• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
cairka .. nebola si nahodou predtym ucitelka? :wink: inak co si ucila ake predmety myslim...
14. sep 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznáčik, nie :grinning: :grinning: :grinning: hoci je pravda, že pred veve som sa 5 rokov venovala drobcom v materskom centre :sweat_smile:
14. sep 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri rocnom este stihas, ale ked budes chciet srtihat trojrocneho zacni teraz trenovat maraton
14. sep 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnes sme boli na predposlednom sedení... :grinning: ešte jedno jediné... :sunglasses:
14. sep 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja vás obdivujem ( asi skôr vaše deti :slight_smile: ), lebo aj ja učím stále dookola môjho malého : ďakujem, prosím si, prepáč, vypýtať si hračky na piesku...atď ) a on to použije tak každý desiatykrát !!!! a aj to, až keď ho upozorním !!!! a to takéto výrazy používam aj bežne doma v rozhovore s mm...raz bol u nás môj brat a my povedal, že radšej ide preč, že sa medzi sebou rozprávama ako na zámku v 17. st...
:grinning:

...tak nesúďte tak prísne na ihriskách tie deti, čo sa tvária ako "nevychované", lebo nie vždy je to o tom, že sa rodičia nasnažia.... :slight_smile:

...a ešte nemám rada, keď niekto upozorňuje moje dieťa, lebo ja som vždy na dosah ruky, niekedy až doslova za zadkom...ja si ho usmerním sama, keď to uznám za vhodné a potrebné....
14. sep 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no všetky mamičky 1ročných detí si myslia, že tie väčšie su nevychované :grinning: :grinning: :grinning: proste je to tak... len tie čo maju skusensti aj so staršimi vedia, že aj to jednoročné dorastie na takého "nespratnika" a že to patrí k veku....
14. sep 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá...silno držte palce našej kamoške a super mamke yukki je v nemocnici,pozdravuje vás :confused:
boji sa o Kiku,ta ostala s babkou doma zatial neviem presnejšie,nič ani čo ani ako :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. sep 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oj to som si ani nepomyslela,včera sme boli spolu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. sep 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrianka a čo sa stalo,,,?? jasné, že budem držať palce,,, nech je rýchlo doma pri malej..
14. sep 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada čo sa stalo? :frowning2:
14. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati neviem mali jej robiť nejaké vyšetrenie,brucho ju bolelo....a domov ju už nepustili
vyzerá to tak na 7 dní ...oj oj
14. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked budem vediet niečo viac dam vám vedieť :fearful:
14. sep 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aďa,
pozdrav yukki a držíme palce !!!!
14. sep 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. sep 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojte :slight_smile:
co tu mate nove? citam v Julinom pase nieco ;) Maznacik sud..
a nasa Yukki nemocnica :astonished: :astonished: :astonished: myslim na nu, drzim palce... :zipper_mouth:
14. sep 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ty píš ako si sa mala ? :slight_smile:
14. sep 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi ahoj!
napisem ked sa vyspim :grinning: ale celkom dobre, az na to ze Skyeurope krachla a my sme mali letiet s nou (krachli ked sme uz boli na mieste) a ked sme sa dostali k moru zacalo prsat :grinning: ale inak sa to celkom dalo, ale dovolenky mam dost prinajmensom na rok :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda... Yukki.. myslim na teba.. nech si ok...

Lenkove.. popis dovcu... celkom zaujimavo to vyzera.. atial
14. sep 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrite sa ako som nasla Danka... chvilu som nedavala pozor.. inak mame krasne vycistene WC... hlasi sa niekto... ze tiez chce? :grinning:
14. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no yukki držíme palce... a Kike tiež... a babke tiež...
14. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fih.. žeby st emali čističa záchodov??? To nemá velké ambície... Ale aj to niekto musí robiť... :sweat_smile: U nás to robím hlavne ja... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
14. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli :grinning: :grinning: :grinning:

Inak kamoska mu robila osobny horoskop... a take superlativy.. no uvidime... hlavne nech je stastny... a predsa kvalitne vycisteny zachod nie je na zahodenie :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuz ja mam dneska uspech, ked sa dari sa dari, montoval som 2 policky, nielenze kazdu hmozdinku musim zasadrova, ale zlym pochopenim nakresu som zistil ze treba po prilozeni police vyvrtat dalsich 16 dier co som aj urobil takze mam v stene satu 32 dier, pekne vsak
14. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kiko podla numerologičky má úplne suprový dátum narodenia... a zatial sa javí fakt tak, že napriek tomu kam sa narodil sa ma uuuuplne suprovo... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Inak baby u nas vedu teraz zaparené riťky... ale nechápem z čoho.. už je po lete.. no a od soboty je to brutál... až lutujem... nechápem z čoho sa to....... :cry: :cry: :cry: V strae nič výnimočné nebolo... Neviem či zo zubov iné kaky či čo... nechápem..... :pensive: :unamused: :frowning2:
14. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zicon ty nemáš stenu, ale sito...
14. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No co uz. Ja som drahu upozornoval - niesom kutil ,ale ked niekto nepocuva
14. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,, :slight_smile: maznacik, malý je úplne perfektný,, aj pri čistení záchoda, aj v tom oblečku,,, :slight_smile:
Ja som práve urobila slivkový koláč, tak sa tu s drahým napchávame... akurát tie deti mi tu chýbajú... veľmi.. :grinning:
14. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vsak ona to vidiet nebude :wink: :grinning: maš pri nej túto "výhodu" :wink: :grinning:
14. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nastasie ani iny to kovanie police to prekrije
14. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julka mam rada tvoj humor... :grinning:

zicon.. nevadi... ked sa to prekryje tak potom co... len potom budes nadavat ked budete malovat a predtym sadrovat... poznam.. to totiz.. ked sme detsku premalovavali.. a tiez sme tam mali sito... :grinning:

dakujem za pochvaly maleho.. inak sme ho vazili ma 7.8 kg.. a 72 cm...
14. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok