Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

marketka1
8. nov 2009

brulka 🙂 ja som to každý rok praktizovala ako sa hovorí na poslednú chvíľu ale keď k nám prišli prvé letáky z vianoč.tovarom tak som sa rozhodla že sa nechcem toho roku tlačiť asi to bude tým že som na MD a pred tým som bola stále v práci a nebolo čas poriadne nakupovať.tak si to konečne užívam v kľude a smejem sa 😀 😀 😀 z rodiny jak sa ešte len trápia čo komu pod stromček. 😝 😝 😝

suezana
8. nov 2009

Aj ja som pozrela, si zlatá, aj detičky.Krásne. To sú černoškovia?

martina_maxian
8. nov 2009

suezana sú to mulatíkovia... 🙂 a sú neskutočné.... úúúúúžasné... 😉

lenkove
8. nov 2009

martinka
ako vidim, ste si ich aj podelili 😀 kto je mamin a kto tatov 😵 zelam vam, aby to vsetko slo co najrychlejsie a aby boli deticky stastne a vy s nimi 😵

suezana
8. nov 2009

Ja by som im tie nádherné kučierky vedela ískať hodiny, som zaťažená na kučierky 😉

marketka1
8. nov 2009

martinka sú peknučké ešte krajšie ako keď som ich videla v DD ja ale to boli ešte chodítkové a vtedy aj zanedbané 😢

martina_maxian
8. nov 2009

marketka to Julka mi ich takto krásne vypiplala... 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
8. nov 2009

marketka, krásni sú 😵

najjulinka
autor
8. nov 2009

no dvojičky su vypiplane, aj ked neviem či ja, ale skor u nás samo sa vypiple každé... 😀

cairka
8. nov 2009

že marketka, už je veľa hodín 😅 mati maxi, prepáč 😅

lenkove
8. nov 2009

ja idem spat 😵
Cairka
zajtra idete k Mudre? budte uz zdravi 😔 , ved si Sebastianko najde inu 😀 ci si uz nasiel? 😀

martina_maxian
8. nov 2009

cairka to je v pohode,,, chápem... 🙂 inak sestra mi povedala, že ja na tých fotkách vyzerám, ako keby som 2 týždne nespala,,, že mám niečo so sebou robiť... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a inak kde je magimary,,, chýba mi tu... malý je už v pohode ??? 😉

marketka1
8. nov 2009

cairka ???? nerozumiem??? veľa hodín???

martinka manželovi sa ani nechce veriť že to sú oni.

mixka
8. nov 2009

martinka, krasne deticky 😵

marketka1
8. nov 2009

no martinka fakt si na každej fotke iná 🙂 🙂 🙂

cairka
8. nov 2009

leni, áno ideme, dakujeme 😵
a či si sebastiánko našiel inú zistíme, až ked pôjde veve do škôlky 😀 ale ved ona mu to vysvetlí potom 😀

cairka
8. nov 2009

marketka, ked som matimaxi chválila dvojičky, tak som omylom napísala tvoj nick 😉 😅

najjulinka
autor
8. nov 2009

marketka to vyzerá akokeby a o dvojičky v decáku nestarali, že "zanedbané" 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
8. nov 2009

tak fotky sú už zmazané.... 😉 😉 😉

marketka1
8. nov 2009

juli......videli sme dvojičky ešte vo februári 2009 takže sa netreba čudovať ..... čas prešiel a deti menia zo dňa na deň..... a inak na konkretny Ded mam svoj nazor, ale to je vlastne moj nazor..... 😀 😀 😀

dvojky su inak ozaj krasne a pevne verim že aj milučké..... 🙂 🙂 🙂

lenkove
8. nov 2009

baby

nasla som akosi omylom rozhovor s nejakou ceskou moderatkou, co si adoptovali synceka..
pise aj o priprave 😉
http://ona.idnes.cz/martina-kocianova-stastne-m...

marketka1
8. nov 2009

čas prešiel a deti menia zo dňa na deň = čas prešiel a deti sa menia zo dňa na deň
TAK TO BOLO MYSLENé
🙂 🙂 😀 😀

cairka
8. nov 2009

leni, pekný článok 🙂

marketka1
8. nov 2009

peknééé 🙂

najjulinka
autor
8. nov 2009

marketka presne vo februari som ich tam videla aj ja.... možno sme sa tam aj míňali 😀

marketka1
8. nov 2009

juli... vo februari a marci do 5teho som bola v Ded každý deň....mimo jedného weekendu... okolo obeda bol náš čas....a nemali sme to šťastie sa tam vidieť.....až v klube v apríli sme sa videli..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zicon
9. nov 2009

Bre rano, konecne mam cas a sfunkcneny pocitac.

mixka
9. nov 2009

ahojte bre ranko 🙂 ake mate dnes plany ???

marketka1
9. nov 2009

pekný deň 🙂 tu sa ešte asi spinká 😔 počasie je v Ke na nič, tak ako asi všade. Takže na dnes plány nic moc. 😖

mixka
9. nov 2009

aj u nas je otras pocasie, ale my von pojdeme 😀 mam auto, tak sa mozeme ist poflakat niekde aj ked bude prsat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre