• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
Ahojte, aj ja som nad dotazníkom dumala niekoľko dní a nocí. Keď som sa muža pýtala ako si predstavuje dieťa, ktoré si chceme osvojiť, tak, že 2ruky, 2nohy, 1hlava :astonished: My sme sa pritom dokonca pohádali :sweat_smile:
10. nov 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suezana
:grinning:
10. nov 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suezana, my sme do dotazníka napísali, že jedno dieťa biele a budeme mať 2 a čokoládkové.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a veeeeľmi sa tešíme.... :slight_smile:
10. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné, veď ja sa teším s vami, len nech to ide rýchlejšie, my sme ešte nezačali ani s prípravou, stále je schránka prázdna. Asi zajtra behnem na úrad :wink:
10. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka
:grinning: a aspon vek ste odhadli? :wink:
10. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suezana
zavolaj na kraj, pod ktory patris. kedy ste posielali papiere?
nam poslali oznamenie o zaevidovani asi 2 tyzdne po jeho vydani.. ale rozhodli v priebehu tyzdna...
10. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najjulinka by mala ist dnes nie??
10. nov 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som papiere niesla osobne a neviem o tom, ze by mi doslo nieco o zaevidovani :confused: Ale aj tak je dolezite, kedy pride socka na navstevu k vam, to je casovy limitator - ostatne veci si clovek vybeha sam, ale kedy to z kraja poslu na okres, to je mimo nasho ovplyvnenia.

Kazdopadne trochu ich pohnat osobnou navstevou alebo telefonatom nebude na skodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima
nuz, neviem.. mne sa zda, ze prva prisla, "ze sme splnili vsetky nalezitosti a mozeme zacat s pripravou". ale mas pravdu, bolo to po navsteve socialky.. u nas bola socialka skoro, takze preto sa mi to tak "zlialo"
10. nov 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidis, Leni, u mna to bolo presne naopak... asi ako kde.
10. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, u nás sociálka ešte nebola, papiere sa posielali asi pred 3týždňami, len som trochu.......dosť netrpezlivá :wink:
10. nov 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luckada, aký boli v Nitre? Milí? Kde si budete robiť prípravu, pýtali sa vás? My zatiaľ máme v Nitre na úrade, môžno sa budeme aj stretávať :slight_smile:
10. nov 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sue, úrad... nechcem odhovárať, ale ak ostanete tam, určite by to chcelo aj trochu sa dovzdelávať individuálne... zháňať si literatúru alebo aspoň z Internetu čo to naštudovať o psychyckej deprivácii...

Dievčatá a Zicon lúčim sa, ideme pozerať Večerníček a spať :slight_smile:
10. nov 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta najjulinka dnes ide?
10. nov 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... ehm... psychickej... :sweat_smile:
10. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon
ta mne sa vidi, ze zajtra :wink:
10. nov 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale v NR si robila tusim Tulenka a bola spokojna.. Inak aj v ZA na urade, kde si robila Smejka, tak bola spokojna :fearful: napr. si mali za DU pozriet film Smradi a potom o nom diskutovat :wink:
10. nov 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zicon: zajtra.
10. nov 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo ja uz mam stredu
10. nov 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale čo ti treba zicon, či čo??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute no konečne som sa dovalila z trenčína zo školenia.
Budem tááááka múdra ked bude niekto potrebovať poradiť s odpaľovaním pyrotechniky môže sa na mňa obrátiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ralanka! fiiiha to sa o teba kamarati na silvestra pobiju :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no alebo vybuchneme všetci spolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uvidíme ako ma vyškolili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no silvester sme doma lebo možno rodíme teda nie my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale kamoška má termín v januári tak prídu k nám ak by náhodou chcel ísť skorej na svet aby mali bližšie do pôrodnice :grinning:
10. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by si si mala spraviť aj kurz pôrodnej asistencie :grinning:
10. nov 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hádam nie :sweat_smile:
radšej budem chodiť potom k nej na živý trenažér kým budeme mať doma my drobca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ahojte, som pozerala ukazku na modre z neba kto tam bude kto tam bude :slight_smile:
10. nov 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hned som ta spoznala juli :slight_smile: budem kukat :slight_smile:
10. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinika, kto? :grinning:
10. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok