Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

laculik
26. sep 2009

juli overaly na trhu u číňaňov, teda ak nechces nejake extra goretexove, lyziarske a kvalitne 😅 .
tak ja som pre zmenuu uz na facebooku neni. nejako mi to zacalo liezt na nervy 😎
yukki vitaj!

yukki
26. sep 2009

Dobre! Akurát vyzerám akokeby mi pod bruchom vybuchol šrapnel 😝
V pondelok ešte vybrať stehy a už na spišskonovoveská nemocnica neuvidí dúfam aspoň sto rokov 😠

maznacik007
26. sep 2009

jeeej yukki .. som velmi rada ze si uz doma a ze si ok? ako prezila Kika a babka...? a nerobili ti to laparoskopicky? ci to by som vela chcela od statneho zdravotnictva?

yukki
26. sep 2009

Laparoskopicky, ale už pred tým som mala trikrát rozrezané a zošité brucho, spolu to tvorí dosť avantgardné dielo. Pripadaám si ako vlk čo zožrel červenú karkulu aj sedem kozliatok aj babu dokopy.
Naša babka sa lieči z nervového šoku a Kika je úžasná. Ale znášala to ťažko. Už je dobre.

cairka
26. sep 2009

yukki, ako to, že nie si na skype 😠
super, že je to za vami 😵

yukki
26. sep 2009

lebo to tu dočitujem ... a ešte som len na 306
a už som aj na skype 🙂

najjulinka
autor
26. sep 2009

yukki vytaj......
no dnes som kukla len čisnke obchody... na tr no neviem.......
Len mne pripadaju tie veryl čudne... aj v Tescu.... Bud vyrabaju aj s tými ťapkami na nohách do veku dvoch rokov... a zas bez rukavičiek na rukavoch od novorodencov.. .takže bud chýbajurukavičky, alebo to ma uzavrete nohy navyše.. proste jeden strih a miminko aj na hotové codiace dieťa.... A eštesom obzeralazipsy.. . premimčo je suprove, ak su 2 zipsy a siahaju dalej než len po začiatok nohavíc....... Akože mne už to je skoro fuk na naše decká čosi zoženiem, ale segre obzeram, aby bol proste fajnový....

najjulinka
autor
26. sep 2009

tr = trhu
veryl = overaly

najjulinka
autor
26. sep 2009

Dobru noc. idem do hajan......

mixka
26. sep 2009

vytaj s tvrdym Y 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kazda krepost sa tu opravuje a toto nie, no potesi 😀

mixka
27. sep 2009

bre ranko 🙂 peknu nedelu 😵

najjulinka
autor
27. sep 2009

mixka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
27. sep 2009

dobré ránko a aj ja prajem krásnu nedeľu 😉

janivonbenji
27. sep 2009

ahoooj yukki,
aj sa teším, že už si ok a že si tu...tak veľa zdravia ...a pozdrav aj kiku... 🙂

...všetkým príjemnú nedeľu 🙂

najulinka a nepozerala si overaly bambino ( to sú z quelle ) ? ja som kúpila minulý rok malému a som s ním celkom spokojná......cena myslím 20 - 30 €....

najjulinka
autor
27. sep 2009

Quelle prave obzeram.... Maju tamoveral ale bez nožiek aj bez tých babatkovských rukavičiek... Iny zimný overal somtam nenašla... Tie overaly skor uvažujem,a k našim velkačom bude treba kupiť... Ale nie setrinemu bábu...

cairka
27. sep 2009

dobré ránko.
mixka, ty spať nemôžeš? 😅
juli, a keby si miesto overalu kúpila fusak do kočíka?

ralanka
27. sep 2009

ahoj cairka to keby si povedala mne pochopím keby tu niekto bol tak keciam aj o pol druhej ráno čo nemôžem spať 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
27. sep 2009

Fusak a overal su dve veci... Fusak má... Do autosedacky a aj do nosiča hlavne je fusak na dve veci - na nič a na ho*** 😝

cairka
27. sep 2009

no ak si dobre pamätám, tak bude mať zimné bábo, nie? a to ešte moc do nosiča nepôjde v zime. a predstav si, že viem, že to sú 2 veci, ale u novorodenca mi príde praktickejší fusak 😝

najjulinka
autor
27. sep 2009

no mne fusak pripadá ko to čo ostáva v kočíku a bábo obliect tak či tak treba... Pri malom babatku dokonca fusak nie je nutný, lebo sa z diek neodhrabe..... 😀 Ja som Pri Lcinke fusak nemala... mala deky pod sebou, aj na sebe...
a hlavne nie som na polemizovanie čo lepšie a čo horšie, ked sestra kce overal........ a overal mne pride 100x lepsi.. .fusak aj ked ma dieru na pas, tak sa debine prevlieka pás...

cairka
27. sep 2009

ako jasné, ked chce overal, tak jej kúp overal, len neviem, či už ušili taký, aký hľadáš 😝

najjulinka
autor
27. sep 2009

ja som taký požičaný mala....... preto čosi také hladam.... lebo je to supraova vec....

janivonbenji
27. sep 2009

ja som mala zimné babo a overal som mala až keď som ho začala dávať so autosedačky ( vtedy neboli povinné a ja som začala používať až tak, keď mal možno 4-5 mesiacov ...)...celú zimu som používala fusak do kočíka ( ale my sme sa veeeľa prechádzali a trávili vonku 🙂 )...tak pri kúpe asi fakt zvážiť, že na čo sa bude používať....či lepšie fusak abo overal....

ralanka
27. sep 2009

juli IP

cairka
27. sep 2009
najjulinka
autor
27. sep 2009

Hodím foto Lucinky, že aký sme mali požičaný... O chvilinku...

najjulinka
autor
27. sep 2009

Tak je to tam - mam Lucinku v overaliku v albume... Aká malilinkatá bola 😵 😵 😵 také malinkaté babo... 😀

cairka
27. sep 2009

riadne maličká 😀 😀 škoda, že nikde značku nevidno na tých fotkách ...

najjulinka
autor
27. sep 2009

je to H&M 😀 ale to už taký mať nebudu mať tento rok... a neviem sa dopracovať k tohtoročnej kolekcii na nete... žeby som obzrela...

cairka
27. sep 2009

aha...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre