Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
22. sep 2009

V NZ predbezka nedavaju... ☹

najjulinka
autor
22. sep 2009

Kiko mal prvu interakciu 4.2. a išiel 2.3. od nás.. s tým, že keby neboli noví rodičia na dovči tak ešte by to mohlo byť o nejaký ten den skor čo by išiel.... takže martina od prvej interakcie do mesiaca mate domka deti.... ak požiadate o predbežko a sud ho odklepne.... 😉

cairka
22. sep 2009

juli, a deti sú košičania?

najjulinka
autor
22. sep 2009

cairka netuším odkial su deti....... naš kaj to asi bude, ke su v nasom decaku. .ale odkila presne, tak to netuším.... vedela som len Kika a Lucinku presne.... Lucinku doslova presne, lebo adresu maal v kartičke poistenca 😀 😀 😀

cairka
22. sep 2009

ináč čo sa nám teraz stalo, čo robili vaneske testy pred nejakými 2 týždňami, tak mi dala doktorka výsledky pre alergologičkua kuknem na ne a adresa - DD martin 🙄 hlavná vec, že už skoro 3 roky tam nie je...neviem, či v labáku mali adresu, abo kde na to prišli....naša mudra dala na lístok správne...

maznacik007
22. sep 2009

mata2 vznika... aj na zaklade predbezneho opatrenia...ide o to ze to musi byt pravoplatne rozhodnutie o zvereni dietata do starostlivosti..

najjulinka
autor
22. sep 2009

cairka podla rodneho čisla mali asi v labaku ešte staru adresu....... u nas na urade nahodili moje rodne čislo do počitača a vyhodilo im to mna ako "biodieťa" v nahradnej rodine... kedže naši boli pestunmi, tak sme pekne všetci v systeme... pekne aj meno za slobodna len.... proste dnes počítače premudrete všetko vedia....

martina_maxian
22. sep 2009

Juli, ja sa už na tie tvoje deti tak strašne teším... Mám pocit, že sa s Martinom ani o ničom inom nevabíme iba o deťoch... Aj brat cez víkend oznámil, že čakajú bábo, tak naši sú už natešení, že koľko vnúčat zrazu budú mať... 🙂)))

mata2
22. sep 2009

maznacik,neviem ako na vasom urade,ale nam dali predbezko 23.10.08 a mala som narok len na prispevky na deti...
na rd azpo riadnom sude...

najjulinka
autor
22. sep 2009

Inak co som vtedy tu dumala či Dominiku či ine divčatko.. .a velmi som kcela to iné dievčatko.. .tak som sa dozvedela, že to "iné" devčatko vela reve a hlavne v noci.... no nepoteší to človeka, že aké super dieťa mu nanutili??? 😀

maznacik007
22. sep 2009

mata2.. to je fakt divne.. ja som sa na to specialne pytala tu v BA... a aj znamej..a este mi aj v zakone vyhladala.. ze sa to nelisi od toho ci to bolo predbezne.. alebo riadne rozhodnutie... ale sak hlavne ze to uz mate za sebou...
nas caka sud v oktobri... pestunsky... ale rodicia .. nie su volani na zasadnutie... takze matku neuvidim.. 😒

najjulinka
autor
22. sep 2009

maznacik dakedy jelepsie nevidiet....... a ako vieš, že rodičov nevolaju?

mata2
22. sep 2009

a preco nevolaju bio?
vsak ty si ako navrhovatel a oni by mali byt ako odporci... 🙄

maznacik007
22. sep 2009

IP vam poslem... 😉

magimary
22. sep 2009

aj mne, maznačik 😉

maznacik007
22. sep 2009

nasla som to v kabelke.. je to podla paragrafu 31 zakona o rodine.. 😉

mata2
22. sep 2009

precitane,maznacik 😨
ak je to takto,tak asi bio fakt nemusi byt pritomna...

mata2
22. sep 2009

co teraz myslis??
ten narok na rd na zaklade predbezka?

maznacik007
22. sep 2009

nie to je z toho rozsudku.. ak chces tak ti pozriem aj to o tom RD 😉

lenkove
22. sep 2009

Magi, Dio

vidno za vami kusisko prace a je to pekneeeeeeeeeeeee, velmi 🙂 tesim na dalsie obrazky.. 🙂

mata2
22. sep 2009

skus hodit link ak najdes,alebo presne cislo zakona...

sice mi je to uz na prd...ale zaujima ma to,lebo ked som potrebovala,pisala som aj na babetko do poradne UPSVARU - a tam mi tiez napisali ze mam narok len na prispevky na deti..

magimary
22. sep 2009

Instalace programu Manžel

Milá technická podporo,

vloni jsem aktualizovala program Milenec 5.0 na program Manzel 1.0 a zjistila jsem zpomalení celého procesu, zejména u aplikací Kvetiny 3.5 a Sperky 2.0, které přitom v programu Milenec 5.0 fungovaly bezchybně.

Navíc program Manzel 1.0 odinstaloval některé velmi důležité aplikace jako třeba Romantika 9.5 nebo Osobni pozornosti 6.5 a sám si nainstaloval nežádoucí aplikace jako je Fotbal 5.0< /strong> nebo Hokej 3.0.

Také aplikace Rozhovor 8.0 je nefunkční a při spuštění aplikace Uklid 2.6 celý systém, zkolabuje.

Zkusila jsem aplikaci Rejpani 5.3, abych tyto problémy odstranila, ale nepomohlo to.

Co mám dělat?

Zoufalá.



------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------



Vážená Zoufalá

uvědomte si, prosím, že program Milenec 5.0 patří do příslušenství Hry, zatímco program Manžel 1.0 je operační systém.

Prosím zadejte povel myslelajsemsizememilujes.html a zkuste si stáhnout aplikaci Slzy 6.2 a také nezapomeňte aktualizovat aplikaci Vina 3.0.

Program Manzel 1.0 by pak měl automaticky aktualizovat aplikace Sperky 2.0 a Kvetiny 3.5.

Mějte však na paměti, že zneužívání výše uvedených aplikací může zapříčinit, že Manžel 1.0 se změní na program Podrazdeneticho 2.5 nebo Pivo 6.1. Pozor! Program Pivo 6.1 je velmi špatný program, který si sám nainstaluje aplikace Prdeniahlasitechrapani Beta.

V žádném případě neinstalujte program Tchyne 1.0 , do Vašeho systému by se dostal virus, který by postupně převzal nad celým systémem kontrolu!

Také se nesnažte znovu nainstalovat program Milenec 5.0. Jde o nepodporovanou aplikaci a její instalace zhroutí program Manzel 1.0.

Shrnutí: Manzel 1.0 je výborný program, má však limitovanou paměť a nenaučí se nové aplikace jednoduše. Možná, že byste měla zvážit zakoupení podpůrného softwaru, na zvětšení paměti a výkonu. Doporučujemeprogramy Vareni 3.0 a Svudnepradlo 7.7.

Hodně štěstí! Vaše technická podpora.

😀 😀 😀

lenkove
22. sep 2009

Mary
😀 😀
najviac sa mi paci, ze ma limitovanu pamat a nenauci sa nove aplikacie jednoducho 😀

mixka
22. sep 2009

magi, to je supeeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
22. sep 2009

dobra haluz magi 😀 😀 😀

martina_maxian
22. sep 2009

magi, to je perfektné.. 🙂 😀

lenuska74
22. sep 2009

😀 😀 😀 😀 megi tak toto by nepochopil mm lebo on total antitalent na pc 😀 😀 😀 😀 jeho len celeho preinštalovať ručne 😀 😝 ale inak supeeeer 😀 😀 😀 😀 som sa už dávno tak nenarehotala 😀

laculik
22. sep 2009

martina, este zalezi aj od inych veci ako od zakonov a chcenia/nechcenia zainteresovanych 🤐 🤐 🤐 , cize ak mate moznosti, vybavite si to predbezko urcite kladne a hlavne rychlo 😉

laculik
22. sep 2009

juli, a dakedy je lepsie rodicov vidiet, celkom ma to milo prekvapilo a hlavne ukludnilo.

martina_maxian
22. sep 2009

laculik čo myslíš pod tým ak "máte možnosti"?? ak máme niekoho známeho na sociálke, respektíve na súde??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre