Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

marketka1
21. nov 2009

julka každý DD má plusy a mínusy ide hlavne o deti aby mali šancu a aby neboli len kusi a spisové zložky.

najjulinka
autor
21. nov 2009

no ano... nič nie je dokonalé.. ale ak to aspon deti nepostihne, tak to je to najdoležitejšie....

najjulinka
autor
21. nov 2009

No kamoška mojimi správami od Teba nebude nadšená....

najjulinka
autor
21. nov 2009

Ach jaj... Si neviem predstaviť diťa vymeniť kus za kus s domovom... akože je iné posunuť do rodiny a vziať si druhé... ale dať do domova .. .fuuuha.... to takto dotlačia do pestunstva každeho profi rodiča.....

najjulinka
autor
21. nov 2009

ale to sa nedá furt... to vezme jedno, dve.. .no nech tri... a potom čo??? hrozne.....

marketka1
21. nov 2009

zicon Tvoje reakcie nebudem komentovať zjedol si všetku múdrosť sveta, kto chce si to pozrie a neodpovedaj za iných čo majú robiť či každému chceš rozkazovať a vnucovať svoj názor.

marketka1
21. nov 2009

julka ja som vravela že Martinka mám presne pre toto v pestúnstve najprv mu dajú šancu na pol roka (2,5 keď k nám prišiel) a potom ho zabijú tým že ho chcú strčiť naspäť to je choré.

najjulinka
autor
21. nov 2009

ja viem Marketka... ja by som na tvojom mieste postupovala rovnako...

zicon
21. nov 2009

No co ma napadas jak hejno zurivych os. Ake moje reakcie? Ja sa nemam pravo ozvat. Ty si asi zjedla mudrost sveta.

najjulinka
autor
21. nov 2009

Inak my sme si povedali, že ked Kiko bude u nas do troch rokov, tak si ho asi necháme... Ale nie koli tomu, žeby mal isť späť do domova... ale dosť velmi nam padol do oka... a manžel už by aj o neho "žobral" keby som nepovedala pri Lucinke, že OK, ale nieže bude každé takto kcieť.. .ale že ked bude mať 3 roky a nastupia do školky, tak si trufnem mať doma dalsie 2 profi a ich dvoch.. .ale že 4 deti doma sama nezvladnem.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
21. nov 2009

No ale všetko vyšlo inak... 😀 😀 😀 A Kiko ma rodinu aku som mu ani v najlepšom sne nesnivala 😀 😀 😀

najjulinka
autor
21. nov 2009

Na FB pridávam foto z guličkoveho kúpela a iné 😀 😀 😀

zicon
21. nov 2009

Hallo spite?

najjulinka
autor
21. nov 2009

nieeeeeeeeeeeeeee

maznacik007
21. nov 2009

marketka to nema zmysel.. (z...) setri si energiu ked si chora.... juli fotky su uzasne ...

lenka halienku si nepametam... ale aj wolfiskinka je tehu... ako som si vsimla... 😵

zicon
21. nov 2009

Co nema zmysel?

lenkove
21. nov 2009

ahojte baby
tak som sa chvilu tesila, volala kamoska, nech jej poradim hotel v Mnichove, ze asi zmeskaju lietadlo. Tak som sa tesila, ze pride k nam /ja im dam hotel, ked byvam hodinu od letiska!!!/ ale nakoniec stihli... Idu do Thajska ci kde.. tak sa aj tesim, aj mi je smutno 😎 ze sa neuvidime. Ja som uz aj periny vetrala 😉 .. Nepride niekto iny? 😀

Maznacik, Halienka sa tu len mihla, asi raz-dva razy. Viac sme si pisali IP 🙂 ale velmi ma potesili 😵 aj o Wolfskinke viem, ale to je este pst 😉

co ste varili??? Ja ricottove palacinky a fazulovy privarok.. Fazula sa dlho varila, preto tie palacinky 😎

zicon
21. nov 2009

Dive huby nech sa mozem fest dobre hadat s maznacikom a marketkou

marketka1
21. nov 2009

leni my sme mali ešte zeleninovú polievočku a ryžový nákyp.

chcem sa opýtať na rectodelt čipky ako Vám ich bolo odporučené podať pri broncho laringitíde.

zicon
21. nov 2009

V realite paradajkovu polievku a gulas hovadzi vinikajuci

zicon
21. nov 2009

Tu nikto nieje?

maznacik007
21. nov 2009

lenkove ja som robila paradajkovu polievku s pismenkami a so struhanym syrom a druhe gulky a zemiaky a omacka.. totiz je akcia na gulky v ikea.. ze ked kupis kilove gulky mrazene a 2 kg zemiaky a ten dzem dostanes a to za 5 eur..

zajtra robim file a zemiaky .. polievka nam ostane..

zicon
21. nov 2009

maznacik007 ty sa so mnou nebavis??

adrianaj
21. nov 2009

ahojte,chcem sa opýtať niečo.mám 2 biologické deti a teraz sa mi končí materská, vždy som túžila pracovať v DD, ale nie je tam nič voľné a tak uvažujem o profi a chcem sa vás opýtať, môžem si zobrať aj jedno dieťatko? v profi sú len deti do 3 rokov?koľko zato platia? kde mám o to požiadať?dík zatiaľ

maznacik007
21. nov 2009

no tak sme zistili ze na Danulo neskutocne ziarli... na cudzie deti... teda na kamoskine ale nevideli sme sa dlsie a ked som sa im ja priovorila alebo moja mama tak sa mu to nepacilo odhanal ich... a pistal ... a potom len na rukach

adriana.. par stran dozadu sme o profi pisali... neviem odkial si ale momentalne je vlastne na celom SVK problem s najdenim si miesta profi rodica... a ak ano tak ide o velke deti.. ale da sa obratit na navrat alebo usmev prip. na upsvar a absolvovat 60 odinovu pripravu a hladat si zamestnanie..

co sa tyka dietatka.. ci jedno ci dve atd.. zavisi od uvazku... a v podstate treba ale ratat s tym ze ty si dieta nevyberas ( vo vacsine pripadov) a v dost vela domovoch je to tak ze nevies ani dna ani hodiny kedy riaditel zavola a dieta ide spat do domova ci do inej profi... prip. prepadovky v domacnosti ci dodrziavas rezim domova..

adrianaj
21. nov 2009

som z RK a to aký režim domova treba dodržiavať,ved normálne sko to v rodine funguje či nie, a ešte sa chcem opýtať koľko za to platia?

janula_nz
21. nov 2009

ahojte

tak dnes sme mali dobry frmol. stahovacka ukoncena a je mi hrozne ale hrozne smutno za bytikom, ktory je uz predany. zostavaju v nom nase spomienky na detstvo a celkovo vsetko lebo som tu vyrastala a byvala 30r ☹ ked sa to trosku utrasie a uz budu veci naporiadku, ukazem sa tu castejsie. doteraz to neslo.

mixka
21. nov 2009

jeeej jani, aj nas to caka a mam z toho cudny pocit 🤐

janula_nz
21. nov 2009

ako dopadla oslava? laura mi dnes ma narodky ale oslava sa nekonala. to az potom, ked bude vsetko naporiadku. no chaos. poviem ti, ze mne je do placu. posledny krat som to tam povysavala a podlahy poumyvala...a fakt zly pocit to je, ze naposledy a potom uz tam viac nevkrocim

mixka
21. nov 2009

jani, oslava dopadla super, len ja som totalne ko 😀 aj deti boli unavene, ze sli spat uz o 18.45 😀 😀 😀 teraz si v dome uz ???

laurinke zelame vsetko naj naj k 4 rockom 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre