• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
autor
už sa divam... dobre tá ženská moderuje...
28. máj 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je odvážna, ale veeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi nesympatická... :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tak. .strasne divná... ale má trefné poznamky.. .videla som len koniec, ale vystihla to...
28. máj 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej-vystihla to a nebála sa ich, ale ten vzhľad... :astonished:
tiež som videla až odtiaľ, ako som napísala... :unamused:
28. máj 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vzhald ako prezlečený chlap... ale počuvať by sa ju dalo.. mali ju dať do radia... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli
ty si cislo :grinning: :grinning: uz davno si nemala take trefne poznamky (hlody :grinning: :grinning: :grinning: ), nebudes tehotna? :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: (citala som, ze na seba cosi sijes :slight_smile: . drzte sa teda :slight_smile: )
28. máj 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co tehotné mavaju hlody????
28. máj 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli
jasne, hlody a chute :grinning: :grinning: este stale chces fasirky? :grinning:
28. máj 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už ani by nemuslei byť, ale dala by som si.. len to nie je také akutne, kedže sa chystam do hajan pomaly...
28. máj 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :slight_smile: este dopijem pupavovy Rajec :slight_smile: mnam
dobru noc :pensive:
28. máj 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak dobru noc.... Co už s Vami... a aj so mnou, ked sa mi oči zatvárajú... Rozhodne tento rok musím nejaké "porodiť", lebo potrebujem.. .2 su málo.... a ono už som raz zdvojnasobovala počet detí, tak prečo nie zas? :wink: :grinning: Len aby to tak neslo dalej, lebo už dalsie zdvojnasobovanie by bolo brutálne... joj ale počtom asi rastie chuť.... sakra........
28. máj 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli
nie je to az take zle, kedze ty mas len dobre a pekne deti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to bude ok :slight_smile:
28. máj 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no o mesiac su všetky deti pekne... .... A dobre... no dobre su lebo su nase... aj ked su jak 100 certov...
28. máj 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, s počtom raste chuť... :sweat_smile:
tak veru... :sweat_smile:
aspoň v nás, závisláčkách... :grinning:
28. máj 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, ja mám zase pekné číslo!!! :sunglasses:
alebo: som teda pekné číslo... :grinning:
28. máj 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ddobru noc :wink:
28. máj 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka.. super ze ste z doma...

maturita tak ja som maturovala.. pred 13 rokmi.. :sweat_smile:

mena Tadeas je aj moj top... ale muz absolutne nesuhlasi...

o chvilu tu mame socialnu nastevu obcerstvenie nachystane... no uvidime... ake budu dojmy a pojmy...

tak zatial paaa
29. máj 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je po nasteve.. hotovo.. boli hrozne mile.. a obdivovali cely byt
29. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis :grinning:
aj daco zobli? nase sa okunali :sunglasses:
29. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Naše chodia neohlasene.. .takže maju velke HO......... Ale za to prázdne false pred dverami ich oku neunikli (prišli 1-2dni po rodinnej oslave)
29. máj 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli
u nas neodlepena cenovka na sviecke :wink: zospodu, ale trosku vytrcala :grinning:
29. máj 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenkove to asi nie je na zavadu :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hadam tie flase tiez nie az tak :sweat_smile: :grinning: keby sa u nas pozreli do spajze, to by videli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. máj 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam vzdy doma nieco slane sladke ... dzusy a tak... len to musim mat schovane pred manzelom... :grinning: a psotupne dokladam...

:grinning:
29. máj 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...

tak som volala na tu socialku, tak este neprisiel odpis registra trestov ... a ze ked pride nam to hned napise a posle ... no som zvedava kedy to bude ... uz si pripadam ako debil ze ich tam otravujem, ale nech aspon vidi ze to myslime vazne
29. máj 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
tak ja som nevybavila nič :cry: návrh na zmenu priezviska musí podať rodič dieťaťa :zipper_mouth:

a veve je na prd :frowning2: obávam sa, že zas skončíme v nemocke - hnačkuje, nepije, alebo minimálne po hrozbe, že bdue musieť ísť do nemocky na infuzku zas, tak vypije 2 miniglgy a tvári sa pritom ako keby som ju týrala :confounded: je príšerne spavá... čakám na horúčku... ak nedostane, skúsime bojovať doma, ak dostane, tak pôjdeme do nemocky :zipper_mouth:
29. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milacik maly... cairka drzte sa ...
29. máj 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, dík :pensive:
neviete, či sa môžu dávať hylaku "konské" dávky? či neublíži...
29. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiha Cairka, tak to jej teda moc nepomohli :frowning2: A je , ako rychlo ju dali do kopy. Mne sa zda, ze tu u nas na infekcno nepustali tak rychlo domov, az ked uz bola relat. normalna stolica. My sme tam boli s Terezkou kvoli inemu, ale tiez sme odtial doniesli takyto "suvenir"
29. máj 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz zaspala úplne v kŕčoch :cry: baby ja už som plakala s ňou, lebo to bol úplne iný plač, fakt ubolený :cry:

nás doktorka pustila, lebo som jej vysvetlila, že máme ten súd dnes a kedže majú nával, tak jej to prišlo celkom vhod. ale oficiálne sme ešte v nemocke a teda poobede asi pôjdeme aj naozaj. ked som to teraz veve vravela, že pôjdeme, nech jej natečie živá voda, tak začla, že "nie, maminka, nechcem ísť do nemocnice" :frowning2: snád sa vyspí a bude lepšie, ale ak nie, tak asi iná možnosť nebude
29. máj 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok