• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
jaj no idem sa povenovat rodinke...majte sa tu zatial krasne... :dizzy_face:
28. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eli a držím palce, nech to dobre dopadne... :wink: pekný večer
28. okt 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani dd kde sme brali krpate nedava hostovske, treba jednoznacne podat navrh na predbezko, inej rychlejsej cesty niet, ak samotny dd robi problemy :frowning2:
28. okt 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julinkovci su uz uspesne v ba :slight_smile:
28. okt 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super
28. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To vsetky spite??
28. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja napr. nespím...ale ešte popri koníkovaní aj pracujem .....to vieš - workoholik :grinning:
28. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem dobru noc :rolling_eyes:
28. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nespim, ja klabosim na skype :grinning:
28. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute workoholici, nespáči.... :grinning: ja som práve prišla z práce... konečne,,, Piatok mám voľno... :grinning:
Mixka, s kým skypuješ,, so mnou nie... :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
workoholik sa ide rozlúčiť....všetkým dobrú noc...

ps : ja nie som až taký workoholik, ale dnes som zdrhla skôr z roboty a som si teraz spomenula, že idem aspoň služobný mail kuknúť, že či tam niečo nie je... a bolo !!!! ...ale nikomu to nehovorte, že v skutočnosti nie som až taký workoholik :grinning:
28. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem neviem jani.. :grinning:
28. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
no, eli :frowning2: , to je presne to, čoho som sa obavála... :cry:
je to neskutočne nepochopiteľné...absolútne sa míňa"účinok" interakcií!!!
načo sa to dieťatko tri dni "namotávalao",keď teraz ho zase odstrihnú?????????????????????????????????načoooooooooo?????????????????? :fearful: :astonished: :confounded: :fearful:
28. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli
tesim sa z vas, ze ste sa s malou nasli, ale tie interakcie :cry: :cry: predbezko sa neda zariadit? :pensive:
28. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lebo su to blbci
28. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
usli ste? :confused:
28. okt 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie...
no, jediná šanca je okamžite žiadať predbežko...
aj keď ten "prázdny čas" medzi tým nič nerieši
28. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja skype.ujem na 6 stran, tak nestiham :grinning:
28. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak moze takato osoba viest DD??
28. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja skypujem len na jednu stranu.. :grinning:
28. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc a sladke sny, dufam ze zas po polnoci nepojde von ako vzdycky sanitka.
28. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zicon
vies, to je najhorsie, ze ona to podla mna robi z presvedcenia o najlepsom zaujme dietata.. :sweat_smile: a trosku opia moci k tomu :sweat_smile:
28. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bre ranko :slight_smile: u nas prsiiiiiiiiiiii, fnuk :frowning2:
29. okt 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co este vsetci spite :confused: ???
29. okt 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,, mixka aj tu prší... a vobec sa mi to nepáči... :wink:
29. okt 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: elli 77
ak som dobré pochopila si po IA s malou. U nás predbežko prebehlo takto. :wink: po IA nám p.z UPSVaR napísala návrh na vydanie predbežného opatrenia podľa §75 a §76, odst.1, písm. b Občianskeho súdneho poriadku vo veci zverenia dieťaťa do osobnej starostlivosti. za 7 dní sme mali vydané predbežko na 8 deň sme išli ráno preňho na súd osobne, vzdali sme sa odvolania potvrdili právoplatnosť a šli do DD pre Kubka. Ak by to ale nevyšlo mali sme dohodnuté so sociálnou pracovníčkou DD že nám ho dajú na hosťovský pobyt.
:frowning2: Ale tiež z vlastnej skúsenosti Ti môžem povedať že niektoré DD ktoré máju profi rodičov, dieťa na hosťovský pobyt nemusia dať, :cry: pretože ak nemajú ďalšie bábo na výmenu profi mame nezabezpečia jej prácu.) a dostáva len min.plat kým nedostanú ďalšieho drobčeka. a Ak vzťah profi mami a DD je dobrý neumožnia takýto pobyt úmyselne z vypočítavosti. Silno držím palce skúste to predbežko. :slight_smile:
29. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, sa tu teda činíte, šak nestíham čitam...
skore uzdravenie chorusikom, a vsetko naj oslavencom!
Eli podaj si ziadost na sud o predbezko!
Yukki aka IA? napis mi do IP, ked nechces verejne :slight_smile:
29. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
no eli, ja to tiež vidím len na to predbežko...snád to výjde rýchlo...ale aj tak je to choré...že vás za ňou nepustia...malá bola síce v DD, ale chodiť som za ňou mohla 2x denne (aj ked sestričky to nemali radi, tak som potom chodila len raz) a po 11 dňoch som ju brala domov na hosťovský, tak som ju mala skoro rok ...

aj u nás prší :rolling_eyes: boli sme u mudry, nech vezme malej výtery, tak som zvedavá na výsledok. snád sa jej do vtedy nepohorší...

ináč nechápem, všade kopa chorých a ked prídem k mudre, tak tam nikoho :confused: a to už 2 mesiace pozorujem. ja neviem, či všetci od nej odišli, či čo :angry: predtým sme furt čakali v plnej čakárni, teraz maximálne 1-2 pred nami :confused: a v organizácii sa nič nezmenilo
29. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ste zlate...v pondelok ideme na socialne a urcite si dame ziadost na to predbezko. Neviete zajtra su na uradoch?
29. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata chvilu som tu neni a ake nove veci... /elli 77/ ale nanestastie aspon pre mna nie necakane...

pocuvajte niekto poziadal o vstup do diskusie na mamaaja.. a to meno mi nic nehovori tak prosim pisnite IP

takto verejne k tomu len tolko...

trvaj na predbeznom opatreni.. my sme tiez mali problem s tym ze sa nedostavil zak. zastupca.. a napriek tomu to islo ok.. pisni mi odkial je mala resp. kde ma trvaly pobyt.. /pod kt. socialku spada / a potom ti napisem viac..
29. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok