• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

4. decembra 2017 
juli overaly na trhu u číňaňov, teda ak nechces nejake extra goretexove, lyziarske a kvalitne :sweat_smile: .
tak ja som pre zmenuu uz na facebooku neni. nejako mi to zacalo liezt na nervy :sunglasses:
yukki vitaj!
26. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre! Akurát vyzerám akokeby mi pod bruchom vybuchol šrapnel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V pondelok ešte vybrať stehy a už na spišskonovoveská nemocnica neuvidí dúfam aspoň sto rokov :angry:
26. sep 2009 o 20:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej yukki .. som velmi rada ze si uz doma a ze si ok? ako prezila Kika a babka...? a nerobili ti to laparoskopicky? ci to by som vela chcela od statneho zdravotnictva?
26. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laparoskopicky, ale už pred tým som mala trikrát rozrezané a zošité brucho, spolu to tvorí dosť avantgardné dielo. Pripadaám si ako vlk čo zožrel červenú karkulu aj sedem kozliatok aj babu dokopy.
Naša babka sa lieči z nervového šoku a Kika je úžasná. Ale znášala to ťažko. Už je dobre.
26. sep 2009 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, ako to, že nie si na skype :angry:
super, že je to za vami :dizzy_face:
26. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo to tu dočitujem ... a ešte som len na 306
a už som aj na skype :slight_smile:
26. sep 2009 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yukki vytaj......
no dnes som kukla len čisnke obchody... na tr no neviem.......
Len mne pripadaju tie veryl čudne... aj v Tescu.... Bud vyrabaju aj s tými ťapkami na nohách do veku dvoch rokov... a zas bez rukavičiek na rukavoch od novorodencov.. .takže bud chýbajurukavičky, alebo to ma uzavrete nohy navyše.. proste jeden strih a miminko aj na hotové codiace dieťa.... A eštesom obzeralazipsy.. . premimčo je suprove, ak su 2 zipsy a siahaju dalej než len po začiatok nohavíc....... Akože mne už to je skoro fuk na naše decká čosi zoženiem, ale segre obzeram, aby bol proste fajnový....
26. sep 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tr = trhu
veryl = overaly
26. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc. idem do hajan......
26. sep 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vytaj s tvrdym Y :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kazda krepost sa tu opravuje a toto nie, no potesi :grinning:
26. sep 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile: peknu nedelu :dizzy_face:
27. sep 2009 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mixka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko a aj ja prajem krásnu nedeľu :wink:
27. sep 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj yukki,
aj sa teším, že už si ok a že si tu...tak veľa zdravia ...a pozdrav aj kiku... :slight_smile:

...všetkým príjemnú nedeľu :slight_smile:

najulinka a nepozerala si overaly bambino ( to sú z quelle ) ? ja som kúpila minulý rok malému a som s ním celkom spokojná......cena myslím 20 - 30 €....
27. sep 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Quelle prave obzeram.... Maju tamoveral ale bez nožiek aj bez tých babatkovských rukavičiek... Iny zimný overal somtam nenašla... Tie overaly skor uvažujem,a k našim velkačom bude treba kupiť... Ale nie setrinemu bábu...
27. sep 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.
mixka, ty spať nemôžeš? :sweat_smile:
juli, a keby si miesto overalu kúpila fusak do kočíka?
27. sep 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cairka to keby si povedala mne pochopím keby tu niekto bol tak keciam aj o pol druhej ráno čo nemôžem spať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fusak a overal su dve veci... Fusak má... Do autosedacky a aj do nosiča hlavne je fusak na dve veci - na nič a na ho*** :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak si dobre pamätám, tak bude mať zimné bábo, nie? a to ešte moc do nosiča nepôjde v zime. a predstav si, že viem, že to sú 2 veci, ale u novorodenca mi príde praktickejší fusak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne fusak pripadá ko to čo ostáva v kočíku a bábo obliect tak či tak treba... Pri malom babatku dokonca fusak nie je nutný, lebo sa z diek neodhrabe..... :grinning: Ja som Pri Lcinke fusak nemala... mala deky pod sebou, aj na sebe...
a hlavne nie som na polemizovanie čo lepšie a čo horšie, ked sestra kce overal........ a overal mne pride 100x lepsi.. .fusak aj ked ma dieru na pas, tak sa debine prevlieka pás...
27. sep 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako jasné, ked chce overal, tak jej kúp overal, len neviem, či už ušili taký, aký hľadáš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som taký požičaný mala....... preto čosi také hladam.... lebo je to supraova vec....
27. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala zimné babo a overal som mala až keď som ho začala dávať so autosedačky ( vtedy neboli povinné a ja som začala používať až tak, keď mal možno 4-5 mesiacov ...)...celú zimu som používala fusak do kočíka ( ale my sme sa veeeľa prechádzali a trávili vonku :slight_smile: )...tak pri kúpe asi fakt zvážiť, že na čo sa bude používať....či lepšie fusak abo overal....
27. sep 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli IP
27. sep 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. sep 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hodím foto Lucinky, že aký sme mali požičaný... O chvilinku...
27. sep 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak je to tam - mam Lucinku v overaliku v albume... Aká malilinkatá bola :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: také malinkaté babo... :grinning:
27. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riadne maličká :grinning: :grinning: škoda, že nikde značku nevidno na tých fotkách ...
27. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je to H&M :grinning: ale to už taký mať nebudu mať tento rok... a neviem sa dopracovať k tohtoročnej kolekcii na nete... žeby som obzrela...
27. sep 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...
27. sep 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok