• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
na pohotovosť NIKDY!
a tu u nás ani nie je! až v BA :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som odhodlaná vydržať do bud. stredy... :confused: (možno mi to dnes aj akosi prefúklo tam v pdkroví, mali sme tam všetko dokorán, tak možno je to taký prievan... :sweat_smile: , ale si nahováram (nezmysly), len aby som nemusela ísť k zubárke skôr (keď som ešte neni pripravená :sweat_smile: )...
jéj, mati, aj nádej je dobrá... :dizzy_face:
ale na druhej starne si nemyslím, že zajtrajšia správa (najmä, ak bude smutnejšia) bude navždy definitívna... :confused:
15. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jemu?? nieeeeeee... on ked mala 2 roky, tak vyhlasil, že už je dost vleká nato aby s nami mohla hajať... tak som sa po čele buchala, že iný v dvoc rokoch sa snažia deti vyhnať už z manželskej postele a on ju to naučí...... totižto je fakt, že už vie tak ležať, že nam z tej postele nespadne ... ale povedal to tak, akože však normala, žesa k nam nastahuje....
15. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve preto magi robíme prípravu a chceme deti veľmi...
a myslím, že to bude tá smutná správa... :cry:
15. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, ja viem, že algifen, ale ja okrem paralenu nemôžem nič (ani algifeny, ani veraly, ani brufeny :angry: )...
raz mi testovali more liekov (kvôli tomu, že som mala anafylaktický šok po liekoch na alergiu) a všetky vyšly suspektne pozitívne...(to zn, že kým ich neužívam, nerobia mi problém...ten môže ale nastať, keď si ich dám...)... a niektoré teda aj robia... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, a koľko sa snažíte? ty máš problém? :confused: :pensive:
spomínali sa tu výročia, vy ste koľko manželia?
ak som moc zvedavá, tak ignoruj ( v poho :wink: )... :sweat_smile:
15. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to i nezávidím,,, ja by som zbláznila, keď ma niečo bolí... a o zuboch ani nehovorím..
15. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Juli a čo manželské povinnosti.. ?? :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja už prežijem všelijakú bolesť.. len nie tu čo je pri trhaní zubov.......... :cry: :cry: :cry:
jéééééééjda, ja umrem, že vyšly?!?!!!
už mi prepína...asi je čas odísť...
už sa mi to tu stalo druhýkrát (v živote! :astonished: ), že som "-li" napísal s tvrdým... asi mi odumiera mozog... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
martina manželské povinnosti....... nooo... večeru mal dobrú...... segedin.... akurát som mu z neho vyjedla mäso :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ale nesťažoval sa.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, ja nemožem mať deti... a my budeme mať v marci 5 rokov.... V podstate otehotnieť možem, tam nie je problém... ale.. :frowning2:
15. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, tak hor sa do rodenia!!! :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
keď hocijakú, tak hocijakú...!!! :grinning: :grinning: :grinning:
aj tak ste chceli pre Lucinku ešte jedného súrodenca natrvalo... :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My mame znamich... 8x potratila... potom si vzali z domova dvojičky-párik........ a odvtedy 3x už porodila..... takže martina si na dobrej ceste :grinning: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja somnenapisala hocijakú. ..presne som vedela čo pišem. ..som napisala všelijakú......
15. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha... :pensive:
takže donosiť...
ach, to mi je ľúto...
auž máš asi za sebou aj nejaké boľavé rany na duši, však... :pensive: (myslím straty)...
15. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli ty si prípad... :slight_smile: tak môj by segedín nejedol, kapustu nemusí... Ja som dnes piekla divinu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak som mužovi vravela, žeby som do pestunstva ešte 1-2 a skoro ho vystrelo, že 2... že už len 1 a stačí........ tak neviem... ale ja by som kcela hoci napriklad dvojičky biosurodencov od Lucinky.... snad t tu jej matka prečíta a rovno sa posnaží... :grinning:
15. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tan moj kapustu luubi... a ja neznášam......
15. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi,,,, je to hrozné... pri mojom tehotenstve by bol ohrozený môj život a aj život dieťatka...
15. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, juli! :grinning:
šak aj pôrod je "všelijaká"..
a u niekoho aj žiadna... :wink:
ja som bola (pred 5-imi rokmi) na "vzdychárni" s jednou mladou maminkou,ktroú chodili všetci prwesvedčovať, že má obrovské bolesti a rodí...bola napojená na monitor a mala tam neustále 100-kové kontrakcie (škála je od nula, pričom 100 je takmer strop bolestí :sweat_smile: ) a ona že určite nerodí, to by o tom neičo vedela...
a ešte mala objednanú aj epidurálku, ale lekár ju presvedčil, že ju isto nebude potrebovať, keďže vôbec necítila tie "stovky"... :grinning:
ja som v tom momente mala 40-ky a škriabala som stenu... :grinning: :grinning: :grinning:

moja monetálna zubobolesť sas pomaly (snáď) zmierňuje...
začínam byť ukecaná... :sweat_smile:
15. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli u nás je to s tým tehotenstvom veeeeeeľmi komplikované... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a preto chcem od teba tie dvojky... nech ma viac po tých úradoch už netrápia... a 2 detičky by nám boli tak akurát.. :slight_smile: :slight_smile:
15. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati a akú máš stanovenú dg... :confused: ?
to, čo spomínaš, mi asociuje hellpsyndróm (ale zase ten sa prvýkrát objaví až pri prebiehajúcom vysokom tehotenstve)...
opäť platí, ignoruj ma, ak som otravná a zvedavá... :wink: :pensive:
15. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, tak to som rada, že ti bolesť odchádza... :sunglasses:
15. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, už je len chvíľkami...
aspoň ľahšie zaspím... (dúfam)...
15. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem ja do hajan........... dobrú noc....
15. sep 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, juli nám odpadne?
15. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi ja nemám ženské problémy,,, mám choré srdce a nesmiem byť tehotná... ale zajtra sa to dozviem na 100% ... kardiologička robila milion vyšetrení a zajtra sa definitívne vyjadrí.... dostala som aj strenty do ciev... ale je to na dlhú debatu... :frowning2:
15. sep 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám zajtra schôdzu v "práci"a Zajik má zajtra presne 9 mesiačikov!!! (teda už za chvíľku, za jeden a pol hoďku)...
a už nám normálne začína chodíť!!!! za ruky... je nenormálne rýchly!!! a vyšli mu prvé dva zúbky!!! :dizzy_face:
15. sep 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli neodchádzaj... :wink:
autor
Pááááááááááááááááááá
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok