• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
Juli super... ďakujem krásne,,, :slight_smile: červene a čierne sú super... teším sa veľmi.. veľmi,,,, Ja za také hodinku odchádzam z práce a idem sa vrhnúť na nákupy.... aspon trošku,,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve mi prišlo doporučene z Nitry, že môžme začať s prípravou, čo mám robiť?
12. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste sa rozhodli robit si pripravu?
12. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme napísané na úrade, neviem. :unamused:
12. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to mozes zmenit... dokonca aj pocas pripravy..to je len na vas...
ale ak na urade tak tam treba ist a dohodnut si s nimi terminy...

:wink:
12. nov 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som malého spinkať, letím do podkrovia niečo porobiť... :wink: , tak sa zase "uvidíme" (či "ukočíkujeme" :grinning: ) potom...

maznáčik, neviem, ale myslím, že v akcii je práve len ten červený (lebo sa až tak nemíňa)... ale ja by som radšej ten tmavomodrý... (som zaťažená na modrú... :sweat_smile:)...uvidíme, keď uvidíme...
ale cenu som myslela skôr v porovnaní s "bumlešom",lebo typovo sú veľmi podobné a cenovo úúúúúúúplne odlišne ( :sweat_smile:)...
už idem makááááááááť...
a
matimaxi, Tebe úúúúúúúúúúúprimne a veľmi závidíííííííííííM!!! v dobrom... :grinning:, uži si to (nakupovanie)!!! :dizzy_face:, zaslúžiš si ho... :wink:
12. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary ked ju zajtra /Leu / stretnem pred skolou alebo sa objavi na facebooku alebo na skype tak sa opytam.. ci nema aj modru.. v tej cene :wink:
12. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak práve som volala do Nitry :astonished: , povedala mi, že tomu vôbec nerozumiem, že aké termíny si chcem dohadovať, že predomnoou je 76 ľudí, ktorých oni budú kontaktovať, do konca roka, že vôbec nemám volať a vlastne, že sa mám ozvať tak v marci :frowning2: a bola protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt som si to inak predstavovala.......
12. nov 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suezana.. neboj poriesime.. v marci budes uz dietatko hladat a nie ze na pripravu :angry: chodit
12. nov 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neznasam take protivne uradnicky... :zipper_mouth: :pensive:
12. nov 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suezana,,, tak potom tá dotyčná pani tomu vôbec nerozumie... :angry: Tak choď na prípravu niekde inde...napr do Návratu, Úsmevu... :slight_smile: nedaj sa odradiť..
12. nov 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem maznačik, to je na :cry: , mám ísť zajtra u nás na soc. a zmeniť si prípravu niekde inde? /úsmev, pride/. Ja nemôžem takých arogantných ľudí, ja potom neviem rozprávať a keď bude takáto, tak mi muž z tade zdrhne :wink: Obávam sa, že tomu asi fakt nerozumiem. Inak u nás tá pani na soc. je anjel, oproti tejto.
Luckada, som zvedavá, čo Ty povieš :zipper_mouth:
12. nov 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja nestresuj uz som volala do usmevu.. v Nitre by mal zacat kurz PRIDE od januara este mi to overia mam mobil na tu kocku co to riadi..

Navrat mate daleko na dochadzanie.. :unamused:

ako ked je uz teraz takato tak tam urcite nechodte na pripravu.. to by bol des.. este dens ti napsiem presne info.. a dam ti kontakty.. :wink:
12. nov 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial nic nerob.. ja ti poviem presne co ako.. potom.. normalne len napises list na socialku ze chces zmenit subjekt pripravy.. bla bla
12. nov 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem, si zlatá :slight_smile:
12. nov 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, aká kočíková debata sa tu zas rozprúdila :grinning: :grinning:

suezana, k socke nemám slov :zipper_mouth:

jani, rýchlo sa vyliečte. :slight_smile:
12. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tááák, už som dopracovala... :slight_smile: , teraz ma síce trhá v krížoch (ako na "seknutie"), ale som rada, že cez víkend môžeme pokračovať ďalšou izbou... :wink:

maznačik, a ty ju poznáš????????? :fearful: :sweat_smile: :confused: , ako veľmi? nedalo by sa u nej vybaviť príp. aj nejaké sponzorské? :sweat_smile: :confused: , oni tam (v ivanke) predávajú aj tie bubleridy...( :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: )...teda, ak je to tá istá pani, ako v linku... :confused:

suezana, prosím, nevšímaj si "nevhodných ľudí" na nevhodných miestach a už nikdy s ňou ani nehovor! Nepotrebuješ takéto stresy! :angry: ved úrečo aj? ty chceš urobiť dobrú vec a nejaká "svetaznalá a vševediaca" úradnička ti to takto znepríjemní... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , šup-šup do usmevu al. inde... :wink:
12. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som prvý a jediný kočiar kúpila z druhej ruky, a farbu som vopred vôbec nevedela, len podľa tech.popisu a ceny som rozhodla a.....a dobre je, a žiadny ďalší nemôžem ani nechcem kupovať. :wink:
12. nov 2009 o 13:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki a malú markie budeš nosiť len v nosičoch? ale také mimi si ešte potrebuje aj "vystrieť" chrbátik, či? :confused:
12. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale veď Kika ten prvý nezlikvidovala predsa! Veď ja mám kočiar...či mám kúpiť druhý (nemám za čo), lebo markétke nebude tento pasovať k očiam? :confused:
12. nov 2009 o 13:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ináč to mimi lietalo po interakčnej miestnosti ako tarantula dnes. V každej ruke hračka a poďho cez miestnosť...a už sa mu tlačí tretí tesák, hore. Ta už za chvíľu aj slaninu pokuše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2009 o 13:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yukki, práve som si pozerala tvoj album, krásne detičky, krásne prostredie, tie psy :dizzy_face: , som hotová :grinning: .To sú tvoje všetky 4?
12. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suezana, yukkina je len kika zatiaľ, tie ostatné si požičala :wink:
12. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta maj rozum, nie!!! Jedno je Vaneska od Cairky, dve sú od Adrianamickova-ona má teraz pokazený PC, ale má tu 3 albumy, a len jedna je moja. Aj psy sú moje. Aj prostredie. Za chvíľu budem mať druhú ale 4! Nie!!!
12. nov 2009 o 13:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, yukki, som myslela, že ten prvý už nemáš... :sweat_smile: :confused: , som to tak pochopila, že si to písala v minulom čase :wink:
12. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, to už je minulosť kedy som ho kupovala...dva roky. Ale JE dobrý.... :slight_smile:
12. nov 2009 o 13:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, ved aj julia má 5, mi nevrav, že ty by si nezvládla :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak mna dostalo, ked v studiu po vystrajajucich prisla babi a oni ju chceli atahali sa za nou... tak toto v DD nehrozi... mat mami tati a k tomu aj babi :slight_smile: ale aj v DD boli sikovne a pekne deticky, len smutne.. :pensive:
ako sa vesali na kazdeho.. ako nemali vztah vytvoreny,presne ako K. hovoril... :pensive:
12. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, to je pravda s tou babi :pensive:
12. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cairka, maJÚ...s Karolom...t.j. 2,5 dieťaťa/ks...a k tomu predsa spejem aj ja! nakoniec, aj Ty by si zvládla aj dve aj tri...len by si musela mať robotu na ktorú si sa školila a ktorú už pol roka? márne hľadáš.... :wink:
12. nov 2009 o 14:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok