Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

silviaa
18. nov 2009

UZ MAM PODANU ZIADOST..JUCHUUUUUUUUUUU 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yukki
18. nov 2009

Myslíme na Vás, Cairka.

suezana
18. nov 2009

Silvi a aké chcete dieťatko?Bábo?

silviaa
18. nov 2009

Sue chceme do jedneho roku, nie romske.

suezana
18. nov 2009

Držím palce, my ideme v piatok 1.X na psych. prípravu, najprv mi povedali, že mám zavolať tak v marci a zrazu, že im niekto vypadol, tak ideme v piatok 😅 Veľmi sa teším, aj bojím, ....

silviaa
18. nov 2009

Verim, ja este neviem kedy pojdeme na pripravu lebo este sa ma u nas doma zastavit soc. pracovnik. Az potom pojdeme na pripravu. Tiez sa toho dost bojim. Ake dietatko chcete?

suezana
18. nov 2009

Sama neviem. Malá ma 4 roky, ja by som celkom brala aj nejaké 2-3ročné, ale aby mala parťáka, ale zas na druhej strane, bábatko by si ľahšie zvykalo na nás, aj ona sa teší na bábo, že mi bude podávať plienky, dudlík,... 😉 Rozhodne chce len sestričku 🙂

silviaa
18. nov 2009

Aj ja by som chcela radsej dievcatko, ale nakoniec sme sa rozhodli, ze to nechame na osud. Co bude, bude...bude to nase babatko 😀 .

suezana
18. nov 2009

Aj ja dúfam, že keď to príde, tak budeme vedieť, ktoré je to naše 😉 . Tak veľa trpezlivosti nám obom 😀 Nech to už rýchlo je. Maznáčik mi písala, že v marci už budeme mať bábo, a nie začínať s prípravou. A možno mala aj pravdu, zrazu sa to pohlo rýchlejšie ako som čakala a v nedeľu som vracala, tak sa smejem, že to možno som tehotná, a zachvíľu bude bábo, síce trochu väčšie.... 😀

magimary
18. nov 2009

Silvii, máš IP... 😉
a blahoželám k žiadosti, silvii (dúfam, že sa ti Miloško pozdával 😉 )
a,sue, k blízkej príprave... 😉

idem dočítať včerajšok...
my sme boli včera do 0,30h v podkroví a dokončili sme celý strop, už len podlahu a parapetnú dosku a všetko je komplet (aj okná som umyla 😅 ) 😵 😉

suezana
18. nov 2009

Ďakujem magimary, vieš, že by som Ti celkom rada pomáhala 😉 Musí to byť super také prodkrovie, novota, vôňa dreva,... my máme len malý byt, síce som šťastná, že ho máme, ale podkrovie 😵 bol vždy môj sen...

magimary
18. nov 2009

no, tak som dočítala a z tých všetkých chorúšikov mám dosť... ☹
UZDRAVTE SA!!!
inak bude to týmto hrozným chorobným obdobím (ja len dúfam, že my sme si to už odskákali (tie 40-ky) pred dvomi týždňami...hoci ešte stále sem-tam kašľú...ale inak sú zdraví (to už len taká kašlová zotrvačnosť 😅 ) a aj chodia do škôlky (nemajú sople ani nič)... dokonca včera mala moja neterka 40-ku horúčku (má 5 rokov a ešte NIKDY nemala vyššiu teplotu ako 38°C), tak to už je fakt čo povedať...(keˇd tak horúčkujú moji chlapi alebo Veve, tak ma to neprekvapuje, ale ked má toľko zrazu dieťa, ktroé toľko nemalo za 5 rokov svojho života... 😨 🙄 ),takže asi je to vo vzduchu (a nebude to len kliše)...

a, mimochodom, práve mi priviezli sedačku... 😅 😵

ivka, vitáááááááááááááááj, nakukni častešjie! chýbaš nám... 😉 🙂 , čo máte nové, ako chlapci? už Miško chodí? ako sa mávate? 😉 😕 🙂

sue, dík, pomoc ny sa nám niekedy zišla 😅 😉

magimary
18. nov 2009

ny=by 😉

jó, a matimaxi, pekne hniezdiš!!! 😵 😵 😵 , len tak ďalej...vychutnaj si to a uzdrav sa! 😉 a čo nemocnica? ideš na nové lieky, či čo?

cairka
18. nov 2009

tak my sme doma. ideme do nemocnice 😢 mala krv aj bielkoviny aj ketóny v moči a vzhľadom k horúčke treba preveriť, či nemá chytené obličky... 🤐 takže hned po súde mašírujeme do nemocnice a uvidíme, čo bude dalej...

lenkove
18. nov 2009

Cairka
drzte sa...

magimary
18. nov 2009

ach, to veru vyzerá na obličky...teda najmä tá krv a bielkoviny (ketóny sú tam z hladovky, resp. nejedenia, čo je pri chorobe bežne)...teda záleží v akom množstve... 😢
držte sa! 😔

yukki
18. nov 2009

Držte sa!

lenkove
18. nov 2009

Mary

ahoj! Blahozelam k dokonceniu podkrovia! 😵 este aj okna umyla, sikulka 😵

cairka
18. nov 2009

baby, dakujeme 😔
magi, no mala krv a bielkoviny na 2X a ketóny na 1 - to aj mudra hovorila, že môže byť z dehydratácie 😒
ešte idem najprv za hodinu na ten súd, držte palce 😉

luckada
18. nov 2009

prosim, kedy ste definitivne urcili, o ake dieta mate zaujem, vek, rasa atd?

My sme uz podpisovali ziadost, v dotazniku (priloha k ziadosti) sme ale neupresnili nasu predstavu o dietati, ani zdravotny stav.

Nie je to ani v tej ziadosti "Ziadost o zapisanie do zoznamu FO, ktore maju zaujem stat sa osvojitelom"

Teraz neviem, ci to nie je problem 😒
Kedy ste upresnili tieto informacie - predstavu o dietati? Uz pri podani ziadosti, alebo pocas pripravy?

silviaa
18. nov 2009

Ciarka drzte sa!

Magimary no jasne, ze pozdaval, on je super 😀 .

Luskada my sme to popisali v dotazniku a este nam na urade bolo povedane, ze k nam pride soc. pracovnik pozriet nase bytove podmienky a ze este aj tam budeme do nejakeho dotazniku definovat o ake dieta mame presne zaujem. Ved skus zavolad na urad, ze ci to mozte este doplnit.

mata2
18. nov 2009

ahojte,
zas tolko chorusikov 😲 😲 😲
az som prekvapena,ale my sme zatial ok 😎

suezana
18. nov 2009

Jéj Lucy, ja som ti to napísala do IP, nečítala som to tu 😉

suezana
18. nov 2009

Držte sa Cairka.

najjulinka
autor
18. nov 2009

Boli sme s Luckou na poštu po kojenecku vahu... Musim do nej ešte baterky kupiť 😅 Joj tak nelubim, ked do veci na baterky nedodavaju rovno aj baterky... 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to som neznašala ani ako deckoa ešte som z toho nevyrástla.... 😅 😀

lenkove
18. nov 2009

pijem kavu a trosku brazdnim netom.. Poznate stranku FOD-u, vsak? Tam normalne navrhuju deticky na adopciu na stranke /myslim,ze som to videla aj v niektorom nasom, slovenskom DD 😕/
co som netusila, je ze sprostredkuvavaju aj priame adopcie.. 😕 a otvorene, organizovane, ci ako to mam nazvat. Existuje taka organizacia aj na Slovensku? Viem, ze zakon to umoznuje, ale mam na mysli ci to niekto robi naozaj organizovane, nie jednotlivcov, co sa im to podari 😕 Zaujem nemam 😀 len som zvedava, ak o tom niekto nieco viete 😉

a aj ja hniezdim, dnes som "si" kupila dreveny vlacik 😉

maznacik007
18. nov 2009

jeej cairka a ostatni chorusikovia drzte sa liecte sa... ja som dnes hniezdila skusim pofotit vecer co som pokupila..

lucka.. predstavu o dietati kludne staci upresnit do konca pripravy do tej zaverecnej spravy sa to uvedie.. a ta predstava sa da aj pocas cakania na dieta korigovat...

ja som tiez skoncila na ATB takze tak

lenkove
18. nov 2009

Maznacik
a si zdrava? Si pisala minule o tej chripke, som na teba myslela... 😕

najjulinka
autor
18. nov 2009

Inak čo sme sa tu bavili o cmulani prstov, o punčoškach ako vynaleze a tak.. tka to všetko je vlastne na prd... Mirka si cmula tie prsty cez látku.. .tu fakt asi len dlaha pomože........ a keby si prsty cmulali dvojičky, tak sa asi povyzliekaju z toho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
18. nov 2009

Juli
pancuchy namoc do octu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre