Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

laculik
16. sep 2009

yicon, nezdalo 😉
juli, moja svokra je povodom z KE a este jej tam nejaka cast rodiny zije. Napr brat s rodinou (ti su fajn), boli v lete u nas.

laculik
16. sep 2009

a maly je velky vtipkar, sak po nas 😀 . Malu stale minuly rok chvalila triedna, ze jak dobre ze ma velky zmysel pre humor, ze velakrat obrati stresove situacie na srandu. sak jak kaka v overale...nenííííííí 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
16. sep 2009

tento je mimokosický..... ti hodim do IP link..... 😉

zicon
16. sep 2009

Takze ty mas doma superkombinaciu. My mame zahoraka a cigana a to uz je co povedat.

najjulinka
autor
16. sep 2009

no ja tiež tak, že radsej na srandu obratim, než by ma z niektorých vecí porazilo.... 😀 😀 😀

laculik
16. sep 2009

zicon, doma nemam, kedze nebyvame so svokrou... a mala, muz a aj ja sme narodil tu.
juli, nepoznam ho, preverim v rodine...

najjulinka
autor
16. sep 2009

Nomarketa sa vyzliekal aj z bodnka... a neviem či celá neprešla cez otvor na hlavu.. lebo som jej ho obliekla a nejak z neho skoro vypadava.. .aký velký otvor to jezrazu.... 😠 😠 😠 mna z tej ženskej porazí.....

zicon
16. sep 2009

Nepochopil som laculik, kiko je od Najj...

cairka
16. sep 2009

som volala so sociálnou, tak že volala do CA a pani sociálna tam (zlatá to žena 😅), že spísala s bio návrh na súd na zmenu priezviska- teda ako bio podáva návrh na súd. že tam aj dali, že bio si želá byť vypočutá u nich na úrade, tak som zvedavá, či to vypáli. a že ak nie, že ju teda nejak dotiahnu na tú matriku 😎 jedine mi na tom vadí, že to poslali na súd ku nám a tu už nemám moc dobre mienenie o sudcoch... 😖 snád ma prekvapia 😅 mne zamietli s tým, že návrh musí podať bio, tak teraz snád nenájdu dôvod na zamietnutie... veve chúdatko ešte nevie, ako sa volá, lebo psychoška vravela, že radšej počkať a učiť len jedno, že neučiť najprv jedno a potom druhé... v októbri minulého roku som spravila prvé kroky k zmene preizviska, som zvedavá, či to aspoň do konca roka spravíme...

zicon
16. sep 2009

Super, aby ti to vyslo 🙂

tulenka
16. sep 2009

Caute, nemáte niekto náhodou kontakt na mu-su z babetka?
Magi, nie je to nahodou tvoja kolegyna? Zhanala kocik pre nejaku slob.mamicku z DD a ja ten moj chcej akurat darovat. Ale kym som sa ja znova zaregistrovala, lebo starý nick mi nefungoval (dokonca zo mna spravilo Tule) 😀 , tak neviem, ci je to aktualne a ci to este bude citat.Inak ten novy rozovo/cerveny disajn je cista hruza.

Cairka,drzim palce,vyzera to nadejne. My sme na tom tiez podobne, teda s tou chorobou.Terazka ma dalsie ATB, naposledy mala pred mesiacom.Vyzera to tak, ze mandle pojdu von, lebo zakazdym ich to chyti a m8 ich permanentne zvacsene a asi tam ma nejake lozisko infekcie. Obvodna aj uso-krciar nam to navrhuju uz dlho.
A tak... u nas vela noviniek nemame,ani neviem o com pisat 🙂

lenkove
16. sep 2009

Cairka
drzim palce!!!

Tulenka, ako to ze nie?? Ja neviem, co Terinka a skola? Je zase chora chudatko, to teda nechodi do skoly? 😕 😕 a ako sa jej pacilo?

cairka
16. sep 2009

dakujeme vám 😵

tule 😀 , aj mne na krčnom minule mudra vysvetľovala, že má strašne zväčšené mandle, ale že by sme mali vydržať aspoň do 6 rokov... ked bola veve na nosnej mandli, tak tam bol 9ročný chlapec na krčných a teda aj on mal čo robiť, aby to zvládal, teraz si to neviem predstaviť, aj v tých 6 rokoch to je asi ešte náročné...

zicon
16. sep 2009

Halllo nahanate deti, co je, kde je, kto je, je tu tichooooooo.

rita55
16. sep 2009

cairka rychlo sa vyliecte 🙂 a to z tou pani z CA mas pravdu ....je fakt super 🙂 Nam dnes dosiel kocik tak sa vytesujem ako mala 😉 😉 viac ako natali 🙂

najjulinka
autor
16. sep 2009

aký kočík máte?

magimary
16. sep 2009

ahojte! tak som tu... 😅
po schôdzi v "práci" a IA s biootcom som total caput...
ale viem, čo som potrebovala vedieť (zároveň sme však dnes všetci podpisovali PRISNY ZAKAZ čokoľvek zverejňovať...najmä,keby nás pristavil nejaký novinár a ťahal by z nás info o najdusikovi, ale aj o iných deťoch 🤐 ) a tak som relat. spokojná (až na toho bio...)...dokonca mám aj potvrdenie o príjme (ale len za posledné 4 mes., keďže tam dlhšie nerobím...tak dúfam, že im to bude na úpsvare stačiť 😕 )

zicon
16. sep 2009

Ty si beries najdusika??

rita55
16. sep 2009

Juli je to Bambino World.Jednoduchy,maly,spratny kocik,hlavne koli natali som ho musela kupit.Snad nam vydrzi aspon sezonu za tie prachy 😀 😀

cairka
16. sep 2009

tak ma veve práve sprdla, že ten liečik, čo som jej dala jej nepomohol 😅
rita, dík

mixka
16. sep 2009

rita a to je surodenecky ci pre jedno dietatko ???

rita55
16. sep 2009

mixka hodila som foto 🙂 cena 135 aj s kurierom 😀 😀 😀 no nekup NOVY

cairka
16. sep 2009

rita, peťka je tam skrytá, že aj prepašovať by si ju mohla 😀 😀 😝 kočík pekný 😉

zicon
16. sep 2009

Draha ked dojte z Egypta, tak by ti mozno vedela pomoct zvysit imunitu pomocou Justu

rita55
16. sep 2009

cairka som spokojna hlavne koli malej....dnes tam vpredu sedela ako pavica ...stastna,ze sa vezie 🙂

mixka
16. sep 2009

fiha rita, tak to bola dobra kupa a kocik je ozaj pekny 😵 my uz nastastie kocikujeme minimalne, len ked potrebujem ist na postu ci pod a pre mna je to teda ostara uz

cairka
16. sep 2009

ja mám imunitu našťastie dobrú 😀 a vaneske majú teraz nové lieky predpísať na alergológii, tak som zvedavá... z justu máme ten "zimný kúpeľ" to je super

mixka
16. sep 2009

u nas sa zacina zjavne chrobkovat ☹

magimary
16. sep 2009

rita, super kočík! ani som nevedela, že taký existuje u Bambinoworldu...
nemáš naňho aj nejaký link znetu, nech si okuknem bližšie 😅 😉

zicon
16. sep 2009

My uz skoro rok nekocikujeme

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre