• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

nastastie uz mame za tym a ty mas uz aj deticky doma :grinning: :grinning: :grinning: snad coskoro aj my :wink:
11. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, my uz mame ale krpate doma dlho, ze mi to ani nepride :grinning:
11. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak FB asi vycítil že nie som nadšenec, tak so mnou poriadne nekomunikuje :angry: prosím si do IP kontakt, maznáčik, nech môžem nakuknúť na princiatka :sweat_smile:
11. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, cez mixku som našla kontakty na vás, tak vám príde žiadosť o priateľstvo :sweat_smile:
11. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MIxka
ta psychologicka vedela preco vyhodit "co robit ked dieta neje"

Inak, pozdravujem Julinku a chcem jej povedat, ze opat mala pravdu :grinning: lebo nasa psychola bola bezdetna, slobodna, ale dieta uz niekde videla :grinning:
11. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cairka, aj ja chceeeem, len ja nie som kamos s Mixkou :confused: posielam ti v IP mna :sunglasses:
11. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: aj ja chcem vidiet mojho zatka maznacik :wink:
11. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj brulka, mixka, ešte ste tu?? ja som práve dožehlila.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa hrajkam na www.rodokmen.com
11. okt 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sia mafia, bre ranko :slight_smile:
12. okt 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
straaasne tu leje, brrrr :frowning2: mame po vychadzke, lebo nemame gumaky a prsiplaste :frowning2:
12. okt 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aj tu prší, Paťko pozerá kravičku Connie... dnes už druhýkrát...
Maťka vzal do školy MM na aute...

a ja musím ísť dnes do obchodu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže asi naložím malého do kočíka, ja sa vyzbrojím dáždnikom a pevnými nervami, bo tento kočík sa blbo tlačí jednou rukou a vydám sa v ústrety osudu... :grinning:
12. okt 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
U nás momentálne neprší. mayap ja ani neviem čo je dáždnik - no vlastne viem.. .strašne nepraktická vec... zabere jednu ruku a vkuse ho podfukuje.....
12. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekný deň prajem :slight_smile: u nás to tiež o chvíľu vyzerá , že bude pršať a je taká tma normálne musím svieťiť aby som videla na klávesnicu a nepísala blbosti :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli,
ale ja mám len dve deti,s 3 a pol ročným odstupom, takže dáždnik poznám... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mayap ja daždnik ani bez deti som nepoužívala... Ruka mi omrzala.. .také béé.. ešte ked ma podfuklo, tak diky pekne...
12. okt 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako to riešiš, pršiplášťom?
ja som voľakedy (pred cca 8 rokmi mala), no vyzerala som ako bábuška, tak radšej omrznutá, podfúknutá, ale pekná... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. okt 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vetrovka. taká nepremokavá...
12. okt 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne premokne aj nepremokavá... :angry:
žeby to robili agresívne dažde od Mochoviec?... :grinning:
12. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.
u nás ako už ralanka písala...keby ma dieťa nezobudilo, tak si myslím, že je ešte len nadránom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď som bola malá (v minulom storočí... :grinning: ), tak som zbožňovala dážď. vždy keď pršalo, tak som skackala po mlákach, babrala som sa v blate... no moja mama bola zo mňa na prášky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...teraz moje deti milujú dážď, babrošia sa v blate a na prášky som zrelá ja... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayap, to poznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: našťastie už sa veve naučila, že skákať do kaluže až cestou domov :grinning:
12. okt 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre, prestáva pršať, kravička Connie končí a tak šup, šup do obchodu...
zatiaľ sa majte... :wink:
12. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, prajem krásny pondelok... Aj tu prší, nie je to také strašné, ale prší.. :slight_smile: a ja snad aj do práce idem..
12. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby... tak som si vas popridadavala...

dnes ma caka desny den v praci.. vonku je hnusne prsi..

ja som amlej dala gumaky.... ona skace tiez do kaluzi...
12. okt 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznacik, super fotky :dizzy_face:
12. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznacik, sa teším, že nie som sama čo musí dnes pracovať.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina ja ta v tom nenecham :wink:

dnes chystame projektovu odovzdavku.. a buduci tyzden amem externe audity / tri a este musim preskolit ludi.. skontrolovat.. no des... /
12. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak kým neprši vzal muž 2 deti a išli kupiť knedlik.. .Ja gumačky mam lenpre Lucinku.. .Zvyšku nedorastla noha na gumáčiky... Za to pre Lucinku sme zdedili dvoje :grinning: :grinning: :grinning: Ale nevie v tom chodiť.. .chodí jak v zasadrovaných nohach, takže ešte sme neodskušali vonku... ale mame v pripade núdze... :grinning:
12. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež to mám tento týžden rušné... a popri tom, ešte kupujeme vačší byt a chceli by sme možno cez víkend absolvovať možno už aj IA, ak to bude možné.. Dnes by mali volať zo socialky,,, tak som straaaašne zvedavá :slight_smile: :slight_smile:
12. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok