• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
yukki fakt kofolka..? ja normalne neverim.... :grinning: nas je tiez drobnucky ale uz sa rozpapal... a inak je ok.. on ma taku drobnu maminu a malicky sa narodil takze je v ramci moznosti... svojich..
3. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, maznáčik, náš práveže nie je drobnučký (teda nebol), ale taký menší štandard (mal tých bežných 7 kilečiek na svoj vek), ale teraz (i napriek tomu, že veeeeeeeeeľa spapá) sa stráca a stáva sa z neho chrústik a drobáčik... :confused: :pensive:
3. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magimary. Takže Martina som dostala ako profi mama v decembri a neskôr p.riaditeľka( z iného DD ako julia) oznámila že Keď Martin bude mať tri roky odíde do satelitu.Zdalo sa mi choré že ak dáš dieťaťu šancu a sú výsledky a obrovské len tak mu zbúrať svet ktorý spoznáva. Hneď jak som začala vybavovať pestúnstvo na UPSVaR sa nám to rozhodla ďalšia pani komplikovať s medzinárod.adopciou ale nepodarilo sa pretože si nevšimla že ho matka na osvojenie neuvoľnila. a tak nám k Martinovi ešte behom týždňa pozháňala Kubka (naňho sme čakali v poradí skoro 2 roky na osvojenie) z veľkým úsmevom na tvary si myslela že martina pustíme k vode naspäť do DD (našej pani ak niečo nevyjde podľa predstáv tak to potom komplikuje vraj nemôžme zvládnuť dve deti s 2,5 roč. rozdielom keď nemáme s deťmi (vlastnými) skúsenosti tak som ju odrovnala jednou vetou a dala ako tak pokoj. Viem že deti z profi odídu ibaže po skúsenostiach z DD nie som presvedčená o tom že by sa mali vrátiť do satelitu. Nech odídu tam kde sa o ne postarajú ináč,... lepšie, najlepšie. Profi mamou chcem byť aj neskôr ibaže sa najprv budeme musieť presťahovať do rod.domu, ktorý zháňame . Z profi zamestnaním som bola spokojná veď Martin začal kvitnúť a prežíva svoje detstvo (pri Kubkovi ešte raz hral sa z hrkálkami,hrazdičkou,momentálne sa mu páči že chodí cez naše ruky a podávame si ho-Kubko sa učí chodiť prežíva to čo neprežil a to asi od základu) ale keď sa zamestnám tak v inom DD teraz som na MD.
3. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, dík :wink: za "vyčerpávajúcu" odpoveď (bez môjho vyčerpania :sweat_smile: )...
jasne, že si teraz na MD, to sa inak ani nedá, pri malom dorbčekovi.. :sweat_smile: :grinning: :wink:
3. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa nám to rozhodla ďalšia pani komplikovať s medzinárod.adopciou ale nepodarilo sa pretože si nevšimla že ho matka na osvojenie neuvoľnila.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: to je strasne
3. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marketka, to je psycho, že stiahnuť v troch rokoch do satelitu :zipper_mouth:
3. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak k tomu sa radšej nevyjadrujem a ak, tak radšej na súkromnej diskusii... :zipper_mouth: :pensive:
3. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je to tam... :wink:
3. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marketka
ale vsetko sa stalo,aby ste boli stastni s tvojou krasnou chlapcenskou dvojkou :dizzy_face: a my v temicke mame dvoch chalanov navyse na parovanie :grinning: :wink:
3. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove, kika "týrala" aj Miša...ja som ich až oddeľovala chvíľami...a som mu dohovárala, nech si aspoň ide ľahnúť inam a ten blb len skučal, keď mu už veľmi zle robila a ležal jak taký drúk...a už mu zle nejako veľmi nerobí. A tej malej fene-tak tej sa najnovšie "začala báť", lebo tak tá keď ju Kika ťahá za chply abo chvost abo labku tak sa zvrtne a ju poštípe zubami...ale tie skorodvaroky sa jej nebála len ju furt a furt provokovala znova...takže ja aj ten jej rešpekt beriem ako nejaké "zlepšenie"....
3. nov 2009 o 20:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miso je frajer, to je laska :slight_smile: uzasne :dizzy_face:
3. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kolac som chcel upiect v tvare babovky a dopadlo to ako hotova katastrofa. :frowning2: Zvonka specene znutra taka riedka gebuzina oranzovej farby. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobre akurat tak na koliku. :sunglasses: ´Dufam ze to neochutna ani nas lokalny smetohrab, lebo ma obvinia z neumyselneho zabytia. :grinning:
3. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,, baby a chalan,,, Krásny večer prajem... :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj
3. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon, takže koláč sa nepodaril??? :grinning:
3. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to niektoré decáky robia, že v troch rokoch dieťa "stiahnu", lebo už nemusí byť v profi... To by som ani ja nedokázala vrátiť dieťa do decáku... :angry: :angry: :angry:
3. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by som ani ja nedokázala a to dieťa ešte ani doma nemám :zipper_mouth: takým prístupom by som zachvíľu bola ako naša bio, len ja by som mala samé domčekové :grinning:
3. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
však práve... ja ani na dovču ani na IA ani na nič by som nevedela dať deti do decáku...
3. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, tak si potom tá najsprávnejšia profi mama,,, klobúk dolu pred tebou... :wink:
3. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja...,
ale...
musím... :frowning2: :pensive: :cry:
3. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolac sa fatk nevydaril
3. nov 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiaľ sa tomu úspešne vyhýbam, ale neviem, ako dlho sa mi to ešte bude dariť...
3. nov 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy by ste Martinka vrátili do DD??? na mojom mieste. :confused:
3. nov 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čosi sa zbláznila???????????????? :astonished:
sorry, za výbeh, ale jasne, že určite nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :fearful:
3. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markétka nevrátili za nič na svete... dieťatko ľúbite a to je pre vá a aj pre to dieťatko najdôležitejšie... :wink:
3. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som rada že tak rozmýšľate aj vy, ja si ani neviem a ani nechcem predstaviť čo by to bolo pre neho. Mám jednu známu profi mamu jej tak dieťa zobrali naspäť ale nie kvôli veku ale kvôli tomu že ona robí v záchytnom centre a tie deti k nej prídu len na 6 mesiacov. Rodina sa buď spamätá alebo idú do DD. Teraz mal dva roky chlapček ale že vraj to čo sa naučil u nej za dva dni nevedel. Ináč yukki mal by byť u Vás v DD. dnes čerstvá info išiel teraz dakedy do profi. Je to veľmi smutné že detičky sa neberú ako detičky ale ako spis a čísla. :cry:
3. nov 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :pensive: :cry:
veru, markie...
3. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ak išiel k yukki do decaku, tka ho čakaju podobne veci - navraty do decaku.. na dovču, asi aj na IA... :confounded:
3. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markétka a ja nechápem ľudí, ktorí dokážu tie krásne deti riešiť len ako spisy :unamused:
3. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak u nas v kraji je jedna čo robia profi v krizovom a potommalo ist dieta do decaku a velmi dobre to spravili - dieťa premiestnili len papierovo a profi mama dala výpoved v krizovom a vzali ju do decaku... idealne riešenie....
3. nov 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok