Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

eli77
19. nov 2009

😀 no Mia je svetla vynimka 😀 😀 😀
dnes rano dokonca ucitelka v skolke povedala ze Mia je reikarnovany anjel 😵 😵 😵
Inak Tibor ked bol babo bol tiez tmavy ako male ciganca 😀 😀 😀 (ale nie je 😀 )

adrianamickova
19. nov 2009

samé fajnotky 🙂 ja som včera na trhovisku kúpila šampiony,tak polievku a to čo decká ľúbia
a viem že zjedia granadír a 1 slíčko uhoriek k tomu 🙂
martina...som mrkla na foto 🙂 🙂 parada,tak už čoskoro sa dočkáš 🙂 🙂

najjulinka
autor
19. nov 2009

granadir nejem a ani nevarim...
ja pre deti mam zeleninovú polievku s cestovinou (to ja zvyknem polievku na 2-3dni navariť) a tak prvý den mali hustú zeleninovú a teraz amju menej zeleniny už a cestovinu som uvarila... a majú zmenu 😀 😀 😀 😀
No a my uvidime čo si dáme.. možno cestoviny s omáčkou alebo čosi také 😀
U nás pekne slniečkovo.. .bola som kúpiť karton Sunaru okrem ineho 😀 aj banku som vybavila... takže fajn...

adrianamickova
19. nov 2009

juli,šikovná 🙂
v školke sa to jesť naučia,
nás čaká pošta a nákup,to až poobede

martina_maxian
19. nov 2009

tak ja som urobila halušky s bryndzou a aj s kyslou kapustou.. 🙂 Dnes som doma, mám dovolenku,, psychycky sa pripravujem zajtra do nemocky, no ale idem do práce,,, lebo zomrem od nudy a od hnevu.. 😀 😀 😀

najjulinka
autor
19. nov 2009

ada nám to mama tiež nevarila a ja som to neznášala v školke, škole.. nikde... cestoviny so zemiakmi... to jak chleba s rožkami... žiadne mäso... no jedlo jak naozaj... to bola džaba beee pre mna a aj je.... proste 2 prilohy pomiešané a bez toho hlavneho čo je mňam...

najjulinka
autor
19. nov 2009

ale uhorky som mohla aj ako malá aj teraz 😀 😀 😀 😀 čím menšie tým lepšie 😝 😀 😅 😵

janivonbenji
19. nov 2009

ahojte...
tak tu sa rozeberá papaníčko...no ja dnes som robila hovädziu polievku a julkine ďalšie "obľúbené" jedlo - rizoto 😀 ...a ja neviem, ako robíte grandír vy, ale ja robím cestoviny ( fliačky ), zemiaky a na cibuľke trochu opražené párky + dám do toho trochu kečupu, aby to nebolo také suché a všetko spolu - moji chalani to majú starašni radi + uhorečka, no mňam 🙂

príjemný deň všetkým...

najjulinka
autor
19. nov 2009

mne tam nerežu spolu tie cestoviny so zemiakmi... ja to nemusim.. ani ryžu so zemiakmi nemusím... proste mi to nepasuje...

bubi35
19. nov 2009

no ja som dnes robila zapekame špagety a krupkovu polievku

yukki
19. nov 2009

Správy od Cairky a Veve: Sono je OK, ale ešte si ich tam nechajú, nezdá sa im krv.
Správy od nás: mám strach, ozvala sa bio od malej M. ... že ju chce.
Kika rozbila hračkárskym kladivom niekoľko hračkárskych tanierov.

magimary
19. nov 2009

ták, tu sa vyvára... 😅 😀
ja som robila cestoviny s paradajkovou omáčkou a cesnakom... 😉 a malému zemiakovú kašu...tentorkát mu celkom chutila... (minule nechcel)... 🙂
a teraz už spinká... okupkaný, voňavý a nepohyblivý (=spiaci v postieľke)... 😅 😀 ...
lebo inak sa nezastaví... 😅 , behá kade tade, štvornožky, po dvoch za ruky, pri nábytku, aj sa už pustí a drží sa na nôžkach bez držania (udrží si rovnováhu 😵 ) a zajtra ideme na neurologiu-myslím, že dr. bude maxi spokojná... 😵

najjulinka
autor
19. nov 2009

yukki ach jaj... nanerv... inak Luckina matka robila tiež cirkus na sude a tak ako predtým , tak aj do teraz klud (klop klop) a to som sa bála, že čo bude po Modrom z neba, či sa nedovalí ciganska banda... a nič... tak snad to bude planý poplach...

magimary
19. nov 2009

yukki, ona nie je právne voľná? je len do pestu? aj kika je v pestu? teraz som v pomykove,že ako to je... 😕

najjulinka
autor
19. nov 2009

Jéééj baby, tak na priprave ani nie pred rokom na urade kydali na moju mamu a teraz kydaju na nas koli Modremu z Neba.... Ja neviem, že to tam takto verejne... No čo narobime...

eli77
19. nov 2009

Yukki to mi je luto... ☹
Juli a to kde? A preco na tvoju mamu? Nechapem 😨

najjulinka
autor
19. nov 2009

eli moja mam je tiež profi 😉
Takto pripravuju profi rodičov na urade, že kydaju na iných profi rodičov... No čo k tomu dodať... 😀 😀 😀

adrianamickova
19. nov 2009

yukki ☹ ☹ ☹
moje spia,hrali sa na ordináciu pod svetrami si nosili plyšové hračky,akože babatka sa narodia 😨 😨
idem si dat kafé

najjulinka
autor
19. nov 2009

ada mne tu manžel Lucke včera podobne rodil princov a princezny 😀 😀 😀 😀

adrianamickova
19. nov 2009

😀 😀 😀 😀 tak aj Karol 😀 😀 😀

eli77
19. nov 2009

Juli tak ty to profi mas normalne v krvy 😀 😀

najjulinka
autor
19. nov 2009

baby sila!!!! tu to rozoberam akurat, že čo aa ko modre z neba.. a naraz mi zvoni telefon a cudzia baba, žeby kceli dvojčata..... 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 proste cez telefonny zoznam si nas musela najst... 😨 😨 😨 😨 tak som povedala, že smola ale že ak nejake chcu, tak nech sa nakontaktuju na urad........

yukki
19. nov 2009

Kika je v ado, M.voľná do pestu.

magimary
19. nov 2009

aha...
dík za odpoveď...
a nevieš, do akej miery je ten jej záujem vážny? 😕 ...

lenkove
19. nov 2009

Yukki 🤐
a to ze ju chce vidat? (to by nemal byt problem s pestu, nie?) ci sa o nu chce starat? 😕

janivonbenji
19. nov 2009

yukki, držím palce, nech to všetko dobre dopadne...a pozdrav cairku a veve, že na nich myslíme....

julinka,
tak ja neviem, že či sme tu všetci na hlavu padnutí, ale mne ( a podľa toho čo som tu na mk čítala, tak všetkým !!!!!! ) prišlo to modré z neba ako fajn a ešte k tomu, že ste urobili super "meno" prifirodičom a profirodičovstvu...a ty tu píšeš, že na vás kydajú na úrade na príprave iných profi.....???!!! 😒

lenkove
19. nov 2009

Pozdravujem Cairku... a Veve 😵 😔

najjulinka
autor
19. nov 2009

Taaak orechy namleté, mlieko sa varí.. .čochvíla bude orechová plnka.... a ked deti zalahnu večer, tak pečem.

magimary
19. nov 2009

wow, a čo ideš piecť? 😕 😅
niečo mi uniklo?!... 😅
ja som dnes slamená vdova (tatik išiel do Prahy), takže ledva tiež čakám na večer, že uložím deti a...
hajde na "záťah"... 🤐 😀 😀 😀
už dávnejšie som mala naplánovanú "schôdzu" materského centra a tatik len včera zahlásil, že odchádza...
tak som volala "šéfke" do centra, že nemôžem prísť a skoro to "neprežila"...tak som si-normálne prvýkrát v živote! našich detí-zohnala varovčíčku k spiacim deťom... 😕 😅 😨 🙂
mám z toho zmiešané pocity (ako zo všetkého,čo je prvýkrát 😅 ), ale verím, že všetko bude fajn...
inak je to moja sesternica, ktorú som ja varovala do jej troch rokov, odkedy sa narodila...
takže mi to teraz "vráti"... 🙂

lenuska74
19. nov 2009

yukki ja by som sa nebála 🙂 jedna vec je že ju chce bio späť a druhá či si to môže aj dovoliť či jej ju aj daju ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre