné adrianka :slight_smile:
no ešte stále nie je nič isté, ale cielene sa k tomu blížim... a neskutočne sa a to teším... a vy ako sa máte adrianka?
8. sep 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme kamaratom na svadbe v tirolsku a ostali sme cely tyzden. bola vyborna nalada :slight_smile: a sme sa vela nasmiali. cela svadba bola netradicna. doobeda zacala turou na jeden kopec s kaplnkou cca 4 hodiny stupak ako hrom. potom som tri hodiny liezli dolu a vecer sme mali hostinu v paradnom podniku. a vsetci sme tam dorazili v tom sportovom obleceni a v teniskach - zo ze sme svadobna partia prezradzoval iba velky klobuk zenicha a nevesta mala zavoj. bol to skvely napad :slight_smile:

mne priprava pripadala iba ako previarka nas dvoch - viac som sa dozvedela o celej teme az tu na fore. ako vravim nam nevedeli poradit ani literaturu o adpocii a to je dost smutne. ale zvladli sme to a snad nam to aj nieco dalo aspon trosicku a to ze snad budeme dobri rodicia v to pevne verim :slight_smile:
8. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeda, tak to bola fakt netradičná svadba... :slight_smile: ale ja by som sa na tej túre asi zbláznila... už keď som to čítala, tak ma začali bolieť nohy :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz chystám večeru,a z kuchyne som začula...ideme sa strihať... :slight_smile: ,ako strela letím čo ich to napadlo????
ale iba sa hrajú,tak zaplať panboh,vlásky si pestujeme dlhé :slight_smile:
pomaly si zvykáme na školku,ale pomaly...rano plače, :cry: a veľmi sa tešíme na víkendovy pobyt :dizzy_face: :dizzy_face:
a na oslavu Sonkiných 4 ročkov,...o 2 dni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. sep 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no aspon, že sa ti nepostrihali... :grinning:
nepáči sa jej v škôlke? a teba nebolí srdce, keď ju tam ráno ideš odniesť? Tak budete oslavovať..to už máš veľké dievčatá... :wink:
8. sep 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi je jej lúto,ako som pisala my sme spachtošky boli a teraz pred 7 vstavame,oblečieme sa
v pohode,aj cestujeme autom tak jej prihováram,a pred triedou plač a drží sa ma ako kliešt,a nasilu ju odomna
učitelka odtajuje,to nie je ani pre mna príjemne :slight_smile: a potom stojim pod oknami a počuvam či plače či nie :confused: :confused:
Sonka sa najviac teší na tortu...slniečkovú bude mať :slight_smile: :slight_smile:
8. sep 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chúďatko malé,,, ani ja som nechodila rada do školky.. :frowning2: A tortu urobí šikovná mamina?? :slight_smile:
8. sep 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na pečenie veru ja nie som :confounded:,mame jednu tetušku ktoru to veľmi baví,ona sa už sama pýtala,kedy a aku tento rok?pred rokom mala veliku lienkovú :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas pravdu,aj ked 4 ročky,stale sú to drobčatá,a veľmi velmi ich lúbim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. sep 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti verím, že ich veľmi ľúbiš... je ti to vidieť na očiach... :slight_smile:
8. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Adi takže plačkáte v škôlke ??? :frowning2: neboj to prejde a jaká bude Soňka ešte hrdinka počkaj :wink: A inak ako páči sa jej tam okrem toho plaču ? koľko tam maju detičiek. Inak našu škôlku idu rozširovať od januára takže skus si potom dať prihlášku na nový rok :wink:
8. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júj, adi, snád sa to rýchlo spraví

leni, vy ako?
8. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napíšem na skyp cairka ale nijako :cry:
8. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki si tu?
8. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu. Akurát sme sa vrátili z lesa boli sme popočúvať ruju. Teraz som odparkovala Kiku. Idem Vás prečítať.
8. sep 2009 o 21:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, tak to je dobre, ze zmizla svina jedna! aj ja som raz mala jednu ked som mala 20 rokov a tiez zmizla, ale mi zatlacila na slepe crevo az mi ho museli vyrezat a pri tej prilezitosti mi to tam vsetko skontrolovali. Normalne prisiel v strede operacie za chirurgom moj gynekolog a popozeral cez rozrezane brucho. Vtipny celkom...ze lepsie sa mu vidi ako cez sono :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Neviete nahodou, ked uz sme v zdravotnictve, ze co je sarlachova angina, resp. ci je to to iste ako sarlach? Nieco som nasla na intrnete, ale je tam toho malo. Synovec ju ma odvcera a to sme tam boli v nedelu na oslave. Amen tma, buduci tyzden ma ist mala do skoly v prir., ked ochorie ma picneeeeeeeee.
8. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuška,diki za info...skusim,predsa je to bližšie
sa mi zda že 20 deti majú,
8. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc. Idem hajiť. Pá zajtra.
8. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok