Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
1. okt 2009

už iba 20 minút 🙂

zicon
1. okt 2009

A co prepasovat do skolky vykonny baby monitor??

cairka
1. okt 2009

no dosah by to možno malo 😀 😀 len ako ho tam skryť, aby si nevšimla pani učiteľka ani deti 😝

mata2
1. okt 2009

caute,
cairka ale ked je veve stale chora,preco nepoziadas o predlzenie RD z dovodu nepriazniveho zdr. stavu dietata?
na 4 hod.by si ju aj potom mohla davat do skolky..

cairka
1. okt 2009

mati, lebo mám jedno, či berem rodičovský, abo pestúnsky 😉

cairka
1. okt 2009

a ešte k tomu pri rodičovskom nemôžem pracovať a ja chcem a musím

cairka
1. okt 2009

idem po veve 😎 ked zaspí, napíšem zážitky 🙂

dioliana1
1. okt 2009

cawte, Juli, prvé dojmy až zajtra ich berem na hosťovský do 6.10. a potom už ideme naostro... 😀
Včera som bola na Usmeve, som sa zoznamila s dvoma kočkami čo nás čítajú.... 😀 a s Adrianou osobne.... 😀

dioliana1
1. okt 2009

Doma mám už nahniezdené takmer komlet všetko....uživam si posledné hodiny voľna.... 😎

najjulinka
autor
1. okt 2009

akože to v profi hosťovský??? to ako??? 😨 😨 😨

cairka
1. okt 2009

tak my sme doma, vve už v posteli...v škôlke super, vôbec neplakala 😵 len asi bude čert 😅 ale tak to viem 😝 učiteľka moc hovoriť nechcela, že nevedela čo a ako a ostatné deti už po mesiaci vedia...ale tak to je asi normálne, že nevie čo a ako, ked tam bola prvýkrát... v škôlke moc hovoriť nechcela, len sme museli zobrať papučky domov, že budú smutné (už top vyzeralo, že sa rozplače nakoniec) 😅 a potom doma sa trocha rozkecala, že dostali cukrík a mali sladký čaj - naj zážitok zo škôlky... a že jeden chlapček nepočúval pani učiteľku a nedostal cukrík. a pýtam sa jej, že s čím sa hrala - tak že sa hojdala na sliepke a spadla a p. uč. jej povedala, že musí pomaličky a že sa hrala s kuchynkou a reku, čo varila, tak že nič, lebo p.uč. jej povedala, že si má sadnúť na stoličku 😅 a ešte nevie, či sa jej zajtra bude chcieť ísť do škôlky 😝

magimary
1. okt 2009

tak som doma! 😵 🙂
pani zubárka je PANI zubárka (s veľkým P) a je úžasná (vďaka Bohu!), už teraz viem, že sa "jej" (a najmä jej výkonov) nebudem báť... 😅 😀 , je veľmi vnímavá, príjemná a citlivá, takže nevŕta do "zblbnutia", ale citlivo reaguje na reakcie pacienta..., skrátka dopadlo to super a NIČ ma nebolelo!!! a vraj mi robila veľký a hlboký kaz, dala mi doňho len vložku, keďže ma predtým bolel... a naozaj som nič necítila...(Lydka v nebi pomohla 😔 😵 )...
a napokon ani stav môjho "chrupu" nie je až taký zlý,ako som po roku (choroby Lydky) predpokladala...vraj len dva kazíky... 😵 ...
a s protézou u mňa rozhodne nesúhlasí!!! 😅 😀

cairka
1. okt 2009

magi, to je super, aj ja by som takú potrebovala 😅

magimary
1. okt 2009

prajem takú všetkym...
pohoda v zubárskom kresle je polovica úspechu! 😅 😉 🙂

cairka
1. okt 2009

ja som mala super doktora, ale nemá zmluvu zo žiadnou poisťovňou a tie sumy, čo pýtal za ošetrenie sú momentálne mimo mojích možností...

adrianamickova
1. okt 2009

cairka 🙂 🙂 veve je zlata,
v našej školke sa dnes mali deti fotiť 🙂 tak sa teším na prvé také školkarske fotečky 😅 😅 😅 😅

cairka
1. okt 2009

adi, dík. a soňka ako? už lepšie?

adrianamickova
1. okt 2009

dnes išla pekne,s radostou....tak dufam že áno
🙂

cairka
1. okt 2009

jéj adi, to je perfektné 😵 držím palce, aby to už bolo na furt tak 😉

mata2
1. okt 2009

adi,super su tie fotky 🙂
a sonicka s maskou je perfektna 😀
asi ti chovam zatov 😀 ...tomasko basni o sonicke a bubo je uneseny s amalky 😉

adrianamickova
1. okt 2009

tak teda dam adresu a možu prísť pískať pod okná 🙂 🙂 🙂
potešenie na mojej strane,máš pekné deti mata 🙂

lenuska74
1. okt 2009

no pekne si to podelili 😀

cairka
1. okt 2009

baby, vanesku preháňa...ma porazí...dúfam, že do rána bude OK, že je to len nejako zo stresov... ☹ ešte nech zajtra vydrží v škôlke a cez víkend ju dám dokopy...ale to ju musí prestať preháňať...ale bruško že ju nebolí, tak snád...

yukki
1. okt 2009

Cairka či to nie z toho sladkého čaju...snáď do rána bude Ok...

Kika mi dnes na každú dieru na bruchu nalepila skorocel...a potom ma tresla do brucha a "Kolo kolo mlynské...kika zalepila...mama hraj s Kikou!"...liečiteľka 😝

cairka
1. okt 2009

kika aká doktorka 😀 😀

yukki, aj ja dúfam, stále je taká vytešená ...najlepšie je, že vždy hovorí o "tete pani učiteľke" 😝 😀 😀

mixka
1. okt 2009

ahojte 🙂 konecne som sa sem dostala, ja nejak posledne dni nemam vobec cas ☹

lenuska74
1. okt 2009

chcem sa opýtať ako dlho vám trvalo kým vas kontaktovali z úradu ak ste si požiadali o kontaktovanie dieťata ? a ozvali sa vám priamo z dd alebo iba z úradu a s nimi ste dohodli IA ?

rita55
1. okt 2009

ahojte 😉 takze z veve je uz skolkarka....u nas to take ruzove nevidim,lebo bezo mna ani na krok.Lenuska takze nic z toho,lebo bio ju chce naspat len nemaju kde byvat,ale ze sa o nu zaujima 😒

rita55
1. okt 2009

cairka to bude ta crevna viroza,lebo tu u nas je polovica deti zo skolky bud doma,alebo v nemocnici.A uz je to aj v skole ☹

cairka
1. okt 2009

rita. dúfam, že nie viróza...po tom máji dakujem neprosím...
veve pred rokom tiež bola taká, že ani na krok bezomňa, ešte v septembri to brala úplne ináč ako teraz, aj som rada, že to tak vypálilo, že išla až teraz, lebo za ten mesiac dosť zmenila postoj. myslím, že pomohlo to, že všetci kamoši sú už škôlkari, tak si uvedomila, že to je asi normálne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre