Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

laculik
4. nov 2009

ahojte, nezabudnite ze o pol hodku sme na :
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Forums&p...
😉 😉 😉

magimary
4. nov 2009

juli,svet je malý (aj ten internetový) 😀 😀 😀

najjulinka
autor
4. nov 2009

internetvý je uuuplne mini 😉 to sedie všetci a jednou svojou bednou 😀

magimary
4. nov 2009

😀 😀 😀
tak mi ho, juli,u nej nabudúce dobre otestuj, ale ozaj dobre... zisti všetky ZA a PROTI..., dík 😅 😉
a akú má farbu?
ale zisti mi aj takédetaily, že aká je to látka, z ktorej je strecha, poťahy, či má nánožník atd... 😅 😉

najjulinka
autor
4. nov 2009

no nezistim.. oni už su školkári... takže už sa nestretávame, len ked náhodou čistou a už chodia bez kočíka...
nánožníky mali,a le neviem či univerzáne či originál

magimary
4. nov 2009

hm, škoda... 😅
ale aj tak dík... 😀

laculik
4. nov 2009

a vsetko naj Ká, prajeme!

najjulinka
autor
4. nov 2009

farbu maju nekú tmavu. .asi tmavomodrá... s 2pružkami asi.... alebo čosi také....

magimary
4. nov 2009

aj ja prajem Kaaovi... 😅
od rána som naňho myslela, že je jediný karol ( s ešte jedným), čo poznám... 😀 a že já meniny a že minulý rok si mu na meniny kúpila tie plyšové kvety,ktroé si potom lucinke a kikovi dala na postieľku 😅 😉 😀

najjulinka
autor
4. nov 2009

no may ty si pamataš.. ja už ani neviem, že čo som mu kupila.. ale naš vzťah postupil.. .už dostal dnes figu borovu... 😅

magimary
4. nov 2009

no, juli! 😠 😀
to si, chudáčiskko, viac nezaslúži ako len figu borovú??? 😅 😀

najjulinka
autor
4. nov 2009

no tak dobre.. .podržala som aj jeho detia očkovaní??? to stačí???

zicon
4. nov 2009

moj kocik je podla mna ten naj. Najjulinka presne vie ktory.

yukki
4. nov 2009

Ženy, ktoré máte také tie nosiče na deti...také mäkké, Manducy či jak sa to volajú, také vaky, využívate to? lebo mňa tak napadá že keď teda porodím, že by sa mi to možno sem-tam zišlo....ale neviem. Mám také obrovské čerieslo, akože turistický nosič, ale to je v interiéri absolútne nepoužiteľné.

janivonbenji
4. nov 2009

julinka,
manžel, ktorý prežil a vydržal nakupovanie v ikei si určite zaslúži aspoň nejakú drobnosť k meninám 😀 ...ja dávam tvojho muža môjmu za príklad ( aj chcem ísť totiž budúci týždeň na nákupy ) 😀

magimary
4. nov 2009

ale my nevieme ktorý, zicon... 😅
ale podľa toho, ako Ťa poznám (odtiaľto) by som typovala, že myslíš svoje auto 😅 😀 😅

nestačí, juli! 😝

brulka
4. nov 2009

baby chlap ahojte. tak bouckova je uz na nete!

magimary
4. nov 2009

yukki, ja mám manducu...čo ťa konkrétne zaujíma? dá sa v pohode využívať aj doma, len už sa musíš pripraviť pri ročnom dieťati, že to bude dosť ťažoba nejako viac ju nosiť...a najmä si myslím, že ak nie je malá zvyknutá, tak to moc nevyužijete... 😉

tulenka
4. nov 2009

Cafte! a o com sa chystáte diskutovať s Boučkovou?

lenkove
4. nov 2009

bouckova je uz tam

lenkove
4. nov 2009

Brulka,
😀

najjulinka
autor
4. nov 2009

janivonbenji nedavaj za vzor... ten nakup z IKEA ešte stále nie je predýchaný 😒 A to ešte v IKEA som si dohodla rande so Ziconom, tak skoro vykypel, že čo ja s dajakm chlapom.... Proste nie je to vzor... Bude to týžden čo sme tma bi a ešte sme na nerv zo seba.... 😅

yukki
4. nov 2009

Tulenka čau! S Tebou som sa chystala diskutovať o lyžiarskej výstroji pre trojročné dieťa!
Ale si tu enbola.
Magi, asi to čo si napísala som chcela vedieť. Ono malú asi občas bude nutné zachrániť pred Kikou... a cestovať-tá obluda turistická s kovovou konštrukciou sa neprepchá v atobuse cez uličku a vo vlaku cez vnútorné dvere (do hory je dobrá!)aj nad ohrádkou som rozmýšľala, ale neviem...a však mám ešte kopu času, môžem špekulovať

magimary
4. nov 2009

juli, 😀 😀 😀
tak preto žaden darček! 😅
ale ešte máš večer šancu všetko napraviť... 😅 😉 🤐

janivonbenji
4. nov 2009

tak musím nájsť iný vzor... 😀 ...ale práve, keď je to také ťažké !!! 😀

lenkove
4. nov 2009

Karolovi vsetko naj 😵 😝 😀

najjulinka
autor
4. nov 2009

dostal malu pusu.... to sa rata???? 😅

brulka
4. nov 2009

magi som ti poslala mailik 😉

tulenka
4. nov 2009

Yukki, a co potrebujes? Zhaas malej lyze ? Ja tiez zhanam 80cm nejake z druhej ruky pre Bekinku

brulka
4. nov 2009

juli tak to aspon poriadne velku a nie jednu! alebo dobra vecera vie chlapa potesit 😀 aj ja sa pripajam s gratulaciou 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre