• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
mas IP ... :slight_smile:
10. nov 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, isto napisem, len mi musia nieco spravit s postou, a to je u mojho zamestnavatela nadludska uloha, isto sa ozvem, zatial pa.
10. nov 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Podla mna je to OK... Ak ja niekoho prepustim v rade,tak je to + pre toho koho prepustim.... Vsak tím ludom tiež len istu dobu platí príprava a všetko... proste clovek nikdy nevie čo do toho vbehne a aby sa dostal na koniec zoznamu len preto, že niekoho prepustil pred seba v tom rade, tak to by bolo nefér.
10. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.topky.sk/cl/11/604496/Vysetruju-udajne-znasilnenie-v-detskom-domove-

caute,
uz som obehala logopediu s bubom dnes :sunglasses: .spolupracoval :astonished:
leje tu jak z krhly..
10. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak eli ma myslim Tibora, tak všetko naj k meninám.
10. nov 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati
super, ze Bubo spolupracuje :dizzy_face: a ten link :cry:
10. nov 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja som si sem dotiahla kávu a koláčik k počítaču. kde ste všetky??? Lucka je zdravá až až... tu nám poskakuje, ostatní hajajú.
a hladá "jebačku" - netuším čo to je... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: chodi tu a pýta sa "Kde je jebačka?".. Karol:" Čo hladaš?" a ona "Jebačku".... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
10. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, jabĺčko? :confused:
10. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli
neviem veru.. :sweat_smile: ale Uacaca by som vedela :grinning:

Cairka
ako Veve? Lepsie? a jej mama este zije? :grinning:
10. nov 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jebačko aje jablčko, ale jebačka - jednotne čislo, lebo hladá jebačku.... no bohvie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, super ze je lucke uz lepsie :slight_smile: nedavas ju uz poobede hajat ???
10. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mixka davame ju hajať.. .len dnes koli tým kakam sme ju kceli nechať u nas v posteli hajať, aby nebudila zvyšok sveta, ked sa pototo... a zjavne ma hajanie v paži.....
10. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, tak potom sa prejavili gény :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni, asi hej, nie je to ešte ideálne, ale už aspoň není ako doktor jajbolí :sweat_smile: občas fakt neviem, či nemá sklony k hypochondrii :sweat_smile:
10. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cairka
myslis? :grinning: robi ti to naschval :grinning: drobcek maly, musi mat stres z tolkeho chorovania, si myslim (Cairka, co to mas za dceru, ze aj ludia co ju nepoznaju by ju len rozmaznavali a rozmaznavali? :grinning: to ma take vyzarovanie, ci co? :grinning: tomu hovorim, sila osobnosti!!! :grinning: )
10. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citat z clanku: Slovensko je aj vďaka nej prvá krajina, ktorá sa vybrala smerom profesionálneho rodičovstva.
to snad nie :grinning:
10. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, asi nie, len občas to tak vyzerá, že už je ako babka - tu ma bolí, tam ma pichá... :angry:

ale ináč ľudí si vie obkrútiť kolo prsta...hlavne ked od nich niečo chce :grinning: však som písala, že je taký vyčúranec, až to pekné není, nemá hlavu prázdnu :sunglasses:
10. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
článok o profi som ešte nečítala, ale tie dva profimamy na obrázku sú moje kolegyne...
práve robím obom rodičom (na oboch stranách) fotokalendár na Vianoce z Fotolabu (včera spom urobiola tatikovým rodičom, robila som to do 2,30h :sweat_smile: :fearful: :grinning: -skrátka ma to "draplo"...) a dnes robím našim... a potom spravím ešte nám...
také paraďacke... :sweat_smile: :sunglasses: :slight_smile:
teším sa... :sweat_smile:
10. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hlásim obedňajšiu prestávku :slight_smile:

milý článok, aj keď podpriemerný... a o Návrate ani slovo... Úsmeváci začínajú vianočnú kampaň. A jedna známa, čakateľka u nich od júla čaká na termín prípravy... niekedy mám z nich rozpačité dojmy. Najmä z tých vyhlásení, ako nepodporujú adopciu 1 dieťaťa zo súrodeneckej skupiny.
10. nov 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda myslela som ten článok, čo dala link Tin007, netušiac, že tesne predo mnou dá link aj mata :grinning:
10. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macocha
ahoj :slight_smile:
no, aj ja som si precitala, ze existuje len Usmev ako dar :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak, dnes som zachytila, ze hviezdy nafotili kalendar pre deti z DD, takych clankov sa teraz vyroji ako hub po dazdi... a po Vianociach zase utichnu :pensive:
10. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to su take klasicke tahanice... usmev navrat... ja to nemam rada...

ako myslim ze na oboch stranach je co napravat.. resp aspon sa posunut smerom k tolerovaniu sa navzajom a usetrit si niektore vypady..

co sa tyka surodeneckych skupin tak tam nie som uplne presvedcena ze by sa mali delit.. resp. ked uz tak do pestunstva a trvat na budovani vztahov.. ale to je len moj nazor..

aj ja poznam tu profimaminu.. z clanku.. je to skvela zena
10. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspoň v tom článku nepíšu o granátoch :grinning:

ako vám cvála kôň? mne príšerne pomaly, asi sa prejedol na obed :confused:
10. nov 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maznacik ale su surodenecké skupiny aj viac ako 10členne a to je fakt nerealne im všetkým naraz nájsť pestunskych rodičov dakde poblizku aby sa mohli navštevovať vzájomne...

nebudem písať , ale aj teraz viem o pripade čo je trošku na hlavu........
10. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj mne blbne ..

ako ja sa nechcem moc k tomu vyjadrovat mozno tak na mamaaja.sk v tej neverejnej diskusii

poznam sa s mikloskovcami s celou rodinkou a pre mna su to uzasni priatelia.. :dizzy_face:

k clanku vznikol na zaklade usmevackej tlacovky ..
10. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no proste su to veci čo sa maju riešiť individualne.. .aj znama mala jedno dievča v pestunstve... mala 8 surodencov postihnutých, jediná bola zdravá... Kto by mal zájem... hlavne by sa jej týmto ubrala šanca vyrastť v rodine.. .vkuse by bola akože vo vzťahu s osmimi mentolkami... sorry za výraz,a le tak to je......
to su veci čo sa maju riešiť individuálne...
cairka prejavila zájem o bio sestru a nevyšlo to, lebo sa socialne rozhodli.. ja som predbežný záujem hlasila tiež a povedali mi, že smola, že ak, tka pojdu podla poradovnika a hotovo.... proste ani vedieť mi nedaju - asi čosi v tomto zmysle....... iný chcel surodenecku päticu a dali mu trojicu + 2 solo kusy a potom zistil, že ta trojica ma ešte 2 urodencov, takže mohli ist spolu piati a nešli....... proste treba to indivindi riešiť...
10. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a ešte je rozdiel či boli deti naraz vynate z rodiny, alebo proste po jednom pribuali.. .v tom prvom pripade je dosť pravdepodobné, že surodenecké vzťhy maju, v tom druhom pripade je dost pravdepodobne, že vzťahy nemaju... ale nie je to pravidlom...
10. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj juli jasne ze individualne... je to pripad od pripadu... ale pokial deti zili aspon isty cas spolu tak je totalna somarina ich delit...

a to ze surodenci sa delia to sa proste deje aj teraz.. ale robi sa to ked sa rodia postupne... ako ono by to malo byt citlivo riesene.. a urcite nie na zaklade zaujmu buducich nahradnych rodicov /my chceme iba to najmensie alebo iba to dievca/ ale na zaklade zaujmu dietata...

ako podla mna po dve tri by sa este dalo...
10. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano 2-3 by sa dalo... to je taká realna šanca... no proste my sa chápeme maznačik, že individualne :wink:
10. nov 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok