• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
ako princíp neuspatia vs. uspatie chápem, aleako vidíš, ani neuspatie nebolo vôbec fajn... :confounded:
aspoň budeš vedieť do budúcna...
a keď Ti robia katetrizáciu, robia Ti ju len z diagnostického hľadiska, alebo aj terapeuticky Ti tam niečo poriešia?
keďže Ti to robili už toľkokrát? :confused:
24. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, ako kedy,,, niekedy len sledujú ako sú priechodné cievy do srdca a tak a naposledy my tam dávali aj stenty, na rozšírenie ciev... Ale asi nič intenzívne nezaberá, takže mať deti nie je možné... Ikeď v podstate žijem úplne plnohodnotný život... :wink:
24. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak sme po meste vyvenčení.. Nhodne sme sa s tretli s dvoma kolegyňami.... Takže sme mali také menšie profi-stretko :grinning:
24. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme vyvenčení...a podarilo sa mi kúpiť vaneske rifľovú sukničku fungl novú addams kids za 1 € :sunglasses: zlacnenú z 9€ :grinning:
24. sep 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
šikovná ... ja som si v zime nohavice v OP Prostejov nakupila po 1€ - rifle a menchestráky... :grinning:

A včera som kupila 3pack pyžamiek bielych v Tescu po 4,55 a trom babam (mali štyri kusy, ale štvrtý mali moc malinký, tak ten jeden som im nechala, vsak aj tak všetky deti hromadne vencíme malokedy) také akokeby kabatiky po 3€ :wink:
24. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zatiaľ nie sme, ale pôjdeme sa vyvetrať poobede...
ale Zajko je zase zasoplavený, tečie mu z nosíka a očiek ako z vodovodného kohútika...len voda a stále, stále mu to kvapká... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , utirm mu noštek, očká, otočím sa a už počujem, ako "cucká"a vychutnáva si sopliská ( :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) v ústach...no, mám dosť... :confounded: :sweat_smile:
a zuzna je opäť na stv (v dámskom magazíne)-varí tam pre deti... :sweat_smile:
24. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A sme po obede a lejem do seba sladku kavu smliekom a kavový sabinovský jogurt... mnamky.. som včera kupila 30 kusov jogurtov, maju teraz akciu 4+1 zdarma.... :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som práve doobedovala-(diétne, suché) zemiaky a zaliate nízkotučným acidkom... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. sep 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki zajtra možno pustia domov, ale isté to bude až ráno...
24. sep 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzna už je opäť na obraze... :wink:
24. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucka sa hra v postielke... no tie reči.. my šulame.... "mami kde si?".... "mami kde si?"..mami len odpoveda, že tu a nejde ju vybrať z postielky.... tak Lucka "klop klop! Kto je?" .... ona ma postielku v izbe hned pri vchodových dverach... a ked dakdo klope, tak mami hned tam pride a pýta sa kto je... tak ona vykrikue "klop klop!" a ked ja nepriskočím, že dakto klope, tak sa aj pýta "kto je?" a ja stale nič.... nijak sa nedam ošaliť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Co taká choroba spravi s deckom...... Už sa z postielky ozýva iná hra "Haaaam lieky"..... "Lucinke, Mirke"......... "haji doma.. .s Mirkou...." ......
24. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné bodky Juli, :slight_smile:
ja som moje obliekla za 0,90 centov....posledné foto :slight_smile: značkove next,adams :slight_smile:
24. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si po dieta do skolky :slight_smile:
24. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem k mudrovi, ked sa mi krpky zobudia po atb :frowning2: vobec mi to neprechadza :angry:
24. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od "Silvinky":

Ahojte

Dnes som volala so Silvinkou všetkých vás veľmi pozdravuje a ďakuje za to že na ňu stále myslíte a modlíte sa za ňu a celú jej rodinu.

Síce ostali v nemocnici ale bola veselá a celkom v nálade len chcela aby som prišla ale keďže jej už leukocyty klesli na 560 tak to nieje príliš vhodné....

Andrejka bola aj rada že ostávajú tam lebo už aj u nich doma sú už chorí a predtým aj Tominko bol tak radšej nech su tam na pozorovaní a v najhoršom má aspoň hneď lieky k dispozícií a môže sa z toho prípadného vírusu rýchlejšie vystrábiť.

Takže ak by všetko dobre šlo a výsledky by sa zlepšili je tu možnosť že v pondelok by začali už so 4-tou a teda všetci pevne veríme že aj poslednou chemoterapiou ... takže všetkých veľmi pozdravujeme aj Maťko vám posiela velikú pusinku a verím že nabudúcu budú správy o Sisulke ešte pozitívnejšie

Papa

Máme vás všetkých veľmi radi

:slight_smile:
24. sep 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super dioli :grinning:
24. sep 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ochladilo sa rozfúkalo,boli sme si pustat šarkany :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. sep 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, moja polovicka tvrdila ze ani priprava v jednom z predmetnych subjektoch mu nic nedala. a inak v podstate ani mne. asi je to tym, ze sme uz jedno dieta vychovavali. pozitivne na tom vsak bolo, ze sme raz do tyzdna boli spolu 3 hodky bez deti. a na niektorych typoch sme sa tam pekne pozabavali. clovek sa fakt najviac dozvie tu :wink: . jaaaaj a este sme sa tam zoznamili s chlapikom, ktory nam potom namontoval "cisticku" do vodovodnych trubok :grinning:
24. sep 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nak ja som ako za "+" na priprave napisala, že som spoznala nových ludí.... takže asi ao vy laculik....... :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, laculik, ale to už je, podľa mňa, zase o inom...
...niečo ako príliš vysoké nároky...
keď príprava v Návrate "niečo" (veľké) dala mne (a to som mala bohaté vedomosti z výcvikov, psychologických príprav počas školy a najmä výšky, kde sme mali vyslovene predmet a aj skúšku z neho: Náhradná výchova), tak neverím tomu, že ste sa tam nedozvedeli NIČ nové práve vy dvaja...
aj keď možné je asi všetko (aj keď , sorry, to si fakt nemyslím)...a zrejme ste teda boli v tejto oblasti tak "nadupaní", že Vám to už nemalo ČO dať... :confused: :confounded:
24. sep 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, naozaj nic odborne som sa nedozvedela, mam vzdelanie aj ako pedagog a v praxi som sa naucila viac. ale je pravda ze som nezdravo narocna :grinning: :grinning: :grinning: a je aj pravda, ze ked som potrebovala nieco typu, kde aku ziadost s akymi prilohami podat, tu som sa to dozvedela obratom :wink: .
24. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na akej si to bola príprave? s úsmevom? to pripúšťam...
no, na Návrat (aspoň tu v našich "krajoch") nedám dopustiť...to treba len zažiť...
24. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne osobne priprava na urade nic, ale vobec nic nedala a to myslim vazne, bez prehanania :rolling_eyes:
24. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ma vôbec neprekvapuje... :confounded:
mata-marta je zatiaľ jediná, koho poznám,kto bol s prípravou na úrade spokojný :wink:
24. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano magi, to prve :unamused: .
24. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak my ked sme dostali p=onuku , resp.pozvánku na prípravu (pre muža) s úsmevom a videla som tie ich sylaby (ktoré stručne opisovali, o čo pôjde), tak som rovno riaditeľke v dd povedala, že do toho nejde(me),že radšej počkame na drahší (ale efektívnejší) kurz s návratom...
a bolo to tak najlepšie, ako mohlo byť... :wink:
24. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale i napriek tomu si stále myslím, že aj úsmev je na tom stále o hodne lepšie ako úrad... :zipper_mouth: :confounded:
24. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok