• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

tak nic, asi si to nepozrieme...
12. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo bohuzial, skus zajtra.
12. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj ex je kameraman, a som s nim kamerovala casto a moj exex bol produkcny pri filmoch. obdivujem ludi co si do bytu štáb vpustia :zipper_mouth: . A juli, cely ten vas pribeh co bol vcera som len rozmyslala, ako to natacanie s 5timi detmi zvladli? to nie je predsa mozne! mate moj velky obdiv!
12. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no zvladli sme...asi oni tiež improvizovali.. leboono to nie je len tak... ale zlatí boli. .lebo deti v aute zahajali, tak všetci pekne čakali kým sa zobudia, že nech sa vyspinkaju, že jasne... :grinning: ja som za ten den nevypila nai kvapku vody a ani nič nezjedla... takže asi taká makačka... deti som hlavne sledovla aby mali mať čo maju mať... na ostatné nebol čas...... a k tomu lucka chorá - to bolo dosť na nerv, lebo len nosiť na rukach, plač k tomu a tak... skoro nič nepovedala, ina ukecana je až až... no šou z nej nemali voooobec...
12. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale vydis je, ale stab asi este dlho nebude chciet mat deti :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najjulinka nejest to sa da pochopit ale nepit chces si ublizit, ale predpokladam ze ked odisli dala si si velku veceru.
12. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak laculik kiko ti vie aj také slová nehmotné že čo su.. lebo ja som dnes zírala,ked lucka použila sovo "dýcham" a ešte aj vedela čo to je - mi to predviedla... :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ona akože plno slov ma už prekvapilo a tak.. .ale to dýchanie dnes.... to bola na mna velká abstrakcia pre takého krpca...
12. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/modre-z-neba/34729
púpavienka skús malo by to byť už priamo na to a už len play :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon ked odišli, tak sme si spratali hračky tak aby sme vedeli v pohode do spalne dojst a aby sme rano vedeli hned s detmi fungovať :wink:
12. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ked ste pratali hracky?? Ty vies ist hladna spat??
12. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
potom sme si asi čosi dali,a le ver tomu, že som už nevarila... sakra... vsak mne sa na sporaku polievky vari asi 4 hodiny.. .som na nu zabudla...
12. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale lucinka vobec nevyzerala choro, jedine ked zaspavala na rukach. inak v pohode, zlata bola :wink: .
12. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To uz bude huspenia :grinning: zachladit a rano sa moze triast.
12. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ona nezaspavala na rukach .. .to tak vyzer u nas chora Lucinka...
12. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac jak to zostrihali tak to moze vyzerat dvojsecne

1. Reklama na profi rodiny

2, Porpagacny film preco nemat dieta. :wink:
12. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna huspeniu by som si dal, uz teraz sa zalizujem.
12. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja radšej hovädziu polievku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hovadziu polievku aj ja mozem a taku varenu more casu.
12. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon toto bola reklama... tak o 12 rokov, ked sa to bude u nas možno hemžiť aj puberťákmi, tak potom to bude to druhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som myslel na cerstvo zenateho muza, ktory toto ukazuje manzelke pri naznaku toho, ze si maju zriadit dietatko.
12. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak sa Vam tu votriem a je mi jasne, ze tu budem za trapku, co prisla potom, co najjulinka zahviezdila v TV, ale verte- neverte nahoda ako voci...ze sa snazim najjulinku najst niekde aktualne uz asi 2 tyzdne /juli, Ty vies, kedy som pisala na bbtko- ja idiot som si myslela, ze neprispievas na bbtko, lebo nestihas, a Ty tu vo velkom na koniku...Nenapadlo ma tu hladat, neviem preco...pozerala som cez google a vsetko , co naslo, boli uz uzamknute temy...
no a teraz k veci:
X krat WAW k tomu co Ty s manzelom, ale aj vsetci profi rodicia robite, Juli, ved som Ti uz pisala aj ssku na bbtk a si mi uz aj odpovedala, ale musim este zopakovat, ze uzasnu reklamu ste spravili profi rodicovstvu a ze iste dvojicky pojdu coby dup /ak som spravne pochopila, rodinku uz aj maju :slight_smile:..
Ja som sa o moznosti profi dozvedela az nedavno amomentalne som v stadiu rozhodovania, ci ano a ci uz /mam 3 deti, z toho najmladsie 6 mes./ a momentalne zhanam vsade info o tom co a ako...
tak hadam Vam nebude vadi, ked tu obcas, coby zaciatocnicka zatraposim pre Vas smiesnymi otazkami...
dakujem, ak ste docitali moj editorial
:grinning:
12. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, ani nehovorte. dnes som bola s mojou kamaratkou, ma a su s drahym 15 rokov. nejako sa v poslednej dobe zhodli, ze oni su neni az tak moc na deti a ze je im takto super atd... a zrazu necakane je v 3 mesiaci!!!! ale chuda, je uplne z toho na nerv. Place a je na dne. Tak som sa snazila dnes jej trochu nahoorit, ze je to pozitivne. ach jaj.
12. nov 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridala som pár foto z dnešnej IA...malá je perfektná, dúfam že do konca januára ju máme v chalupe.
12. nov 2009 o 22:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Akurát som kukla yukky.. no vyzerá perfektne :grinning:
12. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, krásna je a tie magické oči... super... :slight_smile:
12. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laculik tak však jej povedz, že ked to nekce, že tu je poradovnik až až.. .uvidiš, hned bude kcieť :wink:
12. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzus, vitaj a nic nepytaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . nieeee, jasne, ze pridi sem hocikedy a popytaj vsetko. snad Ti budeme vediet odpovedat, teda aspon profi budu. ja mam v pestu, nie som profi :wink: .
jaaaj, dala by som si nieco, ste mi s tou hovadziou polievkou urobili chutky, som zistila, ze mi v bruchu hraju cigani :grinning: :grinning: :grinning: cize aj maly. ale ten uz spi. no, ja tu nejako haluzim uz. asi idem do postele, nech tu nevyzerem, aj ked nemam vlastne co, chladnicka poloprazdna....
12. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
WOW
12. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, super! a co kikuš :grinning: na ňu hovorí?
12. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, som jej hlavne prizvukovala, ze nemusi ist v cudzich detoch, a ze zivot sa jej neskoncil, ze pracovat, zabavat a atd moze aj popri jednom dietati hravo, ale hlavne nech to svoje brucho pohladi a babatku povie ze je ocakavane a lubene.
12. nov 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok