• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
autor
no ja som to pýtala len tak.. .to čo ozaj potrebujeme je napr. nábytok a pod... a ked som pisala, tak auto už bolo na ceste k nám........
14. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na Maťa nedostala nič pol roka... zato na Paťa som dostala peniaze od začiatku, dokonca aj to tzv kočíkové v tej dobe cca 4600 korún
14. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka predlzujeme kazde dva tyzdne.. takze toho mame akurat dost :grinning:
14. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... bože ja som si ich fakt zobrala len pre peniaze... :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to tam musime ist osobne.. samozrejme..
14. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznacik, to im fakt cvaká, že každé dva týždne???????
14. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano.. presne tak... kazde dva tyzdne si robime jazdu do NR... ako baby ja uz ani neriesim.. a nechem to tu vypipavat... proste tam to fugnuje tak.. co dodat.. :sweat_smile: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
14. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sila... :rolling_eyes:
14. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz sme boli v piatok.. 13.11. a znovu sme mali ist 27.11. ale milostivo po prehovarani dovolila.. pani ridici aby sme prisli az !!!! 1.12. kedy musime ist do NR pracovne.
14. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako, my sme pri Maťovi asi natrafili na jej dobrú chvíľku, alebo čo. po 4 IA v DD som jednoducho nabehla s vecičkami, veď deň predtým povedala, že si ho môžeme vziať domov...
...síce zareagovala, že to si ho vážne už chcete vziať???? no a ja som povedala, že hej. a tak ona vypísala papiere , ja som malého obliekla a šli sme domov...
14. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete si predstaviť ako sa musí tej pani ridici dnes čkať? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bubi35
14. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo čkať, ale žaby aké má na jazyku už :grinning: :grinning: ale dobre jej tak :angry:
14. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayap tak to si fakt mala štastie :astonished:
14. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Keby jej ešte zabehlo pri tom čkaní. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
14. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ved nas tu nazvu bosorkami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám pocit, že voči takýmto veciam (čkanie, žaby)je už imúnna...
ja som s ňou mala inú skúsenosť (na počudovanie dobrú), no po tom, čo tu čítam o nej , tak som už zmenila na ňu názor... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,, tu sa ešte nespí?? ohovárate?? :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martina my neohovárame,len podavaju sa zážitky a informácie.. my tu nikdy neohovárame...
14. nov 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kelu skoro som si zabudla vybra na zajrajší obed mäsko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre teda Juli,,, :slight_smile: ja sa len zo svedavosti pýtam.. :slight_smile:
14. nov 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martina my ohovarame, len ked už spiš :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Juli ďakujem,, som si mohla myslieť... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale možte,, ja som voči tomuto imúnna... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby mate volaktorá domacu pekareň?Premýšlam či nekupim...
14. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nemam...
14. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme ,, je to skvelá vec,,, chlieb odtial krásne vonia a ešte lepšie chutí, :slight_smile: nevýhoda v tom, že sa hneď zje celý,,, lebo takému čerstvému chlebu sa nedá odolať,,, no a tak prestávame piecť... iba občas.. :grinning: :grinning: :grinning:
ale doporučujem...
14. nov 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a aku značku?Na čo sa mam pri kupe najviac pozerať?
14. nov 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme moulinex,,, a neviem ti povedať, na čo treba pri kúpe najviac pozerať,,, my sme ju dostali ako vianočný darček minulé vianoce.. :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz moulinex aj reklamuju.Tu myslíš?
14. nov 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok