• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júla 2017 
julinka a nenabúral sa ti do schránky niekto ???? :unamused:
22. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
netuším janivonbenji
22. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od Cairka: ...jej zrušia ATB do žily a nasadia sirup a ak to bude OK, tak zajtra alebo v utorok domov.
:wink:
22. nov 2009 o 13:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yukki, že cairke s veve držím palce a pozdravujem.
22. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no už počujem Lucinku "Minkaaaaa. Minkaaaa. Minka nepi" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: (= Mirka. Mirka. Mirka nespi.)
22. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem si spraviť kávu. Snad ju aj vypiť stihnem...
22. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme prišli z kostola a jakubko sa ma opýtal :
" mamina, ako mi ježiško donesie darčeky, keď je pribitý na krížiku ? " - v kostole videl... :fearful: :slight_smile:
...no a teď buď múdry, že čo odpovedať...ale povedala som mu niečo v tom zmysle, že on nech len pekne poslúcha a že ježiško, kedže je zázračný, tak už niečo vymyslí, ako mu tie darčeky doručí aj keď je pribitý na kríži...uf, zatiaľ mu to stačilo.... :wink:
22. nov 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janivonbenci.. no ježiško je slavny a na križi je len jeho socha v kostole. :wink:
22. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, to si musím zapamätať do budúcnosti na vysvetlenie.... :sunglasses:
22. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
hlásim príchod zo Stredného Slovenska... :sweat_smile:
išli sme napokon k manželovým rodičom (prastarká sa nejak nemá dobre) a vrátili sme sa dnes...vzuchom som kývala mati2 a dvojičkám... :wink: :slight_smile:

jani, treba nabudúce Kubkovi povedať, že Ježiš bol na kríži len chvíľu, potom sa stal Zázrak a on vstal a ožil a tak môže robiť zázraky aj dnes... :wink: :dizzy_face: :slight_smile:

a otázka ohľadom laryng.kašľa-dávam Calcium a Fenistil a Ventolin cez masku... :wink: , nie je to síce účinok stopercentný (a kašeľ stále je), ale nejdeme do záchvatu a to je podstatné... :wink:

blahoželám miškovi, laurike a mixiatkam! :dizzy_face:
22. nov 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, vy ste už ostrieľané s tými odpoveďami pri deťoch, tak sa ešte mám čo učiť...inak ale tá tvoja magi je taká vlastne pravdivá a jednoduchá a úplne výstižná, ale v tej chvíli, keď sa ma pýtal, ma to takto pekne ani v päte nenapadlo...dík za inšpiráciu... ( ps : už som mu to povedala a hneď sa ma opýtal, že či je ježiško taký zázračný ako zázračný prášok z petra pana... :wink: a či ježiško vie lietať ?)
22. nov 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, to je jasné, že Ťa to v danom momente nenapadne... :sweat_smile: , preto ja som sa na podobné otázky pripravovala ešte v čase, keď som svoje deti nemala, ale animatorsky som sa venovala maličkým deťom na "stretkách"...
o to ide,odpovedať vždy pravdivo a prijateľne k veku (vždy, nielen v otázkach duchovna :wink: )
na Kubkove ďalšie otázky by som odpovedala ďalej asi takto nejako: " zázračný prášok v Petrovi Panovi je len rozprávkový a existuje len v rozprávke, Ježiš robí zázraky ozajstné aj v skutočnosti-napr. keď vyzdravie veľmi choré dievčatko alebo keď sa nájde stratený chlapček apod..."
a na tú ďalšiu: "Ježiš nemusí lietať-nepotrebuje krídla, On je všade okolo nás, i v nás, nemusí sa ani pohybovať"... :wink: :slight_smile:
ale, malý je úžasný... práve zažíva prvé stretnutia s Bohom... teraz je významné obdobie a záleží,ako mu ich priblížiš...aby mu bol priateľom a pomocníkom... :slight_smile:
22. nov 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ludia bacha!!! MMB je zavírený!!!!!!!!!!!
22. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čooooooooooooo????????????? :confused: :astonished: :fearful:
ja som ho práve otvárala...
a ako sa to prejavuje? lebo na mojom NB to ani nezbadám, ten je plný vírov nonstop...
nechápem... :fearful: :confused:
22. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my mame antivirak a ten mi to hlasil...
22. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
magi ty mavatko :rolling_eyes:
to ste sa nevedeli zastavit??
22. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli, Chanel je krásna...ale keď sa smeje je nádhernááááá :wink:
22. nov 2009 o 21:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no megi super že mávatko :grinning: mati to sa ti podarilo som sa normálne rozrehotala a to mi bolo pred chvíľou ešte doplaču :slight_smile:
22. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to mozne mne zavirilo moj e-shop, inac vypadli nejake prispevky odtialto. Najjulinka a aku email sluzbu pouzivas.
22. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mávatko, aj mňa (nesmierne) pobavilo... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
to na mňa naozaj sedí... :grinning: , ja by som vás tak rada navštívila aj osobne, ale ked my ledva čakáme (a trpneme), ako zvládneme cestu až k nám domov... (s malým a nespiacim chorúšikom na palube :rolling_eyes: :unamused: )...
a tak vždy len mávam a prežívam... :pensive: :sweat_smile: :wink:
22. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a leni, ešte som chcela, že tu máš nenormálne úžasnú fotku teraz!!! :dizzy_face:
teda aj tá predtým bola,ale táto je taká mamičkovská.. :dizzy_face:
a ešte mi aj pripomína elianu a chvíľami sa pristihnem, že si myslím, že opäť "prišla k nám" eliana... :wink:
22. nov 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nespite ešte? :wink: máte nejaký nápad pre interaktívnu hračku pre ročného chlapca Kubka?
22. nov 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nespíme... :wink:
nápadov je veľa... a už tu boli viackrát spomínané...
ja uprednostňujem Fisher(-ky) Price...
22. nov 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Páááá zajtra. Bikika už pýta papať a idem haji.
22. nov 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...tak u nas stav...Tibi este stale chory, Marek dnes zacal laryngitidovo kaslat, Mia zdrava, a Chanel ma zvysenu teplotu...parada... :angry: a to zajtra sa mame hlasit v DD :confounded:
Inak mam novinku...Chanel dnes plakala za mnou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je dobry znak...nie? :dizzy_face:
Yukki dakujem...vsak je kraaasna na tej fotke...ako mala eskimacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli fakt je jak eskimáčik :slight_smile: je peknučka to fakt. a že za tebou plače to je super rýchlo si ju namotala.

magi dík :wink: zajtra pokračujem dnes som už hľadala asi dve hodiny našla som niektore celkom pekné a praktické hračky
22. nov 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :pensive:
22. nov 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano :slight_smile: ja som dnes v noci spala 3 hodiny, hlava ma boli jak kona, krize tak, ze som nevedla jak ma lezat a vonku leje totalne :frowning2: to bude den :frowning2:
23. nov 2009 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok