Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
28. sep 2009

Tak som ztiahla foto z fotaku do PC, zjedla čínu s ryžou.. .manželovvi dnes mooooc chutilo - poteší....... trošku pauzu a potom si dam kavu a tak...

magimary
28. sep 2009

no, nie je...
vzhľadom k tomu, že prijaté deti neposielam ani mailami (tak, aby to zrovna niekto vymákol), ani nijak inak... akeď už som chcela zverejniť (zo spoločných dovoleniek), tak ozaj len svojim cez heslo napr. na "rajčenet"...
inak nemám dôvod vešať fotky kdekoľvek...

skrátka, keďže fotečky nepotrebujem nikde ukladať, nepotrebujem FB na nič... 😝 😅

magimary
28. sep 2009

práve je v Dámskom magazíne (na stv1) téma: adoptoval som si romske dieťatko 😉

najjulinka
autor
28. sep 2009

no ja som tam aspon par kamošov zo ZŠ a gympka "stretla".. ale to len sme si zistili ako žijeme a tak a viac sa nebavime... ale neautorizovala som si všetkých, len tie kamošky a kamošov s ktorými som sa aj bavila... nie s tými čo som ich mala tak akurát dosť a teraz sa nemienim tváriť, že "jéééj, ty žiješ?" 😀 😀 😀 😎 😎 😎 Ale ono je to aj o tom či maš dakoho stale za rohom, alebo aj za velkou mlákou.... 😀 😀 😀 na takú komunikáciu online skor využívam tak či tak skype... to sa mi na facebooku tamnepáči.. a blbne to tam... 😀

magimary
28. sep 2009

a ukazujú "našich" domováčikov ako ilustračné zábery...

najjulinka
autor
28. sep 2009

už sa dívam mary... dík 🙂

cairka
28. sep 2009

zatiaľ moc o rómskych nehovorili..respektíve hovorili tak všeobecne, čo sa týka aj bielych a zelených detí... ale magi dík za info 😉

cairka
28. sep 2009

a máme tu rok kohúta...

laculik
28. sep 2009

juii, ze maly vie co je nono. hahahahhahaaaaaa...... vystrukuje rozky, maly certik a tvari sa casto ze predponu ne v slovach nepocuje 😀 😀 😀 😀 ale u nas funguje na obe deti vyhrazka, ze dam po riti. Cize sa snazia posluchat. Ja totizto ked dam po riti, tak to stoj za to 😠 . Ale tiez som zvedava co bude v skolke 😅 . My sme s malou risili zaciatkom minuleho skolskeho roka v nultom, bitky so spoluziackou. Dokonca aj psychologicka bola na hodine. Ja som to velmi prezivala, ae psychoska ma upokojila, ze je to ok a pominie to same a presne tak aj bolo, nastastie 🙂
magi co hovoria na stv?

magimary
28. sep 2009

no, ortopéd odporúča Rok kohúta... 😲

magimary
28. sep 2009

pokračujú Návraťaci

magimary
28. sep 2009

no, zase redaktori strašia tou byrokraciou okolo toho... 😝

cairka
28. sep 2009

9mesačná osvojiteľská starostlivosť... aspoň termíny si mohli pozrieť, aké majú byť...zapla som to až ked magi napísala, ale teda moc som sa nedozvedela...

najjulinka
autor
28. sep 2009

laculik jasn, že Kiko je tiež dieťa,a el z toho čo sme mali mi bolo jasne, že on rozumie velmi dobre... a hlavne rasti laculik.. .lepší už nebude 😝 😎 😀 😀 😀 😀 😀
No dost "bububu" robili v tej relacii.... a pritom tých papierov nie je moc.. ja keby som na zaklade toho mla zveriť dieťa, tak nezverim... proste ak si človek predstaví, že za tých par papierov dostane na starosť živé dieťa, tak to tých pappierov nikdy nie je dost.. a oza ich vela nie je... 😉 😀

magimary
28. sep 2009

cairka, tolen vtedy začalo, ale nič tam nepovedali k veci... takže zase len taká prezentačná a nepresná omáčka...

cairka
28. sep 2009

ináč dnes som bola v meste za tyranku...veve bola na biku, tak mala prilbu a pred obedom už bola unavená a sa besnela a si kadejak prilbu krútila a vtiahla si cop pod prilbu a ju tlačil, tak som jej to chcela napraviť, no len veve nemôže postáť minútku, tak sa pohla dopredu a ja som jej cop držala ju trhlo dozadu ...a jedna okoloidúca maminka na mňa hodila taký pohľad, jak keby som ju týrala 🙄 si asi myslela, že ju za vlasy ťahám, abo čo 🤐

magimary
28. sep 2009

presne, juli...
nechápem ich,ale keď už chcú podať presné a relevantné infošky, tak nech tomu dajú aspoň dostatočný časový priestor 😠 😖 🙄
potom to skôr pôsobí, ako: "na toto sa nedávajte, lebo ani "vtedy nie je úradovania dosť,keď už dostanete dieťa domov""! 😖

laculik
28. sep 2009

sa ti smeje juli, sak pockaj, este ho raz lucka privedie domov 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
28. sep 2009

laculik u nas miesta je malo... skor si daj pozor aby Kiko nedotiahloLucku k Vám domov 😝 ale priznajme sa, že najhoršie bude kad sa nam obaja schovaju z dohladu.......

laculik
28. sep 2009

tak tak ☹

najjulinka
autor
28. sep 2009

nech su na veky malinký každý pri svojej mamičke... 😀 😀 😀

maznacik007
28. sep 2009

no ja som im mala porozpravat o byrokracii okolo toho... 😀 ja som svetly priklad...

inak mary poslala som ti ziadost o priatelstvo 😀

u nas zatial po vacsine staci zvysit hlas... u oboch... ako u Ninky ma najviac stve.. ked jej nieco kazem.. a ono pockaj potom... atd... 😠

magimary
28. sep 2009

no, ešte že si napísala, maznáčik, 😅 , lebo som ťa chcela zignorovať... 😅 , toľko leniek poznám, že už v tom mám chaos... 😀 a navyše, môj problém je, že si napamätám priezviská... 😅 😉

magimary
28. sep 2009

jájaj, ☹ 😠 😖 ,
prešvihla som pekné číselko... 😅 😀
čo už? a to som pri ňom chcela ostať a (pomlčať)... 😅

najjulinka
autor
28. sep 2009

sakra aj j som prešvihla 12121 ani neviem kedy....

cairka
28. sep 2009

u nás ako kedy. niekedy stačí škaredo pozrieť a niekedy môžem zvýšiť hlas aj tak, že ma susedia počujú a veve "nepočuje"...

maznacik007
28. sep 2009

ja praveze chcem tu na konovi album zrusit.. a nechat si len na fcb..t am mi vyhovuje ze nemusim zmensovat.. a tiez si nepridavam kazdeho kto poziada... aelbo mi to ten program navrhne...

no inak meno Lenka je dost rozsirene..

mary nechystate sa rozsirit?

najjulinka
autor
28. sep 2009

maznacik myslim mary by rada... 😀 😉

maznacik007
28. sep 2009

juli inak ty si dobra planovacka.. vid Lucka a Kiko.. 😀 aj s laculik... 😀

najjulinka
autor
28. sep 2009

Vies ako sa Lucinke Kiko páči... Ona by nonstop obzerala Kika na fotkach..... Proste boli parťáci.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre