Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Tak a sme tu. S uderom polnoci...
brulka
11. okt 2009
nastastie uz mame za tym a ty mas uz aj deticky doma 😃 😃 😃 snad coskoro aj my 😉
mixka
11. okt 2009
nooo, my uz mame ale krpate doma dlho, ze mi to ani nepride 😃
cairka
11. okt 2009
tak FB asi vycítil že nie som nadšenec, tak so mnou poriadne nekomunikuje ]-( prosím si do IP kontakt, maznáčik, nech môžem nakuknúť na princiatka :-N
cairka
11. okt 2009
baby, cez mixku som našla kontakty na vás, tak vám príde žiadosť o priateľstvo :-N
lenkove
11. okt 2009
MIxka
ta psychologicka vedela preco vyhodit "co robit ked dieta neje"

Inak, pozdravujem Julinku a chcem jej povedat, ze opat mala pravdu 😃 lebo nasa psychola bola bezdetna, slobodna, ale dieta uz niekde videla 😃
lenkove
11. okt 2009
Cairka, aj ja chceeeem, len ja nie som kamos s Mixkou =-) posielam ti v IP mna 😎
rita55
11. okt 2009
ahojte 🙂 aj ja chcem vidiet mojho zatka maznacik 😉
martina_maxian
11. okt 2009
ahoj brulka, mixka, ešte ste tu?? ja som práve dožehlila.. :-p :-p :-p
najjulinkaautor
11. okt 2009
ja sa hrajkam na www.rodokmen.com
mixka
12. okt 2009
sia mafia, bre ranko 🙂
mixka
12. okt 2009
straaasne tu leje, brrrr 😞 mame po vychadzke, lebo nemame gumaky a prsiplaste 😞
mayap
12. okt 2009
ahojte,
aj tu prší, Paťko pozerá kravičku Connie... dnes už druhýkrát...
Maťka vzal do školy MM na aute...

a ja musím ísť dnes do obchodu... :-p takže asi naložím malého do kočíka, ja sa vyzbrojím dáždnikom a pevnými nervami, bo tento kočík sa blbo tlačí jednou rukou a vydám sa v ústrety osudu... 😃
najjulinkaautor
12. okt 2009
U nás momentálne neprší. mayap ja ani neviem čo je dáždnik - no vlastne viem.. .strašne nepraktická vec... zabere jednu ruku a vkuse ho podfukuje.....
ralanka
12. okt 2009
ahojte pekný deň prajem 🙂 u nás to tiež o chvíľu vyzerá , že bude pršať a je taká tma normálne musím svieťiť aby som videla na klávesnicu a nepísala blbosti 😃 😃
mayap
12. okt 2009
juli,
ale ja mám len dve deti,s 3 a pol ročným odstupom, takže dáždnik poznám... :-p 😃 😃 😃
najjulinkaautor
12. okt 2009
mayap ja daždnik ani bez deti som nepoužívala... Ruka mi omrzala.. .také béé.. ešte ked ma podfuklo, tak diky pekne...
mayap
12. okt 2009
a ako to riešiš, pršiplášťom?
ja som voľakedy (pred cca 8 rokmi mala), no vyzerala som ako bábuška, tak radšej omrznutá, podfúknutá, ale pekná... :-p :-p :-p 😃
najjulinkaautor
12. okt 2009
vetrovka. taká nepremokavá...
mayap
12. okt 2009
no mne premokne aj nepremokavá... ]-(
žeby to robili agresívne dažde od Mochoviec?... 😃
cairka
12. okt 2009
dobré ránko.
u nás ako už ralanka písala...keby ma dieťa nezobudilo, tak si myslím, že je ešte len nadránom :-p
mayap
12. okt 2009
keď som bola malá (v minulom storočí... 😃 ), tak som zbožňovala dážď. vždy keď pršalo, tak som skackala po mlákach, babrala som sa v blate... no moja mama bola zo mňa na prášky.. :-p
...teraz moje deti milujú dážď, babrošia sa v blate a na prášky som zrelá ja... ]-( :-p :-p :-p
cairka
12. okt 2009
mayap, to poznám :-p našťastie už sa veve naučila, že skákať do kaluže až cestou domov 😃
mayap
12. okt 2009
no dobre, prestáva pršať, kravička Connie končí a tak šup, šup do obchodu...
zatiaľ sa majte... 😉
martina_maxian
12. okt 2009
ahojte baby, prajem krásny pondelok... Aj tu prší, nie je to také strašné, ale prší.. 🙂 a ja snad aj do práce idem..
maznacik007
12. okt 2009
ahojte baby... tak som si vas popridadavala...

dnes ma caka desny den v praci.. vonku je hnusne prsi..

ja som amlej dala gumaky.... ona skace tiez do kaluzi...
cairka
12. okt 2009
maznacik, super fotky x-)
martina_maxian
12. okt 2009
maznacik, sa teším, že nie som sama čo musí dnes pracovať.. 🙂 🙂 🙂 🙂
maznacik007
12. okt 2009
martina ja ta v tom nenecham 😉

dnes chystame projektovu odovzdavku.. a buduci tyzden amem externe audity / tri a este musim preskolit ludi.. skontrolovat.. no des... /
najjulinkaautor
12. okt 2009
Tak kým neprši vzal muž 2 deti a išli kupiť knedlik.. .Ja gumačky mam lenpre Lucinku.. .Zvyšku nedorastla noha na gumáčiky... Za to pre Lucinku sme zdedili dvoje 😃 😃 😃 Ale nevie v tom chodiť.. .chodí jak v zasadrovaných nohach, takže ešte sme neodskušali vonku... ale mame v pripade núdze... 😃
martina_maxian
12. okt 2009
tiež to mám tento týžden rušné... a popri tom, ešte kupujeme vačší byt a chceli by sme možno cez víkend absolvovať možno už aj IA, ak to bude možné.. Dnes by mali volať zo socialky,,, tak som straaaašne zvedavá 🙂 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli