• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
určite ich je viac-tých značiek-my máme doma Brick, ligao a ešte jedno (je to v izbe, kde spí malý a názov si nespomeniem) a všetky su kompatibilné s legom... :wink: a v tom Ligao sa mi zdá najväčší výber (aj domy, aj autá aj hocičo také "in" :sweat_smile: ), /tak teda cheva nie...s tou nemám osobnú skúsenosť, tak som si myslela, že hej.../
16. nov 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej aj ligao už som našla. .vyzerá to byť narovnako s legom .. ano.. .brick som kedysi asi v tescu videla alebo kde.. .proste v nejakom normalnom obchode.. ale tiež dávnejšie....
16. nov 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove ja neviem, ona mi pripadá širšia ako dlhšia zatiaľ, malá...na štítkoch som jej našla 74-ku veľkosť, ale pozahýnané rukávky....tak asi hej, asi je normálnej veľkosti na svoj vek.
16. nov 2009 o 18:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac najlepsia didakticka hracka je lego. Je to sice plast ale tvorivy
16. nov 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
niektorým zo susedov reve telka... mám silne podozrenie, že tým po nami... to máme asi ako za trest za dupajuce deti..... :angry:
16. nov 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon máš sice pravdu ale okrem Lega (resp. Dupla) treba aj ine ... predsa len Lego neobsahuje všetky zručnosti :wink:
16. nov 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon si lego maniak??? lebo ak ano, tak my dvaja možno najdeme spoločnu reč :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ked my fičíme len na Duple ešte a asi aj dlho budeme koli drobcom, ale aj to je super mánia... :grinning: :sweat_smile: :grinning:
16. nov 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opäť online :slight_smile: huráááá
kde som skončila?rýchlo mi napíšte novoty,deti .... :wink: :wink:
16. nov 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vitaj nanovo ada....
16. nov 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som brutal lego maniak,
a podla mna ak sa spoji lego aj rozoznavanim farieb alebo inou dakticou hrou tak nic viac nepotrebujes
16. nov 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aďaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! čaute. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Úderka z východu je zase komplet.
16. nov 2009 o 18:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak áno,veľmi ste mi chýbali,ja sa teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. nov 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon...... si vedle jak ta jedle v didaktických pomockach... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a navyse Lego ide až od vyššieho veku... a dovtedy toho treba dost vela veci zmáknuť :wink:

napr. také navliekanie korálok, pripadne šnurok do topanok a pod. - to je to čo Lego neobsahuje... :wink: aj ked sučiastky Tecnic by sa dali prevliekať šnurkou z topanok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je toho dosť... :wink:
16. nov 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj nasla som na nete aj ligao a brick,a le neposiela na dobierku, tak snad pochopi, že ma mi na dobierku poslať, že to tak potrebujem.... už som tak na dobierku kupila u niekoho kto na dobierku neposielal...
16. nov 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ano ale mne tie didakticke hracky, pridu dost drahe a jednostranne neviem otovosi predstavit kubka jak sa s danou hrackou hra dlhsie ako 5 minut a hotovo
16. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nomiland je drahší obchod - aspon mne tak pripadá :grinning:
16. nov 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac v zasade tie didatkticke hracky skvor pre skvolkulku alebo MC ale nic domov s tym sa dieta nevyhra a este to priserne neesteticke vyhotovenie Brrrr

V zasade ma didaktych hraciek dost aj IKEA
16. nov 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ahoooj, vitaj opäť online :wink:
eli, to je mia na tej prvej foto s chanel? vyzerá staršie :slight_smile:
zicon, lebo lego je zadarmo...ved tam platíš polovicu len za značku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my lego ani doma nemáme, máme jeden kýblik tuším Brick kociek a aj to väčšinou stojí v poličke :grinning: obččas ho veve vysype, postaví jednu stavbu, pol dňa ho preskakujeme, povadíme sa, kto ho odloží a zas je nejaký čas v poličke :stuck_out_tongue_closed_eyes: veve na neho v pohode dočiahne, nie že by som jej ho nepodala :grinning:
16. nov 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som objednala, matina. daku!
L.
16. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozor na Brick cez google my to hodilo toto:

Stavebnice Brick

Stavebnice Brick je napodobeninou stavebnice LEGO. Jedním z významů anglického slova Brick je "kostka". A základním prvkem stavebnice Brick je kostka, která je naprosto stejných rozměrů a naprosto stejných tvarů jako je světově proslulá LEGO kostička.

Stavebnice Brick, která se vyrábí v Číně, je mnohem levnější, než je značková stavebnice LEGO, rozdíl v ceně je - a to obzvláště v České republice - opravdu výrazný.

Za nižší cenu může a nemusí obdržet zákazník nižší kvalitu. Záleží na druhu zboží. U stavebnice Brick o nižší kvalitu oproti značkové stavebnici LEGO skutečně jde. Základním problémem je, že kostičky Brick patřičně pevně nedrží pohromadě. Nejmenším dětem to zas tolik nevadí, u větších dětí, které staví z kostiček složitější stavby či autíčka nebo jiné pohybující se mechanismy, to může být velmi nepříjemné a děti takováto hra obvykle příliš neuspokojuje. Modely se totiž mohou dětem doslova rozpadat pod rukama, což je může od hry se stavebnicí Brick úplně odradit.
16. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon, a písal to predajca lega, nie :wink: naše držia :slight_smile:
16. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cairka nemas pravdu, neplatis polovicu za znacku ale kvalitu ktora je 100 percentna, ziadna ina hracka mojho detstva sa nedozila sucastnosti.
16. nov 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. nov 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moja hej :wink: 2 bábiky má veve moje :angry:
16. nov 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tiež tie napodobeniny nemusim :wink: ja také našim detom nekupujem.. .ale synovec má aj original, aj také napodobeniny a je mu to fuk a všetko po kope, takže tam je škoda investovať do značky,ked mu je to fuk... a zas ja mam danu sumu čo do neho investujeme a takto to vyzerá väčšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja ked si nájdem DD, ktorý mi preplatí lego, budem tiež kupovať "kvalitu" :wink:
16. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laculik, rada som ti poradila.. :slight_smile: No a kedy dáme stretko - kávu?? už ani Brulku tu akosi nevidno.. :slight_smile:
16. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok