Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
3. jún 2009

Bubi, to je veľké plus. že sa vedia spontánne smiať a že sa často smejú. ja keď som si brala v 20 mesiacoch kiku tak sa nevedela-resp.bol to len taký úškrn a ten používala vo všetkých situáciách-radostných a aj tam, kde sa bála....a dlho dlho trvalo, kým sa zasmiala nahlas a potom ešte dlho dlho kým sa začala smiať bežne....a ešte aj teraz je kumšt ju na fotke zachytiť usmiatu... 😉

bubi35
3. jún 2009

yukki tak to mi nemame problém sa smiať naštastie.To mam hned rano ako prve ked ich vyberam z postielky 🙂

dioliana1
3. jún 2009

Dobru noc.......

najjulinka
autor
3. jún 2009

Dobru noc. Ide sa do hajan.............. 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

adrianamickova
3. jún 2009

ešte nespím,triedim šatstvo,a niečo na naš bazár 😝
dio čitala si?prídete aj so sestrou?

yukki
4. jún 2009

Dobrý deeeeeň! Všetkým Lenkám všetko najlepšie k meninám!

cairka
4. jún 2009

dobré ráno.
yukki, dakujem 😉
pocikaná popoluška je super 😀 😀 😝

tuleňka, ked si mala na jar to zapálené oko, tak ti to prešlo samé, abo bola potrebná návšteva očného? oko ma ani moc nebolí, len mi ním trhá ako keby som bola 5 minút pred psychickým zrútením 😅 včera som myslela, že únava, ale ráno žiadna zmena, skôr k horšiemu 😒

mixka
4. jún 2009

ahojte 🙂

cairke, lenuske, lienke a inym utajenym lenkam vsetko naj naj k dnesnym meninkam 🙂

magimary
4. jún 2009

pripájam sa k želaniam všetkým Lenkám!!! 🙂
aj cairke 😉 🙂
aj malým, aj veľkým... 🙂

lienocka235
4. jún 2009

Ahojte kocky...

Dakujem za priania.... ste zlaté... 😉

ja som uz tuším Lenkám gratulovala.. ale tak este raz vsetko naj... nech sa vam plnia sny...

mata2
4. jún 2009

ahojte,
vsetko najlepsie Lenkam k meninam 😵 😵 😵

rita55
4. jún 2009

Lenkam vsetko najlepsie 🙂 🙂 🙂

adrianamickova
4. jún 2009

už je sviatok tvojho mena,vinšovačka pripravena,
na meniny na tvoj noštek posielame sladký boštek 😵 😵
LENKE 🙂

bubi35
4. jún 2009

všetkým Lenkam všetko naj nech sa vam splní čo si želáte... 😵

lienocka235
4. jún 2009

dakujem kocky.. uz mame nove auto.. muz bol pre neho dobeda... a vecer ideme s pritelmi na susi.. tak sa tesim..
na trhu amli super hrasok.. pokupili sme plno veci.. zajtra este kupim jahody.. a cez vikend skusim urobit doamci dzem.. po prvy krat.. tak uvidim.. ak ma neikto recept.. a postup tak sem s nim

najjulinka
autor
4. jún 2009

lienocka potom dones ochutnat tvoju prvotinu, ked nahodou pojdes do KE 😉 😝 Ja lubim jahodový domáci džem...

janula_nz
4. jún 2009

aj ja sa pripajam ku gratulacii vsetkym lenkam 😉

janula_nz
4. jún 2009

lienocka prisla ti ip? lebo mi zamrzol pc, teraz neviem, ci ti prisla 😅

lienocka235
4. jún 2009

juli ja som to este nerobila nikdy.. tak radsej opatrne s chutnanim 😀
nechce niekto aspon virtualne cerstvy hrasok tak fajny mladucky...
janula dostala som IP 😎

najjulinka
autor
4. jún 2009

😀 😀 😀 😀 lienocka ja chcem cerstvý hrášok... nemusi ani virtuálne.. .ten mooooožem aj naozaj 😀 😀 😀 😀

ivka2007
4. jún 2009

ahojte-lienocka ja som vo vareni dzemu trochu dalej je to velmi jednoduche:kupis si gelfix 1:1,1:2 alebo 1:3 podla toho aky chces sladky,ja robim z 1:3 tam ide na 1kg ovocia len 350g cukru,na kazde kilo jeden gelfix a cukor podla navodu-ovocie rozmixujes alebo pretlacis nechas chvilu postat,obcas premiesas a privedies do varu,varis to len 3-5min.das do poharov,pozatvaras a prevrat na vrchnak-urobi sa ti tam vakuum.je to jednoduche, rychle a dobre.potom ochutnam-som blizsie ako juli 😉 😀

lienocka235
4. jún 2009

ivka2007 ok.. donesiem ochutnat... ked sa to ovsem podari.. zajtra si kupim jahody a budem experimentovat.. na mileticke maju plno...aj jahod domacich aj hrasku... aj vselicoho... ja tam vzdy tolko nakupim.. 😀

cairka
4. jún 2009

lienočka a nemáš pekáreň domácu? ja som minulý rok robila tam, teda sa tam robil džem, aby som bola presná 😅 a bol super a bez obavy, že sa prichytí 😎

ivka2007
4. jún 2009

ja viem,ja som tam tiez rada nakupovala a je mi trochu luto ze tu nie je trh kazdy den , :-len v sobotu 😒 tak vela stastia pri vareni 😀

najjulinka
autor
4. jún 2009

Baby ked preslo sklo traviacim traktom može byť z too zle????????? ja sa zjasim..... neviem čo robiť...... akože v pondelok sme boli v cukrarni... a Lucke sme kupili banany v cokolade.... a bolo odbite z pohara.. .asi pri tretej lyžičke sa Lucka strasne divne zatvarila a som sa zlakla, lebo som si všimla ten pohar... ale hned bola v pohode, tak reku že asi nič....... ale dnes vykakala ostre sklo!!!!!!!!!!! 😨 Jedine z kade by to mohlo byť je ta cukraren... nám sa doma nič neroztrepalo ešte v tomto byte vlastne sme nič nerozbili asi odkedy tu bývame (okrem zrkadla v kupelek ked sme ho davali,a le toto je sklo, nie zrkadlo)............. Akože ked vyslo a nič, tak v pohode???????? Babyyyyy... Som taká krava, že som hned nešla ten odbitý pohár vratiť, ked som si to všimla...... ale by ma nenapadlo, žeby to mohlo byť primiešané v obsahu.. .vsak aj v skolskych jedalnach sme stale mali poodbijane zo vsetkeho.... joooooj... som ja ale tava......

najjulinka
autor
4. jún 2009

too = toho

cairka
4. jún 2009

juli, podľa mňa ak vykakala, tak by to malo byť ok 😒 ved si rpezvoň na pohotovosť a opýtaj sa mudry . držím palce

cairka
4. jún 2009

prezvoň

lienocka235
4. jún 2009

juli no to je fakt ... ze v cukrarni maju take pohare.... podla mna ju sleduj ak by boal krv ci uz v stolici alebo krv zvracala tak chod k doktorke a povedz jej to.. ale inak asi nenarobis nic..

osobne nemam skusenost.. len viem ze jeden bratranec si raz odkusol z pohara.. a kusok prehltol.. a je ok.. takze neit dovodu preco by to aj u Lucky nemalo byt ok.. hlavne ze to vykakala.. a nevzpriecilo sa to niekde..

najjulinka
autor
4. jún 2009

ja so m tiež odkusla z pohára a sesternica tiež a nič...

ma porazí do prdele...................... na nerv..........

ale snad v pohode...

ale, že Lucka to nevyplula ale zhltla ma prekvapuje........ ani neplakala.. .fakt sa divne zatvarila len a vyzeralo, že ide plakať a naraz nič...... a kcela dalsie ham.......... joj.......... sme sa s tetou čudovali, že čo to... mna hned napadlo sklo... ale kedže hned nič nebolo a bola v pohode, tak sme sklo vylučili.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre