• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
No asi zalozim kedze som taky nezasveteny diskusiu pre tych, ktory maju deti osvojene, alebo v pestu ale niesu profi, lebo mam pocit ze my sme tu menejcenny.
24. nov 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
založ si, ako jednu z mnohých uzavretých...
už neviem, ako ťa mám teda nazvať (ani nevidiaci ani nezasvätený :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),keď hovoríš o veciach, ktoré nemáš zažité...
a potom trepeš dve na tri...
a na margo menejcennosti-pri niektorých tvojich sporoch, ktoré tu (častejšie ako ktokoľvek iný) mávaš, sme viacerí menejcenní... :sweat_smile:
24. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, nezlosti sa... aj tak je to zbytočné... :wink: :wink:
24. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka vieš aký je sviatok 8.12. predsa narodenie P.M. ak Ti to niečo hovorí
takže držíme Ti palce aj spolu s ňou :slight_smile: :slight_smile:
24. nov 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivien viem,,, a ďakujem veľmi pekne.. :slight_smile: :slight_smile: :wink:
24. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, mati, už som skončila :slight_smile: :grinning:
už som sa "vykričala" a hneď je mi lepšie...
resp. nebudem si zdvíhať tlak na ... iných
24. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak magi, neoplatí sa,,, :slight_smile:
24. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nikdy nebudem mat podporu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. nov 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon, ty nechceš mať podporu,,, ty si rebel... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matimaxi, boduješ :wink: :grinning:
zicon a nastupuje Tvoja ďalšia fáza, ktorá strieda vzťahovačnosť a zranenie (z Tvojho pohľadu), sebaľútosť... :wink:
si čitateľný, ako kniha...
a cykloidný..., ale to vieš najlepšie sám... :wink:
24. nov 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si rad dviham tlak na druhych.
24. nov 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pomáha ti to? :confused:
lebo mne sa nezdá...
24. nov 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: takže výsledky z kardošky nezmenene takže relatívne dobre kontrola o 3r. takže to už boude skorodospelák :grinning:
zikon ja som len čakateľka na pestunstvo a nemám pocit menejcennosti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam, lebo ked niesi profi tak sa ta 2/3 problemov netykaju a skus sa na ne co len opytat.
24. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo ved ked sa opýtam tak mi odpovedia a nezávisličime len tu ale s mnohými aj na skype a su to správne kočky :wink: len sa asi zle pýtaš alebo si proste chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to jedno, vsetko je jedno.
24. nov 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon, zicon...
ale ty sa nepýtaš, ty rovno konštatuješ svoje názory ako nemenné fakty
a to je oooooooooooobrovský rozdiel... :sweat_smile:
24. nov 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuška,, dobre si to vystihla,,, zle sa pýta... občas až hlúpo.. :slight_smile:
24. nov 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a ty si bola s malým, teda s veľkým (Dominikom)? ja že so Slávkou... :wink:
inak výsledok super-a čo mal, nejaký šelest? :confused:
24. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie očas ale vždy ja viem že som podla vas hlupy.
24. nov 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary... je mi to luto ze toto zazivate... :frowning2: ja to plne chapem.. preto sme sa my tak s dankom ponahlali aby nebol ani den bez nas v domove... och je to tak tazke.. dokelu.. neda sa s tym nieco ako ste na tom s pripravou ze by siel na hostovsky k muzovi.. pocas toho obdobia.. no neviem... zavisi to najma od vedenia..

co sa tyka z. tak ja mam pocit ze on rad dviha tlak inym a akoby ho to tesilo.. preto zapinam filter... na taketo reci...

cairka mozes :wink:

tak u nas pokracuje lazaret aj mne dost vystupala teplota ninus konecne zaspala a maleho nechavam u mamy na noc.. bojim sa aby to nechytil aj ked mame rusky a tak.. ale predsa len aspon tuto noc :pensive:
hej megi falošné chordy a domino+ nedovieranie jednej chlopne my to máme ako dedičstvo deti to zdedili po mne :frowning2: a ja po svojom otcovi ktorý tento rok aj na srdce zomrel ale ten je iný prípad ale o mrtvych len dobre či ako sa to hovorí :wink: :slight_smile: a so slávkou o 2r. kontrola takže pohoda ona je na tom lepšie :slight_smile: ale na ich opičení sa nič nemení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja viem ze ma filtrujes.
24. nov 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon, nenapísala som, že si hlúpy,,, ale že sa hlúpo pýtaš... :slight_smile:
a to je veľký rozdiel... :slight_smile: No ale gramatiku by si si mohol trochu zlepšiť, to je fakt.. :grinning:
24. nov 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Disortografik s gramatikou nuroby nic.
24. nov 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://svt.se/hogafflahage/hogafflaHage_site/Kor/hestekor.swf

toto si otvorte,su to spivajuce koniky :grinning:
konika rozospievate tak,ze nanho kliknete...najlepsie ked spievaju vsetci naraz.. :grinning: :grinning: :grinning: decka sa na tom smeju jak hrkalky :grinning:
24. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon dávaš tu "pravne" rady o ktoré ťa nikto nepýta a potom ako taký znalec píšeš také hovadiny................... tak sa nečuduj, ked ťa zvozia pod čiernu zem......
a dovolenku si nezasluži len samotná profi mama, ale celá rodiny (aj deti v nej)........ v podstate profi maju neustale adptačné obdobie - to najťažšie s detmi a dookola... to neprejde, nevyrastie z toho.... jak sa dá dokopy, tak ide dalej... a odznova.........
zicon založ si temu "ziconove dristy" - bude mať vystižný názov a každemu hned dojde o čo ide a tak sa neprekvapi
24. nov 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak dnes s Lucinkou frčíme na http://www.predskolaci.cz/?p=3195 :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze vzivote som nikomu neporadil, co poviem su len dristy, ty ma zvozis uz aj za normalnu otazku a nehovo my laskavo aku si mam temu zalozit. Ja som len zobral dovolenku z filozofickeho nie zakonneho hladiska, nikde som nepisal ako to v zakone naozaj je a uz dristam. Ja viem ty nefilozofujes, a tak nikto nema narok lebo si tuto temu zalozila.

Ja viem ze si toto sice nikde nevycitala, ale clovek vie citat aj medzi riadkamy.
24. nov 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatik práve prišiel z roboty a povedal, že naša gastroeneterologička nám vezme na vyšetrenie aj Zajka(!) :dizzy_face: , teším sa, lebo normálne by sme čakali cca do marca 2010( :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...
jaj, super... :slight_smile:
ešte vytelefonujem aj kožnú na ten deň a budeme mať lekársky záťah ako sa patrí... :sweat_smile:
24. nov 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok