• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
juli??????
18. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokršpaniel je malý a hravý ako si pamätám, vždy sa mi páčil, len má dosť dlhú srsť
18. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najvernejšie plemeno psa je labrador ako som vygooglila :grinning:
18. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli čo sa pototo do pišky?
18. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez za spaniela... ale fenku.. tie su kludnejsie jemnejsie...
18. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, ved už napíš,ked si začala :unamused: teraz vštci rozmýšľame, čo sa stalo
18. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fenky su vernejšie ako psy...tí ked zbadaju fenku sú v ťahu :grinning:
18. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ja som tiež všeobecne skôr za fenku, len potom treba rátať, že zhruba 2x do roka cca 10 dní je veselo :sweat_smile:
18. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak teraz som s mamou volala... rozdycala som to ... tak možem... par minut predtým než bral muž lucinku do nemocnice, volali naši.... resp. volala moja mamka.... vykradli ich................ bola som na nerv zo všetkého, ale som kludnejšia, ked viem, že už aj ocko to vie... som sa bala aby infarkt z toho nedostal... aj bolo cele blbe ako mu to asi bolo oznamene.. .lebo mu to oznamili poliši pred domom.... našťastie zatial su škody relativne malé................ zlodeji boli "zlatí" rozbili najmenšie okno na balkonovych dverach to spodne.... Chýba počítač OZ, bratv notebook, bratove 3 gitary............... zatim nič viac............. čaka sa na policajných expertov........ podozrivých je vdaka gite viac...... a dozvedela som sa jedneho najpodozrive čo som ani netušila........... takže je to zauujimave......
18. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale možno to bolo uplne nahodne vykradnutie a nikto z podozrivých....

ale baby poviem vm, že bohvie ktorá z nas bude na rade, jak nam deti odrastu.. .a prejdu vselijakou pubertou a maju vselijaku biorodinu........ no máme sa na čo tešiť........
18. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, tak to je sila :confounded: ked počas dňa...bože, ale to fakt vyzerá, že šli na istotu, ak chýba len to, čo si písala a neprídete na niečo iné...
18. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč pozdravuje vás yukki :slight_smile: je na prášky...kristínka to prestáva zvládať a nepodarilo sa jej vybaviť, aby ju pustili aspoň na 2 dni domov :frowning2:
18. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mame to tu na konovi perné..... yukki sa nedivim... ja by som bola tiež hotova....
18. sep 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaši išli ten moč zaniesť, ked si písala, že akurát odchádzajú do nemocky?
18. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ale počítač je u naich ešte jeden.. .a brali len ten čo je OZ, čo na nom ma mama veci... kedže OZ je chudobné v kancelarii nemame na pripojenie na net, tak sa to vyriešilo tak, že sa jeden počítač OZ napojil na našich internet.... a samozrejme šlohli len ten, lebo ten je nový - na jar kupeny.... a je asi aj mnesši.. neviem.... ale asi ano....
18. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka pozdrav yukki... no chuda ze ju nechcu pustit.. domov...

ja ked som v lete potratila tak som podpisala reverz... lebo akurat sme domov danka dostali... a nastastie.. ze som urobila.. lebo som nemusela ist na cistenie.. pomohli mi jedny kvapky.. bylinne..
18. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie.. karol išiel s luckou.. .moču je malili nko skoro žiaden.. lebo tie sačky su tak genialne, že všetko vytieklo..... Luckamala opišanu plienku ako chlapci ked sa im pipik nezloži dole... uplne vpredu hore mala uplne mokru plienku...... takže moč defacto nemame.... a tak bral aj lucku, leb nemal aký moč brať..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no yukki písala, že jej nejaká známa doniesla pre kristínku nejaké homeo na "ľahšie znášanie odlúčenia", tak snád skoro zaberú... ona chcela aj na reverz, ale primár ju nechce ani tak pustiť, že musí byť sledovaná, lebo kedykoľvek sa to môže pokašľať... aj chceli vybaviť, že by ju v pondelok operovali v inej nemocke a ani to sa nepodarilo...
18. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a lucka je ešte opuchnutá?
18. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ale baby prvýkrát som varila zeleninovú polievku... doteraz len kuraciua hovadziu... lebja take nejem.. deti aj tak jedia bu polievku alebo druhe, este nemaju 2 chody, takže sa to dalo pekne prestriedať... ale už koli 4 detom sa polievka oplati spraviť aj taka čo nejem... a pochvalim sa, že aj moja mama ju zjedla... takže sa dala jest... asi bola takáako mala byť... hlavne Lucka zjedla celý tanier :grinning: :grinning: :grinning: ked to tak pišem, že pri 5 detoch a prvýkrat zeleninovu, tak mi to pripada až ako že matka nezodpovedna... ale ja take nejem.. .a variť malilinké porcie sa nedá.. .a hlavne privyberavej lucke ked neviem čo zje a čo nie... ale teraz že či papaju traja alebo štyria tak už je to fuk.... už čo navaim tak viem, že nevyhodím....
18. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cairka ano... bez teploty.. až ked odchádzali poobede a prezliekala som u, tka sa mi zdalo, že už jej ide teplota, ale už sme nemerali, nelubi to a v nemocke aj tak odmeraju.... včera o šiestej večer mala 36,6 aa do devvatej nemala teplotu. .to sme išli hajať.. o desiatej večer sme jej namerali 38,0 tak sme dali čipok, nech to nahodou nedoženie na 40ku zas... a v pohode.. .až do rana.. vlastne až do obeda......
aj sme vstavali 4,30 aby sme "chytili prvý raný moč" a zjavne nepomohlo... akurát čo sme kaku prebalili , dali sacok na moč a snažili sa dačo z nej vyžmýkať cele doobedie.....
18. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.youtube.com/watch?v=UTzEpt49yeU&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eloupa - no a ešte tot videjko mi poslala kolgyna..... hmmm.. akože viem že su mnohe veci prvdou,ale tot je skoro strašiak...
lacuulik straž mi Kika pre Lucinku, ja nechem lucinke araba... :unamused: niežeby som mala proti arabom čosi,a le lucka je moc pekná na t aby sa celý život skrývala za plachtou s priezormi....
18. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, ale veď čokoládkové deti sú nádherné... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. sep 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no su... len aby nemuseli nosiť plachty na sebe a z velej krásy je prd......
18. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
velej = celej
a pre Danka uz tu je potencionalna nevesta?????
a pre Ninku zenich???? :grinning:
18. sep 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No pre Danka tak aj vekovo... myslím jedna blondata modrooka.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, čo keby ste nechali deti, nech si polovičky byverú sami... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli myslis tvoju D. ?
18. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok