Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
29. sep 2009

nie.. .totiž zlodejov okradli iný zlodeji... atí iní zlodeji nechali len gitary... to druhé okradnutie ma na starosti iný vyšetrovatel a tam to ešte nie je ukončené a tento nevedel priebežne výsledky...

najjulinka
autor
29. sep 2009

Tak pustili sme sa do Mirčinho odučania od cmulania prstov....

magimary
29. sep 2009

je zicon Michal K.? 😕
ak hej, tak všetko najlepšie k meninám, ak nie, tak nič... 😅
veľa šťastia pri odúčaní... 😉 a lucku netreba? 😕

cairka
29. sep 2009

tak sme si dnes boli po šek v škôlke a deti akurát išli von na prechádzku, tak som mala problém veve odtiaľ dostať 😀 len nech jej to vydrží 😅

juli, už máš upratané?

macocha
29. sep 2009

Ahojte 🙂
Juli a nejaké detektívne romány nenapíšeš? Že zlodeji okradnutí inými zlodejmi... to je už na sfilmovanie.

Magi: My sa máme dobre, namiesto závislačenia na nete viac spím a tak viac vládzem pri malej 😉 Už sme mali prvé druhé narodeniny a už sa blížia druhé prvé narodeniny... ale teraz som v práci tak idem pracovať. 🙄

cairka
29. sep 2009

mimi, tak gratulujeme 😵 dobré sa to číta, že prvé druhé a druhé prvé 😀 😀 😀 nezainteresovaní asi tak ľahko nepochopia 😝

maznacik007
29. sep 2009

ano zicon.. je Michal K... 😉 takze vsetko najlepsie k meninam... zicon

najjulinka
autor
29. sep 2009

prace sa tak na oko.. jak pre novinárov 😝 😀 😀 😀

mary pokial cmulaju palec, tak ich upozornujem a neriešim viac... ale po tom čo pisala laculik s Kikom, tak som sa radikalne pustila do Mirky... Proble je aj ten, že Lucku ed upozornim tak akože chápe.. .v noci sice neustražime, ale cez den sa už dá... j to sice upozornovanie donekonečn, ale vybere ten palec zakaždým a niekedy ž som si všimla, e aj sama sa zháči a ten palec do puy nedá - bez upozornenia... po nemocnici sme k tomu pristupili radikalnejsie u vsetkych... ale Mirka ked na nu kricim "nono" alebo jej vyberem, tak bud čistá ignoracia a vyrehotava sa mi s prstami v ustach, alebo začne jačať a vtedy ešte viac cmula prsty, lebo sa potrebuje ukludniť.... a cmula si ukazovak a palec, ale tak, že ich dá uplne k sebe... bojim sa o ten ukazovak...Kiko si cmulal len ukazovak... Takže som jej dala väčšie tričko s dlhým rukavom.. na jednom rukave spravený uzol a druhý vyhrnutý, nech ma jednu ruku plne funkčnú 😀 Tak uvidime... Nespi oli tomu teraz velmi, ale čo už... raz sme sa do toho pustit museli.... a snad to bude pomerne rýchle ako u Kika... a aspon to vyriešim ja a nebude to musieť riešiť maminka na furt... ja budem tá zlá a nová maminka už bude len tá dobrá na lubenie.........

mata2
29. sep 2009

macocha,zikon.....vsetko naj 😵 😵 😵

uz citit,ze sa ozimilo 😕
idem vybrat mäsko z mrazaku,na veceru bude raznici 😵
ada nam zatial nedala vediet,ci sa zastavia,tak cakame 😎

magimary
29. sep 2009

macocha nei je MIška, ale miriam, ak sa nemýlim... 😕
či mýlim?
neviem, ale mimina nemá dnes meniny... 😨
veru ozimilo...

cairka
29. sep 2009

magi, ale dianka mala a bude mať 😉
zicon, aj tebe gratulujeme 🙂

magimary
29. sep 2009

no, áno, dianocku som pochopila, ale mata to napísala ako priamo na miminu, preto som zareagovala...
a dianke blahoželám! 😉

mata2
29. sep 2009

ja som to myslela na malu.. 😅

macocha
29. sep 2009

Tak dik - ale o tych narodkach som nepisala kvoli gratulaciam. (Magi 😉 Oriešok) Posuniem ich sestre, ta je Miška. To len, ako Cairka postrehla, ze taka situacia sa uz nezopakuje - prve druhe a o dva tyzdne druhe prve.

Ale Ziconovi aj ostatnym vsetko najlepsie 🙂

macocha
29. sep 2009

ostatným Mišom a Miškám, som chcela napísať...

magimary
29. sep 2009

tak si mala napísať "zicon, dianka"... 😀 😀 😀

magimary
29. sep 2009

pre RITU (!) 😉 🙂 :
---------------------------

gabka32 • 1d • Dnes o 12:32

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš celou diskusi jsem nečetla, jen chci trošku povzbudit.....

já se narodila s vroz.srd.vadou, tehdy ani žádná diagnostika nebyla a prostě jsem byla furt modrá.... Dr.nedali našim naději a že do roka umřu... neumím si ani představit, jak to muselo být hlavně pro mamku náročné..
nakonec ale když mi byly 3 roky, tak k operaci po urgencích - hlavně ze strany rodičů- fur měli výmluvy že ještě neoperovat a pak že není moje krev.skupina..... no takže nakonec operovali v Brně, ale operace nebyla moc úspěšná, takže za necelý rok, přesně na moje 4.narozeniny jsem podstoupila radikální operaci (a měla jsem celkem 5vad na srdci) a ta už se povedla. jsem v poho, léky neberu, jednou za čas na kontrolu. těhotenství jsem zvládla v pohodě a malá je zdravá
mám i kamarádku, kterou operovali v Praze, měla dost vážnou srd.vadu, srdce měla jen 3komorové místo 4- a ted porodila už druhé dítě a jsou taky v pořádku.

takže nezoufejte, určitě bude dobře, držím všem palečky a poku máte pocit, že potřebujete další vyšetření nebo znát další názor, nedejte se odradit! a i když výsledke třeba není úplně nejpříznivější, tak dnes medicína dokíže zázraky

rita55
29. sep 2009

mary dik 🙂 😉 Juli daj potom vediet ako pokracujete s oducanim palcekov,lebo natalka nezajem ked jej poviem ,ze necmulaj si palcek ,lebo tam budes mat chrobaka tak sa pozrie na palec a,ze nemam chrobaka 😀 a cmula dalej,ale ona hlavne vecer.

magimary
29. sep 2009

u nnás v domove na poslednej schôdzi jedna porfimama przentovala svoj zlepšovák (mohla by si ho dať aj patentovať 😅 )v odúčaní večerného a nočného cmúľania... 😉
vymyslela to takto: zobrala bavlnené pančuchy (taká klasika od Tatrasvitu), v strede medzi nožkami urobila otvor na hlavu a navliekla ich malej cez hlavu ako tričko s tým, že "rukávy" na "tričku" sú pančuchové "nohy", do ktorých malá vsunie ruky a má ich úplne "uzavreté" v šľape pančušiek... 😅 , na to jej potom normálne ešte obliekla pyžamo... (panušky mala namiesto tielka 😉)
spočiatku vraj malá plakávala a bola nepokojná, no potom prestala a už si aj odvykla... 😉
tak, ak niekto chcete,skúste...

rita, s radosťou! 😉 🙂

najjulinka
autor
29. sep 2009

no to sa da tiež...ale skoda pančušiek 😝 mne niekde na nete poradili, že zašiť rukav, ale mne to uzlenie je rýchlejšie. nič neničím, nedá sa to rozpárať.....

magimary
29. sep 2009

ona hovorila, že aj uzlila, aj šila, ale malá sa jej z toho vždy dostala (zrejme obdoba Kiki-Copperfieldky)... a z tohto sa skrátka nevyvliekla... 😅 😝 😀
škoda, ako škoda...
deravé pančušky, alebo deformované prsty... 😕 😉 😖 🙂

najjulinka
autor
29. sep 2009

akože však aj staršie pančušky sa daju.... 😀

magimary
29. sep 2009

hlavne ale nemôžu mať deravé špice... 😀

najjulinka
autor
29. sep 2009

to jasne.. u nas občas sa deravili aj kolená.. .v zime, ked mali papučky a boli v pončoškach boli, tak šli kolená riadne.... 😀 Aj Kikovi som poslala na urad aktualnu foto vtedy v deravých punčoškach.. ked mal taku malu dierku, tak tam strčil prstik a robil "kolo kolo"....

yukki
29. sep 2009

Kika si cmúľa ukazovák a prostredník. Teraz keď tu okolo toho tak meditujete, rozmýšľam, či to nenormálne chytanie predmetov-ceruzky, lyžice atď... nemôže mať z toho....Ale iba pri zaspávaní si zvykne pocmúľať, len teraz, keď som bola v špitále si ich cicala aj cez deň....

rita55
29. sep 2009

takze dnes padnu za obet jedny puncochy 🙂 zajtra podam hlasenie 😀

najjulinka
autor
29. sep 2009

Tak budeme v Novom čase dakedy asi v blizkej dobe.....

ralanka
29. sep 2009

zicon aj ja prajem všetko naj naj naj k meninám 😉 🙂

ralanka
29. sep 2009

juli tak potom daj info kedy aby sme si mohli pozriež na nete 😉

mixka
29. sep 2009

ahojte 🙂

tak ja cmulanie palceka zatial neriesim. ja som si ako dieta cmulala a prestala som sama a mam to bez akejkolvek ujmy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre