• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
ďakujem cairka, no naplánované ani nemám, len akosi my srdce piší po tých dvojkách, a neviem to nikaj utíšiť,, tak sme sa rozhodli, že ak to bude čo len trochu možné, tak si ich vezmeme... :slight_smile:))
tak uvidíme, či to všetko vyjde tak, ako by sme chceli... ale pevne verím a dúfam, že áno... :slight_smile:
8. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, mati!!! :dizzy_face:
veď to už btak vyzerá, že sú na 40% vaše!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
PRAJEM tI TO!!!
ale priprav sa na zvykací boj, detičky už uažili veľa prechodov... :pensive:
8. okt 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a tety na urade vedeli o nich?
8. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi ďakujem, dúfam, že to dotiahneme do úspešného konca,,, ak keď budú naše, tak už snáď zváldneme všetko... :wink: :wink: :wink:
8. okt 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, no volali do Ba, a tam vedeli... ja som vedela iba meno tvojho muža, že je ich profirodič... tak podľa toho to asi našli... :confused:
8. okt 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mertina k týmto detom pridám heslo "vydržať!" ... dnes sa marketka SAMA zahrala na ihrisku... našla si vedierko a lopatku a hrala sa.. takmer celý čas sama... ked sa hodí na zem, tak do minuty ju to už väčšinou prejde!!!
8. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, tak ty máš teda odvahu, tato rovno to na nich vybaliť... :sweat_smile: (myslím na tety na úrade...) :grinning:
ale aspoň vieš presne, na čom si... so jednotka!!!
zvládneš, zvldáneš...vidno, že ked si niečo zaumienič, tak to dotiahneš dokonca... :wink: :slight_smile:
8. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, to my snaď čoskoro povieš všetko osobne... :slight_smile: veľmi sa na ne tešíme...
8. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, psychologička nám povedala, že sme to mali povedať hneď,,, lebo že cítila nejaké napätie a netrpezlivosť... A ja som jej povedala, že sme sa tak viac menej ešte uisťovali, že či teda dvojičky, a že som nevedela, že jej to možem povedať,,, že či robím niečo nelegálne,, keď sme ešte nemali prípravu... No a ako boli na nete v tom článku, tak som jej to vytlačila, zvačšila foto a ukázala...
8. okt 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vravím...tak či tak-to chce odvahu a odhodlanie... :slight_smile: :wink:
8. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina gratulujem.... :dizzy_face:
8. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznacik ďakujem... :slight_smile:
8. okt 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, ja mám pekné číslo!!! a neprešvihla som ho!!! práve som si to náhodne všimla!!! :sweat_smile: :sunglasses: :grinning:

juli, ako sa cítiš s pocitom, že dvojky už možno s vami dlho nebudú? :wink:
8. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary ja len bojim čo ponuknu... kceli by sme bábo... v podstate sa to s dvojičkami dobre utrasa... a tak je to take divné, že asi čerstvo utrasené sa zažnu utriasať zas... ja mam fakt najväčšiu obavu z ponuky náhrady... :zipper_mouth: je fajn, žeby mohli ist skoro... Kiko išiel po roku a to je moc... 6 mesiacov je zlomová doba... teraz ju presiahla Domča...... takže dvojičky ešte ako tak v pohode... aj ked... no už obaja pusuju a mojaju.... už su takí lubiaci..... a... no neviem.... proste odchod.. ale kým mne oficialne nič nepovie, tka ničom u neverim... Kika tak kcel nejeden človek.... :wink: a inak aj dvojičky takto kcu nejední... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina gratulujem :slight_smile: uz len par dni a mas drobce doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: super pocit vsak :wink:
8. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem rita, dúfam, že to všetko dovedieme do uspešného konca... :wink:
8. okt 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som sa s vami o niecom poradit:
viem, ze nase deticky maju este surodenca, ako nazerate na kontaktovanie surodencov v inych rodinach?
8. okt 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moja mama sa o kontakt gitinej sestry v adopcii pokušala, bohužial nevyšlo... potom poznam také, žesurodenci o sebe vedeli... potom poznám také, že sa poznali, ale nevedeli, že susurodenci, lebo jedna strana si to neželala....
8. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

martinka, mam ooooooooooooooobrovsku radost, ked citam co pises :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velmi drzim palce, fakt je to na najlepsej ceste a deti budu o chvilku doma, je to uuuzasne :dizzy_face:
8. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podľa mňa, to za pokus stojí, ak vieš zohnať nejaký mail, abo čo na rodičov :slight_smile: prípadne, ak ich stretneš na internetovom chate :grinning:
8. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, lebo tych nasich je viac...
8. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moja mama napisala list tej rodine, dala ofrankovanu oblku a poprosila urad, nech to pošlu... kedže oni nesmu dať adresu... takže tak... a či sa rodina medzitým prestahovala alebo proste odignorovala list, či sa stratil na urade netušime......
8. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...
8. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dala som foto z denšneho večera ako sme skušali Ergo :wink:
8. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakto id ehrať vonku na harmnike či čo :angry: :angry: :angry:
8. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Matiiiiiiiiiii
jeeeeeeeeeeeeeeeeeej! :slight_smile: a este ked uz mali ist do medzinarodky :sweat_smile: fakt v hodine dvanastej, jupi! :slight_smile: :slight_smile:

Cairka
fakt mi odlahlo s malou.. budte zdrave.. Aj Ritina Natalka...

Mayap,
no ma trafi z tych vasich lekarov :unamused: :unamused: verim ti, ze to je na nervy... napadlo mi, ze nasej malej (to ako bratovej dcerke) povedali ze ma reflux a z toho kasel a choroby.. u maleho to nemoze nejako vzialene byt to? drzte sa... :slight_smile:
8. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nejak to tu stichlo
8. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu este niekto?
8. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No akurát odchádzam do hajan, ale ešte som tu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dobru noc
8. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok