Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
10. nov 2009

Inak naša Gita najnovšie nečaká dievčatko , ale chalana... 😀 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
10. nov 2009

Mne s alen potvrdzuje, že v našej rodine kto chce babu, tak musí na istotu ako my 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

magimary
10. nov 2009

92% prenesených... 😀

u nás je to, juli, podobne...jediná istota (aj keď relatívna) na babu je hotové babulko ( a nakoniec mne sa aj z domova pritrafí chlapec! 😅 , takže u nás tomožno nefunguje ani tak... 😀 )

97% prenesených... 😀
ide to rýchlo...

najjulinka
autor
10. nov 2009

mary maa si si macku nechať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
10. nov 2009

no, keby sa dalo! 😅 😀
a kalendáre už sú prenesené...už len čakať na poštu!!! 😵 😵 😵

najjulinka
autor
10. nov 2009

blahoželám mary k prenosu.

magimary
10. nov 2009

juli, ty koťuha... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
10. nov 2009

13131 - pekné číselko...
Inak Lucinak až na tú kaku dnes nič.... aj teraz haja vo svojej posteli... bez problemov zatial.....

najjulinka
autor
10. nov 2009

čo ja koťuha???
mne sa preniesť ani foto nepodarilo nikdy.. karolovi raz.... 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
10. nov 2009

mary len u nás je to tak, že zatim len chalani z oboch strán.. lucinka má zatial len bratrancov... a nakoniec aj ttie 3 kusy čo sa len narodia budu všetci chalani 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
10. nov 2009

u nás sú zase všade na okolo len baby (jeden brat má 4 a druhý 3) a len my sme stále s pinďúrmi v plienkach 😅 😀 😅
ale aj napriek tým príveskom v plienkach by som ich nedala za nič na svete... 😵 😀
jáj, som sa úplne rozcítila (nostalgičila som 😅 ) pri tých kalendároch, keď som listovala vo všetkých (virtuálnych) fotoalbumoch a prikladala som ich do kalendárov... 😔 😵 🙂

laculik
10. nov 2009

koťuha - milá potvora

magimary
10. nov 2009

juli sa opýtala:
"čo JA koťuha" a nie"čo JE koťuha"... 😅 😀 😉

najjulinka
autor
10. nov 2009

no keby kiko u nas trošku dlhšie stvrdol, tak e tiež náš... 😉 😀 takže aj my by sme mali pindura na furt.... zatial som nemala žiaden až taký vzťah ako k lucke a kikovi,a le toje aj časom čo u nas deti stravili... a Domču si asi nepripúšťm, lebo je biela a mi je škoda sa o nu byť, ked vezmem aj cigánča... Ale a Karolovi poznať, že u neho tie deti su oblubene podla toho ako dlho su u nas.... 😀 😀 😀 😀 čím dlhšie,tak tým oblubenejšie 😀 😀 😀 😀 ale to je asi normál....

laculik
10. nov 2009

juli, aj u nas je vsetko zelená 😀 😀 😀 😀!!!
teraz uz aj cervena zacina, lebo macqeen (ci ako sa to pise) je cerveny v tej rozpravke Cars.... tak vzdy dam priklad, taká farba ako macqeen, aká farba? červenááááááá

laculik
10. nov 2009

tak ja uz nevidim ani na komp magi, idem dat psa vycikat a dobruuuuuuuu. ale keby nahodou niekto nevedel co je koťuha, tak vyssie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
10. nov 2009

hej ja som sa pýtala "ja" a ni e"je" 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
10. nov 2009

U nas to je tak, Karolove sestry maju po jednom chalnovi, jedna teraz čaká druhého chalana... Moja najstaršia sestra má chalana a čaká druhého chalana, druhásestra ma chalana (a jej manžel m ešt ek tomu z prveho manželstva troch chalanov),my máme lucinku + to čo je v profi, moji bratia ešte nič a Gita najnovšie čaká chalana.... ale bratranec má babu a sesternica teraz tiež čoskoro porodí babu... ale to už neje tá najbližšia rodina...

magimary
10. nov 2009

😀 😀 😀
koťuhy, čo Vám budem vravieť...?!?

idem aj ja na "kute"... 😅 😉 🙂 túto noc som spala 3 hodiny...( 😝), ale napodiv ešte celkom vládzem... 😅)
papá

najjulinka
autor
10. nov 2009

ja som tiež moc nenaspala, lucka spala s nami.. a mame dnes budika na štvrtú, aby smeLucke dali sáčok na moč a velmi dufame, že ho neokadí a že sa aj vyčura do neho a nič nevytečie....

najjulinka
autor
10. nov 2009

Ok. Dobrú noc.

mixka
11. nov 2009

bre rano, u nas leje jak najate, to nas zase caka pekny den ☹

yukki
11. nov 2009

Aj u nás leje a v noci sa nespalo. Tiež nás čaká pekný deň. A to som chcela ísť do mesta do bankomatu lebo som včera dala všetky koruny veterinárovi za očkovania...ale nejdem, lebo to by sme museli tam niekde 3 hodiny vydržať a v tom daždi by Kika bola za desať minút ako vodník. 🙄

mixka
11. nov 2009

my by sme mali mat dnes u nas tetu 🙄

yukki
11. nov 2009

Mixka aspoň Ti prejde deň skôr, aj sa možno kus s babami pobaví! My dnes pravdepodobne neuvidíme živú dušu. Aspoň zamávame ľuďom z vlaku 😝 aby sme nezabudli že nie sme samy na svete

mixka
11. nov 2009

to hej, baby sa zabavia a ja to vyuzijem a musim im povyradovat male veci z komody 😖 ony dve rastu, jak keby im niekto za to platil 😢

yukki
11. nov 2009

segra čo má chlapčeka-skoro 5 kg mal keď sa narodil, teraz má dva mesiace a už nosí 74-ku! To som ja Kike ešte dlho po druhom roku života obliekala! 😀 😀 Keď to takto ďalej pôjde budeme my po nich dediť a nie naopak 😅

mixka
11. nov 2009

yukki, vcera som babam kupila v tescu zateplene rifliky vel na 2 - 3 roky a na jar im dobre nebudu ☹ lenka ma 88cm a 13kg, laura 87cm a 12kg

yukki
11. nov 2009

😀 😀 😀 veď mne sa Kika potom tiež rozbehla...86tku sme len tak lizli už spolu s 92-kou ani sme si ich poriadne neužili a teraz fachčíme na 98-čke-podľa výšky...tiež som na túto zimu všetko musela pozháňať, ešte minulú zimu sme fičali na daroch čo mi ľudia podávali keď ku mne Kika prišla...to vynosila prvú aj druhú zimu aj jar ešte, lebo kto kupoval tak kupoval podľa veku a ona bola také podmierečné kurča dlho....

mixka
11. nov 2009

lenze kika ma 3r a nosi 98 a nase baby maju o par dni 2r a kupujem 98 a aktualne ju nosia 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre