• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
autor
Dvojičky zaspali doobeda v kočíku.. ale kto poobede je moc čulý je Lucinka......... Tu skáče po nás.... Bola snaha ju dať spať, ale dajak sa nepodarilo... Mirka zaspala a Lucka pri nej postielku o stenu trepala a Mirka nič......
25. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli ale aspon vieš že je zdravá :wink: :slight_smile:
25. sep 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no zdrava je až až.. .však ju bez teplot prijali do nemocnice už...... to tam bolo asi o držku.... zavretý v jednej izbe... fuuuu.. .no......... proste mala horučku jeden den, druhý teplotu a potom už nič... a prijali ju do nemocnice...................
25. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takže to že je zdravá viacmenej to sme videli.... len lekári to až tak nevideli............. lebo oni s nou v tej izbe nemuseli vydržať.....
25. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspon môžeš byť už kľudná že je doma :wink:
25. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To ano... :grinning:
25. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj to som vam chcela napisat.. uz druhu noc spime pravidelne od 4 rano.. v nasej posteli styria.. najprv D. zacne pistat.. a dam ho medzi nas.. a o chvilu sa doplizi ninka...
takze to mame vesele.. preto pisem take blbosti ze dobre rano.. na obed :grinning:
25. sep 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawinko :grinning:
25. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dioliana
ahoj :slight_smile: :slight_smile:
25. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak som online a zo skoly doma
25. sep 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja som venčila Mirku a Lucku a spolu sme aj boli nakupiť... no Lucka pri pokladni rev, jek keby som ju za živa rezala...... Mucha okolo nej lietala..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ženská..... katastrofa.....
25. sep 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No a ešte samozrejme som vzala detom bugnku a 2 bábiky na ihrisko.. .a nakupila som všeličo a aokrem ineho aj 6 dvojlitrových malioviek.... prišla som domkov.. .resp . do brány... a výťah bol pokazený.... :confounded: :confounded: :confounded: :angry: Som mužovi volala, nech po mna doe príde.. nech strčí dvojkydo postielok... a nech príde... chudák dvojičky vreskot, jak keby ich dakto rezal.......
25. sep 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli a čo domča tu nejak nikdy nespomínaš :frowning2:
25. sep 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
omča... No domča je šikovná.. .moc... stoji, ked sa drží, ale občas sa aj pustí už.. .ale to zabalansuje sekundu a jena zadku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. sep 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je vidno že už je taká velkáčka jak si sedí v kočíku jak veľká a má pekné očiská :dizzy_face: to už nieje také to bábo
25. sep 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no už nemame žiadne male babatenko..... máme doma jasličky.....
25. sep 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...
my sme v stredu absolvovali s Paťkom ortoped. vyšetrenie. dr. nás poslal na RTG, tam nič nezistili... :rolling_eyes: , ďalej sme absolvovali krčné, zubné aby sa vylúčila infekcia. obe vyšetrenia dopadli dobre. včera sme boli na odbere u našej pediatričky a v pondelok by mali byť výsledky. v utorok sa máme hlásiť u ortopéda.
najlepšie je, že ten predchádzajúci pri vyšetrení nič nezistil, resp. zistil, že malý nekríva ale iba tak opatrne našlapuje na nožičku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . tento nový zislil, že pri vyšetrení malý bolestivo reagoval, krívanie je výrazné!!!
dostali sme ATB, sirup od bolesti a masť. teoreticky nám hrozí idiopatická juventilná artritída... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
... a krívame ďalej... :pensive:
25. sep 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayap
takze zo "zdravych" ste nemocni.. hla, co spravi vymena lekara :unamused: kurnik sopa, niekomu by som najradsej pozastavila prax :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
drzte sa... hlavne ze to nie je a NEBUDE ta SD co ste sa bali :pensive: :pensive:
A inak, lastovicky v zosite su krajsie? Uz iba 180 voltov ich trasie, hm? :grinning:
25. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove, :grinning:
nerob si srandu z našich lastovičiek... :angry: , tie už netrasie nič. teraz kreslíme slzičky (písmenko A). a to pre zmenu vyzerá ako by ho písal vo vani plnej vody, do ktorej práve spadol sušič na vlasy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a k Paťkovi... najväčšia sranda je, že u toho prvého lekára kríval viac... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . a tá SD nad nami visí bohužiaľ stále. museli by sme mať viac krát po sebe dobré vysledky v krvi...
25. sep 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayap
chudak pismeno a :grinning: ma veru tazky osud :grinning:

esteze ste sli k inemu ortopedovi :frowning2: to su hnusaci, nemam slov naozaj, takto trapit dietatko :frowning2: to o SD som netusila, ja ze je to zazehnane... myslim na vas...
25. sep 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayi, držte sa , verím, že ani jedna diagnóza sa nepotvrdí...

yukkiiiiiiiiiiiiiiii, si tuuuuuuuu???? :unamused:
25. sep 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayap,
inak co si spominam aj Smejka mali podobne dg s Matuskom... :pensive: tiez ze nakoniec nieco reumatologicke.. ale neviem presne, nespominam.. zlatici mali, nech su cim skor fit ... :pensive: fakt sa drzte.
25. sep 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove
ďakujeme...

v konečnom dôsledku aj tento povedal, že to môže byť ako následok prekonanej virózy, no ale sa snaží aspoň pre istotu vylúčiť všetko ostatné. a veľmi sa mi páčila jeho veta, že deti neklamú, čo sa týka bolesti. lebo. keď mu vyšetroval bedrový kĺb, tak malého ručička okamžite vystrelila po jeho ruke a snažil sa ju odtiahnuť z nožičky... rovnako reagoval aj u toho predchádzajúceho dr., no ten len skonštatoval, že malý je šteklivý... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. sep 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka,
aj my dúfame, že to bude nakoniec len z prechladnutia....
25. sep 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayap
ta viroza znie najpravdepodobnejsie... naozaj dobre, ze robi vysetrenia nie ako ten pred nim, ze steklivy :angry: :angry:
25. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu niekto?? baby kde ste, ako sa máte???
25. sep 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes mi zas volali z Modreho Neba.......... No som zvedavá........

A ja dumam čo detom na Vianoce... a či vobec dumať nad týmito deťmi...... Al tak aspon s Lucinkou možme ratať na Vianoce.... S Dominikou asi tiež..... S Mirkou asi tiež.. no netuším ako ma ona papiere, že kedy tak može ist.... Dvojky uvidime,a e snad už budu dakde na furt........ Inak Marketka za posledný týžden rutálne postupila... Aj reve menej.. a aj je uplne taká už v pohode... manžel povedal, že už e to vyšší level.... Tak ešte arečka znormalizovať.... fuuu.. to bude.....
25. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martina dobre sa mame... dumame nad Vianocami poniektorí.....

Inak som sa Lucinky pýtala čo by kcela pod stromček... a jednoznačne z nej vypadlo, že "šaty"..... pomoooooooc.. .čo ja s takou ženskou budem robiť..... mámila som z nej že aké... tak okrem "zelene" (to je oblubena farba asi, všetko je pre nu zelene - iný názov farby si ešte nepamata :grinning: :grinning: :grinning: ) som z nej vymamila, že farebne, kvietkovane.... :grinning: :grinning: :grinning:
Uvažujem že podokupujem kočík-golfáče pre bábiky... uvidime podla zloženia deti, že kolko ich bude treba.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babos je tu :slight_smile:)
25. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu...kukáme talentshow s veve
25. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok