• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
uz vidim krpate, ako chcu mat take cosi cez kschit :grinning:
23. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pozeráme minitalenty a malý tam pred chvíľou spieval o kučeravej strapatej a veve sa pýta, že "táto kučeravá, strapatá?" a ukázala na seba :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
23. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ináč dnes zaperlila aj cestou do banky, ešte pred tým cirkusom :stuck_out_tongue_closed_eyes: hovorí mi, že "maminka, pamätáš ako si priletela s metlou, ked si ten pavúčik urobil pavučinu na stene?"
23. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
priletela na metle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, a potom ako ma takto odhadla asi chcela ukázať, že aj ona vie byť striga :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cairka :grinning:

Mne sa minule moja kmotra stazovala, ze maly odkedy chodi do skoly je iny. Rodicia su pre neho traposi, oduva sa, vymysla co si chce obliect a podobne :grinning: On :grinning: aj predtym nebol neviniatko, ale teraz je riadne kvitko :grinning: . A ako sa tak stazovala, tak jedina reakcia co ma napadla bola "uz viem, co robi z dobrych deti neznesitelnych spratkov! Je to vzdelanie!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja moje buduce deti pre istotu nedam ani do skolky, zhumlujem si ich sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pomoooc a to mam mat dve skolkarky naraz :rolling_eyes: ludia a to teraz vravite, ked mame za sebou konecny sud ??? som si to mohla este do vcera rozmysliet :grinning:
23. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mixka, aspoň si to naraz odbiješ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni, no to bolo optimistické :rolling_eyes: už nech to má 25 rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,, trčím doma sama,,, to sa mi už dávno nestalo... Iba konik mi robí spoločnosť... :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
odbijem a mozno ich aj v afekte raz prizabijem :grinning:
23. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mixka tak ich nedaj do školky... a ešte len vtedy budeš kričať pomoooooc... :grinning:
23. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mixka, teraz uz mozes, uz su tvoje :grinning: :grinning: a na dedine to aj tak pocut nebude :grinning: :grinning: :grinning:

ja som tiez poslala muza na koncert a ostala som s vami . Ale mne robia spolocnost aj keksiky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mixka, to sa môže stať aj keby bola len jedna...ale veve dnes prežila...som na seba hrdá :sunglasses:
23. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som prave dojela chleba :grinning: aky je koncert, kde ???
23. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenkove, ja som tiež nad tými keksami premýšlala, ale nakoniec som si urobila čaj s medom,,, :grinning:
23. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vecer tusim kazdemu chuti najviac :grinning:
23. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hodina a pol vreskotu a milko sa stal hrdym otcom maleho hovnicka :grinning:
23. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati, čo sa nemohol vykakať?? :unamused: moja 5 ročná suseda má s týmto problém každý deň...
23. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som sa cajom s medom nechala oklamat vcera :grinning: Martinka, zajtra cakaju keksiky teba :grinning:

Mixka, v Nemecku, v Regensburgu, v Galerii, nejaky jazz :sunglasses:
23. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie, ja sa keksíkom vyhýbam teraz na míle... tak neprovokuj lenkove.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano maxi :confounded:
ale my nastastie mame problem len 2-3x za mesiac....ale ide si pluca vyvrestat :pensive:
23. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj suseda veľmi plače,,, ona normálne kaká do vane s teplou vodou,, lebo inak to proste nejde... :unamused:
23. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my máme kamarátku, čo takmer denne má takéto problémy...a nepomáha im nič...
23. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
No baby ja tu koli hovnu nechodím.. .teda k takej eme sa tudostať.. .no toto... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juli, ja si pamatam, ako si pisavala story, ako si nahanala h...o vo vani... a problem s kakanim je o inom
23. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no vsak ano.. ale zas som bola sama a nie všetky na raz o tom istom.... akože mata2 to ano... to stoji za zminku.. však jej syn porodil.... :grinning: :grinning: :grinning: Druhá vec či sa takým vnúaťom dá pšiť :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile:
23. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co sa ti nezda juli :grinning: .
ja by som nahodou bola rada keby mi dakto poradil ako tomu predist....vsak to je strasne kukat tolky cas na zvijajuce sa vrieskajuce dieta...
masirujeme brusko,kolienka mu pritlacam az pod krk a nepomaha nic...
23. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Juli, nezavid :wink: :grinning: :sweat_smile:
23. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani nevies jak ma to "vnuca" potesilo :grinning: :grinning: :grinning:
lebo tipujem ze este chvilu a suseda mi sem snad posle socialku...taky vreskot tu bol :confused:
23. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok