Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
25. okt 2009

Moj fotrik sa zobudil na to, že dakto zavrel dvere na jeho aute - to sme bývali v tomto byte ako bývame teraz 😉 a parkoval tu pod oknami... Takže ocko v tom momente na nich vybehol... a nezmizlo nič.. akurát čo otvorili a zavreli dvere 😝

yukki
25. okt 2009

Dobrý večer prajeme!
Kika má v posteli plyšové slnko či kvetinu či čo to je ..s hracím strojčekom...už 23 minút počúvam tú istú melódiu mňa snáď odvezú do Plešivca... 🙄 🙄

najjulinka
autor
25. okt 2009

poistku mame, vsak je v leasingu a ešte čosi pripoistene mame (aj zabezpečené auto máme), aby nie leasingovka všetko mala... no ale aj tak čmajznuté auto je riadne o nerv asi...

lenkove
25. okt 2009

Yukki,
vydrz! 😀

najjulinka
autor
25. okt 2009

yukki klud.. my sme boli tiež na nerv.. a najlepšie ked v spnku ktoresi dieta takto prilahne čosi hrajuce a nezobudi sa na to a človek nema odvahu do neho drgať, aby také na nervy hrajuce čudo spod neho vybral....

zicon
25. okt 2009

Jaky ste krasne oranzovy, to ste doladeny aj k farbam kociku??

magimary
25. okt 2009

mne takto raz ukradli nový horský bicykel-priamo spred našich dverí na štvrtom (úplne hornom) poschodí, pričom bol zamknutý dvoma visiacimi zámkami (ktoré som tam ráno našla..., ale prestrihnuté 🙄 ) a vchod sa poctivo zamykal... 😖
dodnes nevieme, kde sa podel... (že by spoluobyvatelia?!?... 😕 )

najjulinka
autor
25. okt 2009

Nooo. Oranžová je NAŠA farba...

cairka
25. okt 2009

yukky, moje nervy 😀

môj otec (teraz už žartom opisuje), ako išiel do roboty na bicykli, že prechádzal kolo parkoviska, tak pohľadom skontroloval, že sú 4 kolesá a až za zákrutou si uvedomil, že na mieste, kde zaparkoval stojí iné auto 😅 ... auto našli o 6 rokov 😝

najjulinka
autor
25. okt 2009

zicon kukni aj na mojasvadba.sk do našho albumu 😉 😀

najjulinka
autor
25. okt 2009

ja som dnes kupila jahodový a malinový čaj.. a kcem si dať.. ale nemam šajn kde su.. lucka sa s nimi hrala... a netuším.. .skara... ☹

zicon
25. okt 2009

Inac Najjulinka tvoj otec ma teda slaby spanok, vsak keby som sa zobudil na kazde buchnutie dvery pred nasim domom tak by som jak taky zombie vyzeral.

magimary
25. okt 2009

a ešte otcovi sa stalo, keď parkoval pred domom (ešte, ked sme boli malí) tak, aby na auto videl, tak mu jednej noci napálil nejaký opitý šofér do auta a vtesnal ho pod takú komunistickú "bilbordovú reklamu"-resp. také "pokrokové" heslo (kde bolo napísané: "ako budet dneska pracovať, tak budete zajtra žiť") a spravil mu z neho harmoniku...(auto zmenšilo svoj rozmer takmer o polovicu 😠 😅 )...
okrem ocinovho auta ten opilec napálil ešte do troch ďalších áut...to otcove bolo posledné, ktoré ho konečne zbrzdilo pod tou "reklamou"...

najjulinka
autor
25. okt 2009

on nie na každe... ale na svojom aute.. ja sa tež nebudim na každe decko čo reve 😉

zicon
25. okt 2009

A preco orancova - FC Kosice,??

najjulinka
autor
25. okt 2009

no mary tak aj u nas pred blokom jeden naparal do zaparkovaných... a zastavil to až moskvič... 😀 cez deň.... suseda akurát spomedzi aut vyšla, takže mala nenormalne šťastie, lebo by ju tam dakde zapučilo...

akože nam speťak na formane tiež urvali pred blokom.... čo narobime... ale je fakt, že ak auto stoji tak, že na neho nikto nevidi, tka mu stupaju šance na zmiznutie, vykradnutie a pod.....
naši známi mali dceru invalidnu... mali narok na parkovacie miesto a vyhradili im ho medzi dvoma blokmi tak, že ani jeden blok na parkovisko nemal okná... neprakovali tam... a nikto tam neparkoval... leb asi tak každý týžden tam vykradali, ukradli... až to parkovisko bolo prazdne nonstop... proste tma jak v prdeli, nikto tam nevidel... proste kooopec času na potrebnu prácičku zlodejov 😉 tam aj amateri sa mohli do toho pustit.. mali pár hodin na to aby auto otvorili, čmajzli čo kceli....

najjulinka
autor
25. okt 2009

zicon FC Košice je čo??? 😀 😀 😀

najjulinka
autor
25. okt 2009

mááám čajéééé... boli v kope.. .v kope hračiek a oblečenia 😀 😀 😀 (tety zo socialky nečitajte 🤐 🤐 🤐 )

zicon
25. okt 2009

Vsak oranzovo cierny boli Kosicky tigry

Inac v mojasvadba, jak to tam najde.

najjulinka
autor
25. okt 2009

podla nicku, podla datumu svydby (20.07.2007)... dajak to najdeš... ked kceš...

oranžovo čierny je Orange u mňa... mne sa smiali, že mna by mal Orange platiť za reklamu... a to som robila v T-com 😝 😀 😀 😀

zicon
25. okt 2009

Ale to najprv zlodej musi vediet kde byva majitel auta, a myslis ze zlodeji tuto informaciu ovladaju.

najjulinka
autor
25. okt 2009

nechapem?? ak auto stoji tak, že nie je žiadne okno vidieť od auta, tak je fuk zlodejovi kde kto býva...

najjulinka
autor
25. okt 2009

A u nas v bloku sú byty tak, že bud maju okna len na stranu parkoviska alebo na obe strany 😀

mata2
25. okt 2009

yukki ja toto prezivam uz od krstu 😲
decka dostali takeho hrajuceho slimaka a milko sa donho zamiloval 😅
spieva to celu abecedu 😝 .akoze keby ste chceli aby som povedala abecedu,tak nehrozi...ale odspievat ju viem 😀 .prave preto ze je to taka naucna pesnicka,tak som z toho nevybrala baterky,ale ked dojdu,tak nove asi dllllho nekupim..lebo nielenze to pocuvam cele dni,ale ja si to uz aj hmkam v noci.... 🙄

najjulinka
autor
25. okt 2009

mata2 no to pospevovanie, hmkanie pozname... 😅

cairka
25. okt 2009

mati, ja som si začla pospevovať, že "abecedu celú mám, zaspievam ju teraz sám" len som si to prečítala 😅 😀 😝

zicon
25. okt 2009

Kto ste boli v Marchenparku v At, tak si urcite spomiete na prasiatkovu pesnicku, ktora chodi stale dokola a este tam v strede sedi dozor, ktory to cely den musi pocuvat.

mata2
25. okt 2009

magi vsak uvidim co povie psychologicka ohladom toho tomaskovho citania...
dufam ze nas objedna co najskor,lebo uz idu v slabikari citat slova,a o zatial ani pismeno... 😒

yukki
25. okt 2009

No, keby to šlo na baterky...ale toto je klasický hrací strojček naťahovací, verklík... 😝

mata2
25. okt 2009

cairka....presne tato pesnicka tam je + cela abeceda... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre