• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
Posilovanie s babetkamy treba praktizovat
25. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon, ako viacdetni?
pimpa, ani nasa nestvornozkovala, rovno chodila :slight_smile: . a susedovie ma rok a mesiac, je "spomaleny film" vo vsetkom , vsetko posledna z rovesnikov robila a z nicoho nic zacala teraz chodit...
myslim na chanel a aj na teba eli (inak tu Chatrč mam vedla postele uz asi mesiac, ale este som ju nezacala citat)...
25. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laculík, čítaš Chatrč od Paula Younga ??? :slight_smile: si veriaca?? :slight_smile:
25. nov 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mame u nas do zajtra neterku v kubkovom veku. A sestricka kubkova tak buduci rok
25. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martina, veriaca myslis v Boha vsemohuceho :slight_smile:, KDH, kostol, atd ? To nie.
25. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano laculík,, lebo ak čítaš tú Chatrč, ktorú myslím ja, tak je to kniha o Bohu.. Čítala som ju,, je úžasná... :wink:
25. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon praktizuješ posilovanie s babatkami??
25. nov 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina, sak ale nemusis verit v Boha aby si si mohla precitat knihu :grinning:. Ved aj skusky z ikonografie a dejin mam, a to je cele o Bohu, atributoch a svatych. Da sa ta kniha pochopit aj tak, ze nie o Bohovi ale o energii, ci?
25. nov 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posilNovanie, posilNovanie
25. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie ale niekde som videl ako mamicka posilovalat s babetkom. Namiesto cinky. Dvojky su idealne,maju rovnaku hmotnost
25. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laculik ja neznasam to N.. .tak ako neznasam slovo tlstý.. .lubim slovo tlusty.... :sweat_smile:
autor
zicon koho dvojky maju rovnakú hmotnosť???
chuda babatko.
laculik, veď mne je to úplne jasné,,, ja som sa len spýtala, či veríš... :slight_smile: Nechcela som tým povedať, žeby si tú knihu nemala čítať... Ja myslím, že je to skvelá kniha s úžasnými myšlienkami,,, :slight_smile:
25. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ho nznasam juli, to som tak provokacno napisala... a nikdy tak posilovni nepoviem...
25. nov 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najjulinka vacsinou aj DNA, ja viem ty si vynimka
25. nov 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon nevraviš o jednovaječných nahodou??? ale čuduj sa svetu určite je menj jednovaječných ako dvojvaječných :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, co momentalne citate? ja som docitala Secret (tajomstvo) a teraz citam to pokracovanie - Kluc Ale to je citanie tak na dva vecery :grinning: . a tiez citam klimtov bozk od filana.
25. nov 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A preco za to na mna vyplazujes jazyk.
A inac rovnako vysoke a siroke deti budu mat asi rovnaku hmotnost.
25. nov 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najcastejsie prispevky na Mk
25. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Citam
25. nov 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
táááák, prišli sme zo škôky a z mesta-vyzdvihli sme kalendáre...
a sú úžasnéééééééééééééééé... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sa vytešujem... až mi je ľúto darovať ich :zipper_mouth: :sweat_smile:,ale samozrejme na to sú určené, takže samozrejme áno, :sweat_smile:
ale nejako si ich naskenujem a dostanem aj do PC a budem mať aj ja... :sweat_smile:
25. nov 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laculík , ja momentálne čítam Mŕtvu zónu od Kinga,, a Na lásku sa nezomiera od Adamovej :wink:
25. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nečitam už davno nič... :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: estetak modreho kona precitam... a aj to sa dobrovolne priznavam, že ked je vela prispevkov naraz, tak nečitam všetky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile:
25. nov 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teraz (na WC-ku) čítam: Ako to povieme našim deťom (o sexuálnej výchove)... :wink:
:sweat_smile:
25. nov 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, tak na wc to budeš asi veľmi dlho čítať... nie? :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale na beletriu som si nenašla čas už neskutočne dávno... :pensive: :cry: :sweat_smile:
aj chatrč by som čítala...,ale zatiaľ fakt nie je kedy... :wink:
25. nov 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, veď už to aj čítam neskutočne dlho... :sweat_smile: :grinning:
keď ja nemám ani tam čas... :grinning:
25. nov 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary či nečítaš zbytočne.. .či si to tvoje deti na tom WC neprečítaju skor ako to ty dočítaš :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rozcitanu gricsku carodejnicu :sunglasses: ..ale stiham len vecer..pri svetle monitora z notebooku :sweat_smile:
25. nov 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok