Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
5. nov 2009

to je normalne, ale dobre to dopadne, neboj 😉

martina_maxian
5. nov 2009

no uvidíme.... 😉 ale myslite na nás... 🙂

najjulinka
autor
5. nov 2009

aj na nas 😉 😀

cairka
5. nov 2009

aj ja držím palce na zajtra všetkým zúčastneným, ale hlavne marekovi a markétke 😵

najjulinka
autor
5. nov 2009

no dobru noc. mne blbne net, viac ho reštartujem ako si ho užívam. Dubrú noc. 😉

mixka
5. nov 2009

fiha, dnes idete vsetci nejak skoro spat 😀

najjulinka
autor
6. nov 2009

Dobre ranko. Celkom fajn som sa vyspala, spala by som sice aj dalej, ale čo už. 😀

magimary
6. nov 2009

ahojte... 🙄
tak, my noc celkom dobre (na trojku-3), ale zato teraz zase chrnčí, chrní a vydáva zvuky, ktoré sa ani najmenej nepodobajú na dýchanie...čiže sme klesli na 4 až 4- (mínus)... 😖 😢 🙄
a to už dostal všetky lieky...
mám dosť...naša dr.je dnes až poobede... 😝

ale matimaxi, marketka+mareček,juli ai. držteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sa!!!!!!!!!!!!!!!!
strašne na vás myslím...a všetko naše "trápenie" obetujem za to, aby všetko dobre (resp. výborne!) vyšlo... 😉

cairka
6. nov 2009

dobre ránko
matimaxi, myslím na vás 🙂

magi, ak môže byť muž/babka s tobikom a tomim už asi radšej chodte do tej nemocky ☹ ja viem, že to nie je žiadna výhra, ale ani zajkovi neprospieva, ked sa mu poriadne dýchať nedá...a už to trvá strašne dlho ☹ zajko, bobatko drž sa 😵

najjulinka
autor
6. nov 2009

Baby dvojky boli suprové. Ani jedna slzička, ani nič. 😉 Zato Domča nejak plače. 😖

pimpa
6. nov 2009

Ahojte, dnes mame uprsane 😨
Ako vidim, su tu same novinky.
Magi drzim palce 😉

My zaciname s Patkom cvicit Vojtu, lebo este nestvornozkuje, ani sa neplazi.

Cairka, ako pozeram, babika uz riadne podrastla 😵

cairka
6. nov 2009

juli, tak dvojky to zvládli úžasne 😵

pimpa, dakujeme 😵 vojtenia sa neboj, my sme tiež vojtili, hoci veve sa plazila, ale zas neurologička hovorila, že nesprávne - sa ťahala len jednou stranou a teraz už nič nevidno 😉 a štvorkovať začla až v 10. m a potom do mesiaca začla robiť prvé kroky 😉

cairka
6. nov 2009

ináč u vás prší? ja som akurát povešala prádlo, lebo je krásne slniečkovo 🙂

magi, ako zajko?

pimpa
6. nov 2009

cairka, to si ma povzbudila, dufam ze to cvicenie zaberie, ked uz teda nie je vobec prijemne.
No veruze mrholi a to sa mi vobec nechce ist do takehoto necasu, brrr 😔

cairka
6. nov 2009

no príjemné to veru nie je 🤐 my sme to troška zanedbávali, teda nie, že by sme necvičili, ale vojtili sme len ráno, cez deň som ju naťahovala na fitlopte a večer masáž - u vanesky bolo treba len svaly troška rozhýbať, lebo bola hypotonická 😝 do toho sme začli chodiť na plávanie, to tiež niečo pomohlo 🙂

najjulinka
autor
6. nov 2009

ale čo je blbe, tak napredbežko to nevidime - podla okresukam deti patria, ale žiadať sa asi bude... čo ked... ale proste blbe ☹

maznacik007
6. nov 2009

no my sme boli rano u lekarky pre istotu dat popocuvat nejako sa v noci rozkaslal zatiekli mu sopliky ale dychanie ciste aj hrdlo len zateceny soplik takze odsavame kvapky a sirupcek na kasel... ale totalne ma dozrala nasa detska lekarka /neni to prvy raz/ tak sme isli novej a prehlasili sme sa.. a tam ho aj vysetrili... dosli sme k lekarke pred osmou /od 8 mala ordinovat/ prisla az o tristvrte na devat /to robi bezne/ a boli sme druhy v poradi ale zacala brat najprv kontroly tych bolo cca 10 a stale dochadzali a nas prvych dvoch.. /este jeden chlapcek co mal aj horucky/ tak nas nechala cakat.. a ten chlapcek dosiel na radu az po 10 hodine.. my sme to po hodine a pol cakania vzdali a isli sme sa prihlasit k inej lekarke.. kde maleho vysetrila vsetko v pohode.. tak som k nej prehlasila aj malu

jeej dvojky tesim sa ze maju za sebou uspesnu IA ... predbezko nech rozhodne podaju... a uvidia...

eli77
6. nov 2009

Baby zazraky sa deju...prave mi volala tetuska zo socialky...ze za nasim chrbtom napisala o predbezko a dnes nam to SCHVALILI...takze Chanel je od dnes nasa!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maznacik007
6. nov 2009

eli77 super super... fakt treba davat to predbezko baby... jaaj tak sa tesim... velmi moc... aj ked Chanelke pusu neposlem.. lebo mam silnu zimnicu a boli ma cele telo Danka som dala k mamine a ja lezim tak som neni moc na nete..
a co je najlepsie predchvilou mi kamoska pisala co som s nou v stredu bola na kave ze maju doma prasacinu.. no pomooooc a ja som nachylna na pluca na trafi

ale fakt sa hrozne moc tesim... z Chanel... velmi velmi velmi....

marketka1
6. nov 2009

eli to je supéééééééééééér 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jasné že zázraky existujú.

chorušikom veľa zdravia.

matimaxy. Ináč mne až teraz došlo že julkine dvojky idú k vám a vieš že boli s Kubkom spolu na jednom oddelení v DD takže ja som ich 3,5 týždňa každý deň sledovala a nemohla sa vynadívať aké sú zlaté a krásne akurát v tom čase behali v chodákoch po chodbe a stále sa smiali a očka im tak krásne klipkali. Mám strašnú radosť že idú k Vám držím silno palce aby ste ich mali šup šup doma. 🙂 🙂 🙂 🙂

maznacik daj si juchu z kyslej kapusty,medík a cesnak. a nežartuj s prasacinou.

najjulinka
autor
6. nov 2009

Blahoželám vaám eli a aj chane blahoželám. Teraz si musíme držať palce my. 😉 😀

najjulinka
autor
6. nov 2009

Marketka ja som dvojky tiež prvýkrát videla v chodáčikoch... Asi ked sme boli kuknúť Dominiku 😀

maznacik007
6. nov 2009

juli jasne budeme... dvojkam velmi drzat palce peste vsetko co mame...

marketa kyslu kapustu mam jem... no tu ta prasacina je len sa o tom moc nehovori... kamoske v cunove zavreli aj skolku tam to ma plno deti.. ale ze sa to da prezit len su potom decka spave... tak len to prezit.. no idem si lahnut lebo mi je neskutocna zima aj ked kurime naplno

magimary
6. nov 2009

jáááááááááááááááj, eli a chanel, ja odpadnéééééééééééééém!!!
eli, ja som to cíííííííííííííííííííííííííííííííítilááááááááááááááááááááááááááááááááá!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
balhoželáám!!! aj dvojičkám, aj matimaxi (verím, že boli spokojní 😉 😵 ), a úplne najviac
chanelkééééééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!

cairka, zajko? no pohybuje sa tak na hrane medzi "známkou" 3-4... 🙄 😔 😖
len dnes je (oproti predchádzajúcim dvom dňom) ešte aj extremne nepokojný...nevie sa uložiť, hoci je maximálne unavený... ale teraz vyzerá, že chvíľku zdriemne... (teda zatiaľ je tichúčko..., ale stačí že zakašle a je hore s plačom a zase sa ti rozvinie...)...

magimary
6. nov 2009

ti=to

cairka
6. nov 2009

eli, gratulujeeem 😵 😵

juli, mati, verím, že aj u vás to pôjde tak rýchlo 😉

maznáčik, rýchlo sa vylieč 🙂

magi, ako sa má zajko?

cairka
6. nov 2009

aha, kukám, že už mám aj odpoved 😅 už je z toho asi zničený, chudáčik 😔

maznacik007
6. nov 2009

jaaj chudacik Zajko.. myslim na neho.. nech je cim skor fit...

a juli popis viac... alebo na neverejnu.. ze co a ako.. IA... ja som zvedava ako stara Blazkova 😀

maznacik007
6. nov 2009

cairka kuk na mamaaja 😀

cairka
6. nov 2009

maznacik, mas to tam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre