• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
Ahojte aj ja som tu a od rana
15. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak co je choroba z nepriputania liecitelna a su podla vas prognozy tejto choroby dobre??
15. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marketka, hlavne aby bol zdravučký, nech už je to za vami :pensive: a určite to cíti
15. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marketka1 a co chudatku kubkovy je ze ho chcu doktory rezat.
15. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marketka, veď to je to najhoršie, že sa bojíme my. a tomu sa rozkázať nedá a deti to ako na potvoru vycítia hneď... :pensive:
15. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayap, máme sa celkom fajn,,, tešíme sa na deti a hádame sa tu s Martinom, kedy pojdeme najbližšie za nimi do KE, lebo tento další víkend idem zas do nemocky,,, a som z toho na nervy,, že ich nemožem vidieť.. :slight_smile:
no a čo to nakupujem pomaly,,, ale ešte nie som v plnom prúde... :grinning:
15. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon tebe by sa zišlo zopakovať prípravu :wink: tam sa to bere a tam sa davaju tieto otázky - sú to otázky na odborníka :wink:
15. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinka pochvál sa čo si nakupila a čo maš v plane kupiť.... :wink: :slight_smile: Nech sa vytešujeme s tebou...
15. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A my laici mame o tom zakazane diskutovat??
15. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no odo mna odpoved máš... :grinning:
15. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co idete na nejaky zakrok ci len na vysetrenia? mozno ste aj pisali ale nezachytila som
15. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, a vianočné darčeky už obzeráš???
u nás to bolo pri Maťkovi o nervy, lebo jeho sme si priniesli domov 16 decembra... :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano ale od ostatnych nie tak mam pravo s nimy diskutovat alebo nie??
Ahojte aj ja som tu len na chvíľku... :slight_smile:

Yukki ako ste vpiatok docestovali? Kika nezaspala v aute ?

maznáčik pekné detičky , vysmiate ako slniečka :slight_smile: :slight_smile:
my máme s veve srdiečkové narodeniny 17. decembra :grinning: :grinning: :grinning:
autor
to m takto pred vianocami máme prvý ultrazvuk - ako sme to kedysi tu nazvali... Proste som Lucinku prvýkrát videla... :wink: Druhé narodeniny máme 7.januára :wink:
15. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kúpila som nejaké body, fľašky na mlieko,, tie poháre na pitie,,, pančušky,,, mikynky som objednala, kočík,, tepláčiky... amyslím, že to je všetko...
No a do nemocky idem zas "oddýchnuť si" a potom sa konečneeeee sťahujeme... :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka, a vedela si si pre seba predstaviť krajší vianočný darček???? :wink:
My mame 20 decembra
lenkove až teraz som prišla z práce tak reagujem dieťa je po 2 mesiacoch volné v rámci celého slovenska a nie len v rámci kraja ale nás odbila s tým že takéto malé deti si rieši najprv kraj a ked sme jej povedali že to bol utajený porod a šlo do DD a nie na adopciu tak zas len to že si to rieši kraj a my že keby boli záujemci tak by už bolo v rodine a po druhé mesiac na to už bolo v rodine resp. pridelené slob. žene , ktorá mala dosť veľa prostriedkov takže nemusím vysvetľovať o čo tam šlo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :unamused:
mayi, nevedela :dizzy_face:
15. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vianočné darčeky ešte vobec neriešim,, tie ja riešim víkend pred vainocami... :slight_smile: ja mám rada tú divokú atmošku na poslednú chvílu.. :grinning: :grinning:
15. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon.. uz sme tu viackrat o tom pisali tie klasicke tri ci styri vseobecne rady k tomu.. a najma sa tu dost hovori o prevencii.. /profi rodine/ ale a to ti povie kazdy kto sa orientuje v problematike.. kazda situacia je jedninecna.. lebo kazde dieta prichadza do rodiny s inym batozkom.. a celkovo aj ten postoj rodiny a pod.. to vsetko to ovplyvnuje.. tieto veci sa preberaju na individulanych konzultaciach..

ale neda mi dodat ze s tebou sa velmi velmi obtiazne diskutuje.. teda aspon ja si pod pojmom diskusia predstavujem nieco ine ako ty
15. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...martinka, a nejaké čajíky na upokojenie nervov už máš kúpené??? :grinning: :grinning: :grinning:
to je podľa mňa základ... ...to či si ho stihneš uvariť a dokonca aj vypiť je druhá vec... :grinning: :grinning: :grinning:
zicon, vás si pamätám, my sme to mali naraz :wink: len my sme už našťastie nemuseli odovzdávať po sviatkoch :zipper_mouth:
Caute,vsetkym prijemny vecer. Nemam sancu zaintegrovat sa do Vasich debat
:grinning: , tak jednu otazocku...neviete ci mam sancu najst miesto v presovskom alebo Ke kraji ako profi???
Zatim mi neprisla odpoved z Navratu, ale ked mi dojde, spravim si pripravu a nic nenajdem, tak je to moje usilie asi na..dve veci, vsakano...
Ako dlho ste zhanali miesto???
teda mne pracovny pomer s domovom nechyba ku stastiu, ale kedze inak to nende, tak...
:angry:
15. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzus, no moc ružovo to nevidím... :zipper_mouth:
15. nov 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon položí otázku a všetci MUSIA odpovedať, lebo ON sa rozhodol - laické vysvetlenie asi čo si zicon predstavuje pod diskusiou.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravo diskutovat samozrejme mas.. ale rovnako maju aj ostatni pravo sa rozhodnut ci budu na teba reagovat...

no ja uz mam par veci pokupenych na vianoce.. a niektore rozmyslene.. ze co chcem.. kupit..

no same decembrove narodky... super krasne...
15. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adkapo dobre sme došli, Kika nezaspala jej tá pusa šla celú cestu jak kačke riť...vecičky sú nádherné :wink:
Maznáčik, krásne dietka!
15. nov 2009 o 21:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok