• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
autor
nie.. .totiž zlodejov okradli iný zlodeji... atí iní zlodeji nechali len gitary... to druhé okradnutie ma na starosti iný vyšetrovatel a tam to ešte nie je ukončené a tento nevedel priebežne výsledky...
29. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak pustili sme sa do Mirčinho odučania od cmulania prstov....
29. sep 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je zicon Michal K.? :confused:
ak hej, tak všetko najlepšie k meninám, ak nie, tak nič... :sweat_smile:
veľa šťastia pri odúčaní... :wink: a lucku netreba? :confused:
29. sep 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme si dnes boli po šek v škôlke a deti akurát išli von na prechádzku, tak som mala problém veve odtiaľ dostať :grinning: len nech jej to vydrží :sweat_smile:

juli, už máš upratané?
29. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Juli a nejaké detektívne romány nenapíšeš? Že zlodeji okradnutí inými zlodejmi... to je už na sfilmovanie.

Magi: My sa máme dobre, namiesto závislačenia na nete viac spím a tak viac vládzem pri malej :wink: Už sme mali prvé druhé narodeniny a už sa blížia druhé prvé narodeniny... ale teraz som v práci tak idem pracovať. :rolling_eyes:
29. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, tak gratulujeme :dizzy_face: dobré sa to číta, že prvé druhé a druhé prvé :grinning: :grinning: :grinning: nezainteresovaní asi tak ľahko nepochopia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano zicon.. je Michal K... :wink: takze vsetko najlepsie k meninam... zicon
29. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prace sa tak na oko.. jak pre novinárov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

mary pokial cmulaju palec, tak ich upozornujem a neriešim viac... ale po tom čo pisala laculik s Kikom, tak som sa radikalne pustila do Mirky... Proble je aj ten, že Lucku ed upozornim tak akože chápe.. .v noci sice neustražime, ale cez den sa už dá... j to sice upozornovanie donekonečn, ale vybere ten palec zakaždým a niekedy ž som si všimla, e aj sama sa zháči a ten palec do puy nedá - bez upozornenia... po nemocnici sme k tomu pristupili radikalnejsie u vsetkych... ale Mirka ked na nu kricim "nono" alebo jej vyberem, tak bud čistá ignoracia a vyrehotava sa mi s prstami v ustach, alebo začne jačať a vtedy ešte viac cmula prsty, lebo sa potrebuje ukludniť.... a cmula si ukazovak a palec, ale tak, že ich dá uplne k sebe... bojim sa o ten ukazovak...Kiko si cmulal len ukazovak... Takže som jej dala väčšie tričko s dlhým rukavom.. na jednom rukave spravený uzol a druhý vyhrnutý, nech ma jednu ruku plne funkčnú :grinning: Tak uvidime... Nespi oli tomu teraz velmi, ale čo už... raz sme sa do toho pustit museli.... a snad to bude pomerne rýchle ako u Kika... a aspon to vyriešim ja a nebude to musieť riešiť maminka na furt... ja budem tá zlá a nová maminka už bude len tá dobrá na lubenie.........
29. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macocha,zikon.....vsetko naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

uz citit,ze sa ozimilo :confused:
idem vybrat mäsko z mrazaku,na veceru bude raznici :dizzy_face:
ada nam zatial nedala vediet,ci sa zastavia,tak cakame :sunglasses:
29. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macocha nei je MIška, ale miriam, ak sa nemýlim... :confused:
či mýlim?
neviem, ale mimina nemá dnes meniny... :fearful:
veru ozimilo...
29. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, ale dianka mala a bude mať :wink:
zicon, aj tebe gratulujeme :slight_smile:
29. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, áno, dianocku som pochopila, ale mata to napísala ako priamo na miminu, preto som zareagovala...
a dianke blahoželám! :wink:
29. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to myslela na malu.. :sweat_smile:
29. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dik - ale o tych narodkach som nepisala kvoli gratulaciam. (Magi :wink: Oriešok) Posuniem ich sestre, ta je Miška. To len, ako Cairka postrehla, ze taka situacia sa uz nezopakuje - prve druhe a o dva tyzdne druhe prve.

Ale Ziconovi aj ostatnym vsetko najlepsie :slight_smile:
29. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostatným Mišom a Miškám, som chcela napísať...
29. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si mala napísať "zicon, dianka"... :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre RITU (!) :wink: :slight_smile: :
---------------------------

gabka32 • 1d • Dnes o 12:32

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš celou diskusi jsem nečetla, jen chci trošku povzbudit.....

já se narodila s vroz.srd.vadou, tehdy ani žádná diagnostika nebyla a prostě jsem byla furt modrá.... Dr.nedali našim naději a že do roka umřu... neumím si ani představit, jak to muselo být hlavně pro mamku náročné..
nakonec ale když mi byly 3 roky, tak k operaci po urgencích - hlavně ze strany rodičů- fur měli výmluvy že ještě neoperovat a pak že není moje krev.skupina..... no takže nakonec operovali v Brně, ale operace nebyla moc úspěšná, takže za necelý rok, přesně na moje 4.narozeniny jsem podstoupila radikální operaci (a měla jsem celkem 5vad na srdci) a ta už se povedla. jsem v poho, léky neberu, jednou za čas na kontrolu. těhotenství jsem zvládla v pohodě a malá je zdravá
mám i kamarádku, kterou operovali v Praze, měla dost vážnou srd.vadu, srdce měla jen 3komorové místo 4- a ted porodila už druhé dítě a jsou taky v pořádku.

takže nezoufejte, určitě bude dobře, držím všem palečky a poku máte pocit, že potřebujete další vyšetření nebo znát další názor, nedejte se odradit! a i když výsledke třeba není úplně nejpříznivější, tak dnes medicína dokíže zázraky
29. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary dik :slight_smile: :wink: Juli daj potom vediet ako pokracujete s oducanim palcekov,lebo natalka nezajem ked jej poviem ,ze necmulaj si palcek ,lebo tam budes mat chrobaka tak sa pozrie na palec a,ze nemam chrobaka :grinning: a cmula dalej,ale ona hlavne vecer.
29. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nnás v domove na poslednej schôdzi jedna porfimama przentovala svoj zlepšovák (mohla by si ho dať aj patentovať :sweat_smile: )v odúčaní večerného a nočného cmúľania... :wink:
vymyslela to takto: zobrala bavlnené pančuchy (taká klasika od Tatrasvitu), v strede medzi nožkami urobila otvor na hlavu a navliekla ich malej cez hlavu ako tričko s tým, že "rukávy" na "tričku" sú pančuchové "nohy", do ktorých malá vsunie ruky a má ich úplne "uzavreté" v šľape pančušiek... :sweat_smile: , na to jej potom normálne ešte obliekla pyžamo... (panušky mala namiesto tielka :wink:)
spočiatku vraj malá plakávala a bola nepokojná, no potom prestala a už si aj odvykla... :wink:
tak, ak niekto chcete,skúste...

rita, s radosťou! :wink: :slight_smile:
29. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to sa da tiež...ale skoda pančušiek :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne niekde na nete poradili, že zašiť rukav, ale mne to uzlenie je rýchlejšie. nič neničím, nedá sa to rozpárať.....
29. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona hovorila, že aj uzlila, aj šila, ale malá sa jej z toho vždy dostala (zrejme obdoba Kiki-Copperfieldky)... a z tohto sa skrátka nevyvliekla... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
škoda, ako škoda...
deravé pančušky, alebo deformované prsty... :confused: :wink: :confounded: :slight_smile:
29. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akože však aj staršie pančušky sa daju.... :grinning:
29. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne ale nemôžu mať deravé špice... :grinning:
29. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to jasne.. u nas občas sa deravili aj kolená.. .v zime, ked mali papučky a boli v pončoškach boli, tak šli kolená riadne.... :grinning: Aj Kikovi som poslala na urad aktualnu foto vtedy v deravých punčoškach.. ked mal taku malu dierku, tak tam strčil prstik a robil "kolo kolo"....
29. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kika si cmúľa ukazovák a prostredník. Teraz keď tu okolo toho tak meditujete, rozmýšľam, či to nenormálne chytanie predmetov-ceruzky, lyžice atď... nemôže mať z toho....Ale iba pri zaspávaní si zvykne pocmúľať, len teraz, keď som bola v špitále si ich cicala aj cez deň....
29. sep 2009 o 15:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze dnes padnu za obet jedny puncochy :slight_smile: zajtra podam hlasenie :grinning:
29. sep 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak budeme v Novom čase dakedy asi v blizkej dobe.....
29. sep 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon aj ja prajem všetko naj naj naj k meninám :wink: :slight_smile:
29. sep 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli tak potom daj info kedy aby sme si mohli pozriež na nete :wink:
29. sep 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tak ja cmulanie palceka zatial neriesim. ja som si ako dieta cmulala a prestala som sama a mam to bez akejkolvek ujmy :grinning:
29. sep 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok