Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Tak a sme tu. S uderom polnoci...
mata2
1. jún 2009
to je super cairka x-) -myslim tu veroniku x-)
cairka
1. jún 2009
mati, je 😃 😃

neviete niekto, čo je to TS? lebo v správe ako odporúčania máme: preliečiť biseptolom, kontrola moču, TS
smejka
1. jún 2009
cairka tampon stolice
cairka
1. jún 2009
aha, smejka, tak to ma mohlo trknúť :-N dík za vysvetlenie 😉
bubi35
1. jún 2009
už som pridala dalšie fotky tak možte kuk 🙂
cairka
1. jún 2009
bubi, super fotky. neuveriteľne sa malí na seba podobajú x-) na niektorých fotkách váham, kto je :-N
bubi35
1. jún 2009
fakt su ako dvojičky len ta velkosť ich rozlišuje :-N ,ale Lucka už bude mať onadlho naušničky tak sa budu líšiť 😃
cairka
1. jún 2009
jéj, bude krásavica. ako chcete dať? nastreliť, či prepichnúť?
bubi35
1. jún 2009
no jej krsna povedala,že nastreliť,že prepichnutie viac bolí a to ja nemusim počuvať ako by plakala.
cairka
1. jún 2009
tiež si myslím, že nastrelenie je lepšie 😉
bubi35
1. jún 2009
no ved už je rozhodnute len musi mať aj krsna volno a pojdeme.
najjulinkaautor
1. jún 2009
Baby mne tie dvojky zas vrtaju v hlave... Sakra........ Ked dnes som zas bola s kolegynou... neznesam to... zakazdým som uplne paf a kcem ich, ked my dve spolu pokecáme............
cairka
1. jún 2009
juli, to do profi? k domči?
najjulinkaautor
1. jún 2009
do profi.... no takmer presne upreostred medzi nasimi babami su vekovo...
cairka
1. jún 2009
tak to by bol riadny zaberák :-| a potrebovala by si nový kočík na trojčatá 😃 😃
najjulinkaautor
1. jún 2009
ten moj je až na štvorčatá, ked sa dokupia nejaké diely... ale na tri deti by sa dal použiť hned, keby dominika sa vozila v autosedačke... ale to by bolo moc široké... 😃
yukki
1. jún 2009
Bubi, vedia sa krásne smiať. To je super 🙂
Cairka, a toho bacila už zničili? Ste už OK?
cairka
1. jún 2009
yukki, a ja ti viem, večer sa dokakala, ale dnes jedla piate cez deviate, tak možno aj z toho. a hlavne sme nemali dietnú večeru :-| ešte musíme dietne zrejme. zajtra zbehneme za obvodnou a uvidíme, čo povie ona.
yukki
1. jún 2009
joj, mojo. Tak Vám držím palce a Vaneske posielame imunitnú-posilňujúcu pusu z hôr!
cairka
1. jún 2009
yukki, dakujeme x-) odovzdám. dúfam, že sa tá pusa do rána nenakazí martinským vzduchom 8-(
lienocka235
1. jún 2009
juli sak ich ber..... 😃
najjulinkaautor
1. jún 2009
lienocka neprovokuj... 😃
dioliana1
1. jún 2009
Cawte 🙂
laculik
1. jún 2009
cawte 😃
laculik
1. jún 2009
bubi, aki su podareni! a uplne dvojcatká jednovajecne su v tvári 😉 a maju aj pekne mena 😉 😉 😉
juli ides do toho! ved Ká ti pomoze :-N
najjulinkaautor
1. jún 2009
no keby som brala dvojčatá, tak máme aj my to pekné meno čo má bubi... 😃 😃 😃 a k nemu ešte jedno krásne....
laculik
1. jún 2009
ktore meno juli? jedno uz z tej dvojky mate 😃, tak asi marek je to druhe....
najjulinkaautor
1. jún 2009
Káá už chcel dnes zjednavať... on vie ako mi po dvojčatách srdce piští... a už začal, že OK, ale budem jeho detom prebalovať kaku... 😃 😃 😃 Ale hned sa priznal, že len chcel vediet kam ako daleko zájdem... tak som mu povedala, že som chcela zjednavať, že som rozmyslala za čo to vymením 😃 😃 😃
najjulinkaautor
1. jún 2009
bingo laculik 😃
laculik
1. jún 2009
a Ti doslo preco tak tie dve mena chvalim, juli?!?

Začni písať odpoveď...

Odošli