Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
31. okt 2009

marketka, to skúsime 🙂 ja jej síce mlieko nedávam od prvých príznakov choroby, lebo mám overené, že jej to zhoršuje, ale ten pohár zvládne. dík za typ 😉

zicon
31. okt 2009

Inac mne vzdycky pomohol stary dobry vyvar s brutalnym mnozstvom cesnaku hlavicka na salku.

A este homeovox.

martina_maxian
31. okt 2009

ahojte, som tu zas stešila do štvrtej rána.. 🙂 Zicon, no existujú mobili a ale ja na nikoho číslo nemám.. 🙂 takže neviem komu som asi tak mala zavolať?? 😀 Krásnu sobotu prajem.. 🙂

zicon
31. okt 2009

No ja som tiez nemal kym som si v utorok nevypytal cez IP

martina_maxian
31. okt 2009

no nič, budeme musieť vydržať do piatku... 🙂

zicon
31. okt 2009

No budes musiet.

lenkove
31. okt 2009

Martinka Mary ten vas nocny rozhovor 🙂

ja ta Mati s tym odmietnutim od manzela tiez chapem, ten moj povedal NIE konkretnemu dietatku 😔 je to uz skoro tyzden a 😢 😢 😢 😢 😢 😢 citim sa ako vrah 😢
snazim sa ho chapat a akceptovat jeho rozum, rozhodnutia a vlastne teraz celkovo aj pravo na zivot 😀
a kym sa vyjadril mala som nakukane kociky, autosedacky, skumala od mamy, kde je nasa stara postielka 🙄
a to ja vobec nie som clovek, ktory by bol schopny nieco pre deticky nakupit vopred 😉
neverila som tomu, ked som o tom citala, ze vyber dietata je to najtazsie... predstavovala som si to tak osudovo, ako Brulkin manzel. Zavolaju, berieme, a sme stastni do smrti.. Lebo osud rozhodol.. a tu o osude uz ani chyru ani slychu a ja zacinam mat strach, ze to narusa moju predstavu o buducom, osudom zariadenom, stasti 😉 Nastastie sa o tom vieme porozpravat, to co vam pisem som mu uz otrepala o hlavu a tak to poprezuvane mozem dostat zo seba aj von 😉

Yukki
blahozelam k IA!! 😵 A ak sa mozem opytat ako sa mas ty, ako sa citis? OK? 😕

Laculik
drz sa 😕

Vevusika a ostatnych chorusikov zdravim 😎

marketka1
31. okt 2009

Ak môžem rada sa pridám k téme 🙂 tiež so mala minulý rok dosť veľké sklamanie od manžela. Keď sme si dávali žiadosť k adopcii dohodli sme sa že je to jedno či to bude chlapec alebo dievča.Čo sa týka dvojičiek malý sme názor že dvojičky normálny ľudia predsa nemôžu dať preč. Ku podivu sme mali ako prvú ponuku dvojičky dievčence.Ja som rozmýšľala srdcom manžel triezvou hlavou týždeň sme na seba rozprávali cez zuby. Nevedela som si priznať že ich finančne nezvládneme (akurát sme skončili kompletnú rekonštr.bytu) No proste hrôza a des. ďalšia dohoda berieme čo nám "ponúknu" Keď to prišlo zase som bola ja tá čo váhala a to preto že sme akurát naskočili na rozbehnutý vlak Menom MArtin a po problémoch na úrade som za zľakla.vtedy do mňa kopol a šli sme za naším Kubkom. Teraz ho máme doma a aj napriek úmyselne zatajenému zdravotnému stavu si ho chceme adoptovať nedá sa mu odolať.

brulka
31. okt 2009

ahojte! no mata maxi magi vy ste ale viedli nocne dialogy 🙂 🙂 🙂 lepsie ako v radiu!

iank to stretko v pezinku by bolo super !!!

lenkove
31. okt 2009

Marketka
to bola tiez sila 😅

cairka
31. okt 2009

leni, dík 🙂
marketka, a čo vám zatajili o kubkovi? teda ak chceš prezradiť zvedavcom 😅

martina_maxian
31. okt 2009

čaute baby,,, boli sme po nákupoch,, ale už doma veegtíme... Normálne sme obzerali detské perinky... 🙂 no a vraj sa teší aj on na IA,,, tak sa skludnievam pomaly... 🙂
brulka no klábosili sme tu dlho a mohla di dojsť aj ty,,, by sme aj to stretko naplánovali... 😉

marketka1
31. okt 2009

cairka a zvedavci zatajený uzatvorený rážtep chrbtice pri kostrči. Strašné prekvapenie na druhý deň čo sme si ho doniesli domov, ale nedáme ho ani za nič.

mixka
31. okt 2009

ahojte 🙂

tak my sme takyto problem nemali nastastie, zobrali sme prve co sme nasli a vobec sme sa nebali ani neriesili, ci dvojicky zvladneme alebo nie 🙂 je to financne narocne, ale keby sa nam narodili, ako nase bio, nebolo by to ine a sme stastni, ze ich mame 😀 podla mna nie je dobre spekulovat, pri vlastnych tiez nic clovek nenavymysla 🙂

lenkove
31. okt 2009

Mixka 😀

mixka
31. okt 2009

boli sme v meste doobeda a v tescu mali vypredaj bodniek a nasla som dve ruzove bodkove za 2€ kus, no nekup to 😀 akurat pancuchace mali len jedno dvojbalenie, to budeme musiet este pohladat v inom tescu alebo prezit zatial ako je 😀

martina_maxian
31. okt 2009

ahoj Mixka, no u nás to v podstate tiež zatial tak ide.,.. a ja predpokladám, že na tej IA bude Martin z detí úplne hotový a čoskoro budú doma... a ako lenkove napísala... budeme šťastní až do smrti...
😀 😀 😀

marketka1
31. okt 2009

mixka 🙂 to je fakt iba že na dvojičky sa pripravuješ niekoľko mesiacov 8-9 a ja som bola rada, že sa mi manžela podarilo na adopciu nahovoriť a že nezdupkal.máš veľa párov čo nad tým neuvažujú a radšej sa rozvedú. Ale pomaličky krok za krokom ich budeme mať plnú kopu ešte aspoň 1 dievčatko

lenkove
31. okt 2009

Martinka, tak veru 😀

zicon
31. okt 2009

Inac ak je toto tvoje real foto a ty si taka bleducka blondinka, aku farbu vlasov ma tvoj manzel.

lenkove
31. okt 2009

Mixka
vy ste sa ako dlho pripravovali na dvojicky? 😀 tyzden 😀 ?

Marketka mudro pises 🙂

martina_maxian
31. okt 2009

len ešte vydržať do toho piatku a prežiť v pokoji a dobrom zdravý IA.... 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
31. okt 2009

Myslel som martina_maxian

lenkove
31. okt 2009

Podla mna su obaja Martinkovci blediaci a dvojicky pri nich budu svietit ako brilianty 😀

martina_maxian
31. okt 2009

zicon mna sa pýtaš??? 🙂 Martin je taký tmavý a vlasy má čierne, sem-tam už šedivé.... 😀 som pripravená na to, že sa budú pýtať, že s akým černochom som to mala... 😀 ale to mne vobec nevadí 😀

zicon
31. okt 2009

Mna zase napadol tak jeden sprostejsi film

lenkove
31. okt 2009

Martinka
no to je jasne, dvojicky su plody tvojej starej lasky a tvoj dobry muz ta s nimi prijal 😀
natalia Blahova mala jeden taky blog, neviem ci si spominate, o nahradnych mamach.. kde susedia ohovarali maminu, ze "ako to mohla svojmu muzovi urobit" kedze sa na nich nepodoba 😀 😉

lenkove
31. okt 2009

tam mi vypadlo mala 😀 kedze sa mala na nich nepodoba 😀

martina_maxian
31. okt 2009

no urobila som album, dala som tam nejaké foto, tak posúdte, či sa dvojky k nám hodia.. 😀 😀 😀
zicon, aký film?? 😀

cairka
31. okt 2009

mati, no celá mama 😀 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre