• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
Martinka
my mame trosku existencne mrzotosti :wink: ak sa to tak da nazvat, ja teraz nemam pracu a mm robi v zahranici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takze dufam,ze nejako na jar sa to poriesi, ako som pisala, planujeme ze mm by siel na matersku, teda otcovsku :grinning: :wink: no uvidime podla aktualneho stavu kazdopadne :wink:
10. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO Juli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa pobavila :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sa smej. .dnes som od Lucky na hojdalke odbehla zachranovat Mirku an smykalke a otočim sa, že idemspäť k Lucke a Lucka na hojdalke stojí :fearful: :fearful: :fearful: Až mi zle prišlo... Trdlo malé... Som letela jak blazon... ale ona jak videla, že letim, tka sa hned skladala naspäť...
10. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ja uz idem spat :slight_smile:
dobru noc
Juli, drz sa! :sunglasses:
10. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja už idem tak dobru noc :slight_smile:
10. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!! :dizzy_face:
my sme dnes opäť finišovali v podkroví (možno zajtra už bude úplne dokončená kúpeľna, kuchyňa a wecko v pdkroví, čo sa týka obkladov a dlažieb... :dizzy_face: zajtra možno hodím nejaké foto (ak stihnem :sweat_smile: ),
ale chcem povedať, že ste toho nenormálne popísali, akoby som tu nebola mesiac!!! :grinning: , Ledva som to dočítala...
kasom od včerajška busy (včera sme boli prednášať na konferencii o profirodičovstve, všetci, ešte aj so Zajkom :dizzy_face: a ten bol nalepší prenášač... :sweat_smile: :grinning: ), ale budúci týždeň už by som mala mať konečne kľud... :stuck_out_tongue_closed_eyes: (teda, ak sa zase neozvú so sociálky-z úpsvaru, psoeldná návšteva zo sociálky z mesta bola úplne pohodka, ale vraj toto (čo nás ešte čaká), bude trochu náročnejšie... :rolling_eyes: , ale vydržíme... :dizzy_face:
len som chcela-k predošlým (neskutočne dlhým) debatkám:
-aj my patríme na "kraji" pod pani Molnárovú... :wink:
-bôahoželám eli, lenuške, tinike, mati maxi, yukki (možno aj mne a mexx a juli, resp. Karolovi :wink: :zipper_mouth:) a všetkým potenciálnym srdiečkovým tehuľkám :sweat_smile:
-práve skončil fubla---konečne...ale dnes neboli žiaden výkriky šťastia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
- a eli, ja som mala takmer všetky deti závislé (po matkcáh narkomnakách), ak ťa zaujíma nieščo konrrétne, pýtaj sa... :wink:
10. okt 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Karol tehuľka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry, tie preklepy, fakt ma to mrzí...ale už som unavená a píšem pomalšie ako myslím... :sweat_smile: :wink:
tak mi to, prosím prepáčte... :pensive:
10. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ide muž domku. lučim sa.. .dobru noc.. pá.
10. okt 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno. Leje ako z krhly. Kika už samozrejme hore. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded:
11. okt 2009 o 06:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u ns leje tiež a ja mam 5 kuskov hore už...
11. okt 2009 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrá ránko. u nás rovnako... :rolling_eyes: ešteže nemôžme ísť von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetci? vonku od rána leje a tu nikoho :confused:
11. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tu trošku...
11. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu,, chystám sa ešte robiť tiramisu... :wink:
11. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mnaaam martina...to ja luuubim...
11. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....vie mi niekto povedať,či v žiadosti o adopciu respektíve v doklade o zdravotnom stave môže byt problémom,ak jeden z partnerov má diagnozu skleroza multiplex?
11. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja to mám rada,, len nie často,,, aby sme neboli ako slony... :grinning: musím ešte vybehnúť kúpiť piškóty...
keď prídeme na IA, tak ti prinesiem... :grinning:
11. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fiha, tak to by si mala častejšie chodiť na IA :grinning: :grinning: :grinning:
thera1m, ak da doktor papier, že človek je schopny sa postar&aať o decko, resp. že je vhodny ako adoptivny rodič, tak v pohode.. je to na doktorovi...
11. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Juli, ja dúfam, že tam nebudeme nejak často musieť chodiť... Máme to dosť odruky... :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, a ku nám nechceš prísť na IA? :sweat_smile:
thera, no asi fakt záleží od doktora, ako posúdi, lebo je to diagnóza z neistou prognozou..teda podľa toho čo viem, možno sa zmenila liečba a je to úplne iné už teraz...
11. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka toľko detí zas nechcem mať... 2 my budú úplne stačiť.. :grinning:
11. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim ze nie, slepota je asi horsi problem
11. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julinka prosim ta ako ty ides s detmi von ked ich mas tolko a takych drobnych? a akoa to zvladate? normalne ta obdivujem a to mamičky občas stukaju ked maju jedno ze nezvladaju :grinning:
11. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tiramisu je v chladničke, ideme na bicykel trochu... Tak príjemne nedeľné poobedie prajem.. :slight_smile: :slight_smile: :wink:
11. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martina, ano je velmi mila pani M. zo socialky. Ja som bola kvoli malemu v KE tusim 3 krat (z toho raz uz sud). Ale IA bola jednym vrzom. Blbe je, ze skyeurope uz nelietaju...ani neviem ci je nejaky letecky spoj do KE. Akoze si neviem predstavit s dvoma detickami potom ist cez cele slovensko domov. Ale Mixkovci to zvladli, tak sa to urcite da :slight_smile: .
11. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
vy tu take paradne veci riesite :dizzy_face: :dizzy_face: tiramisu a deticky, jeeeeeejda :dizzy_face:

my sme sa vratili z mesta, najprv sme prisli na zaver citacky slovenskych autorov tu v kniznici (som si myslela, ze to je o dve hodiny neskor ako to bolo) a potom sme chceli ist na plavaren a nedalo sa nikde zaparkovat! :angry: :angry: dnes je akoze "jesenny festival" ktory spociva v tom,ze su otvorene obchody a v meste sa nedalo hnut.. ti ludia su blaznivi :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak sme sa vratili domov.. Mm siel na bicykel, ale mne sa v dazdi a zime nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a sme doma, celkom stačilo,,, zima tam je poriadna.. :frowning2: No my máme autá dva, takže problém nie je z cestovaním, no a moji rodičia bývajú na Liptove, takže to by bola taká medzstanica... nešli by sme za jeden deň s malými deťmi celú trasu KE-MA,,, išli by sme jeden deň KE-RK a drúhý deň RK-MA. :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka
no uz to mate dobre vymyslene :grinning: :grinning:

inak, uz davno som sa vas chcela opytat na nazor: nam na priprave psychologicka povedala, ze prve tri mesiace nie je vhodne s dietatom cestovat, chodit s nim na navstevy, dokonca ani prijmat navstevy,len uplne najblizsiu rodinu aj to nie casto.. ze inak sa dieta spravne nepriputa.. :sweat_smile: neviem si to pravdupovediac predstavit, ze by jediny clovek, s ktorym by som sa mohla tri mesiace stretavat bola moja svokra :sunglasses: pride mi to trosku mimo :sweat_smile:
aj vam vraveli nieco podobne?
11. okt 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vraveli. Myslím, že na tom niečo pravdy je...ale nevraveli nám nič o troch mesiacoch ale o viac ako pol roku :wink: a že ak na návštevu, tak máme chodiť my a nie návšteva k nám...a ja myslím, že to nie je tak, že sa dieťa správne nepripúta (veď čo sú 3 mesiace oproti rokom v ústave!) ale že to potrvá dlhšie...
11. okt 2009 o 16:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok