Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
18. sep 2009

no len aby bolo z čoho vyberať ... akože chalani v pohode.. .ale snad moje zalté byby nebucu chodiť pod plachtou......

najjulinka
autor
18. sep 2009

maznacik nepaci sa ti D? ... boli by D a D 😉 akože je fakt , že škoda tak arijsku čistu rasu miešať... ale obavam sa, že kým ona dorastie , tak fakt ani švedi už nebudu takí svetlí..... takže moc prieberčví nebudeme...hlavne nech to krásne modrooke blondavé nežije zvyšok života pod plachtou...

maznacik007
18. sep 2009

paci paci.. Juli.. aj dobra svokra budem 😀

maznacik007
18. sep 2009

inak ani ja nechcem pre ninku muza araba.... 😅

najjulinka
autor
18. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6502092 😀 😀 😀 čo nevymyslia..... 🤐 a nič pre dámy som nenašla... ale zas ktorá dáma by si chcela vajcia pohadzvať alebo čosi podobné. ..aspon nie pre dverejnosťou.. .to dámy nerobia 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
18. sep 2009

ninka ma 6 rokov naskok... možno v jej dombe sa rodilo ešte dosť nearabov.... 😉 treba dufať... 😀

najjulinka
autor
18. sep 2009

dombe = dobe....

zicon
18. sep 2009

Ak psa tak borderkoliu, alebo golden retievera.

S tou yukki nechapem, ked povies ze chces reverz tak ti ho daju, alebo odchadzas a bez neho a bodka, clovek ked je v nemocnici predsa nestratil svojpravost

cairka
18. sep 2009

no ja zatiaľ čo veve sledujem, tak predpokladam, že jej budúci manžel bude aspoň o 10 rokov starší 🙄 dúfam, že bude aspoň bohatý 😝

ináč veve má novú hru - strká si do gatiek kocky a iné hračky, že má pipíka 😅 dúfam, že není chlapec v dievčenskom tele 😀

cairka
18. sep 2009

zicon, áno, lenže ked ona na reverz teraz odíde, tak ju neprijmú v nedeľu večer, aby ju mohli zoperovať...bohužiaľ v nemocnici je šéfom primár...aj ked by to tak asi nemalo byť

zicon
18. sep 2009

Inac Najjulinka to je hrozne co sa stalo, ale mozno dobre ze ich nepristihli, vzhladom na to co sa v poslednej dobe deje.

Dufam ze zlodeji budu chytiny a ze nedopadne ako jedna rodina v Krompachoch, kde straznik chilil v kovohutoch zlodeja, privolal policiu a ta ho odviezla do basy a vecer sa mu prisli Cigani pred jeho dom vyhrazat ze ten muz ma 6 deti a kto ich bude zivit straznik sa udajne okamzite odstahoval a dal vypoved.

martina_maxian
18. sep 2009

fiha, zicon, tak to musel byť zazobaný strážnik, keď si mohol dovoliť dať hneď výpoveď a ešte sa aj odsťahovať... 😀 😀 😀

zicon
18. sep 2009

zazobany nebol, skvor vydeseny

najjulinka
autor
18. sep 2009

tak su na prijme, ale zatim to vyzerá tak, že ja s Luckou jedine, že chlapa neprijmu... no na nrv.. .otcovia robte s tým dačo.. .čisto diskriminácia...

mixka
18. sep 2009

juli, marian moze byt v ba v nemocke s krpkami, ked je treba, ale museli sme si to razantne vydupat 🙄

najjulinka
autor
18. sep 2009

na nervy.... ja nechapem.. .to je taký problem ich dat spolu??? vsak aj chlap aj ženska sa može ist prezliekať na WC
ked tam niektore koja, tak nech kojace su pokope a je to.....
ja mam menzes.. .4 deti doma chlapovi, ja budem na infarkt....
fobiu z nemocnic
Lucka je Karolova uuuplne......... akože ja v taký čas nie som dos dobrá pre nu............... joooooj....

zicon
18. sep 2009

neexistuje predpis ktory by zakazoval muzovy byt ako doprovod s dietatom v nemocnici. Takze sa treba ozvat na protipravnost

najjulinka
autor
18. sep 2009

je prijatý muž.. .maju sami izbu... lucka strašne revala...... som ju v telefone počula... a pri tom čo je chorá, tak reve menej, lebo nevládze.... jooooj.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zicon
18. sep 2009

nuz aj pre naseho je maminka, maminkou. Hlavne nech jej je co najrychlejsie dobre. Napis co zistili

mixka
18. sep 2009

juli, aj ja upadavam do mdlob len pocujem slovo nemocnica, preto zial tuto cast u nas riesi marian 😔 a inak si myslim, ze muzi toto zvladaju lepsie, ako my zeny, pretoze neprezivaju az tak kazdu injekciu, ako my maminy 😀

najjulinka
autor
18. sep 2009

no neviem.. .Lucinka je Karolov miláčik.. dosť velmi........ ten to prežíva... ja to viem.. .velmi....

zicon
18. sep 2009

a co vlastne lucinke je uz aspon ciastocne vedia?

najjulinka
autor
18. sep 2009

zápal slinnej žľazy má... a musi sa vylučiť zápal močových vecí.. .a kým sa to nevyluči, tak nenasadia antibiotika na tu žlazu... a to sa može vylučiť, až ked budu mať moč... kedže malo pije, tak toho moču vela nie je a aj ten čo sme mali ostal v plienke........ to je zatim všetko čo vieme... ja viem.. .muž asi zavola ked lucinka bude haji.... neviem.. .netušim čo a ako...

zicon
18. sep 2009

Uuuj ked nechce dat moc dobrovolne tak to vyzera na cievkovanie.

najjulinka
autor
18. sep 2009

akože moč bol.. len tie sačky na moč nefunguju.... 😠 😠 😠

zicon
18. sep 2009

nuz ale oni su cvoci cievkuju jedna radost, ale vraj to neboli

najjulinka
autor
18. sep 2009

vraj chlapov ano a babam to asi tiež nie je prijemne...

najjulinka
autor
18. sep 2009

tak su sami na izbe.. .maju malu postielku, velku postel, sprchu a vaničku na kupanie babaka... zachod nemaju na izbe.. .Lucka nesmie z izby von, lebo vedla ležia deti s nejakými plucnymi prenositelnými chorobami ......

cairka
18. sep 2009

fúha juli, ale aspoň že poriešili karola, že tam môže byť...držím palce, aby boli čo najskôr domka

cairka
18. sep 2009

tak to majú super, ked aj so sprchou, ja ked sme teraz boli na tom infekčnom by som všetko zvládla, ale predstava sprchovať sa v tej sprche čo tam bola...fuj a že infekčné, tam som myslela, že zvlášť dbajú na hygienu...našťastie sme boli kratučko ... a tá izolačka teda nezávidím, my sme boli 2 dni samé na izbe a už mi zašibkávalo...veve bola mimo z horúčky, tak bola spavá a kľudná

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre